500 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Threaded View

Merhaba herkese,
    1.5 ay önce Miracle sayesinde Seti'ye ilk defa ve Ru'ya tekrar başaldım. Ru almak için yazdım miracle'ye, elinde Ru'dan fazla olmadığını istersem biraz ru biraz seti gönderebileceğini söyledi, bende bu fırsat kaçmaz dedim ve aldım sağolsun.
    1.5 aylık deneyimimi anlatmaya geçmeden daha önceki süreci kısaca anlatmam gerek. Ben yaklaşık 4 ay rogaine kullanımını bırakmış(ebay siparişim gelmedi 3 ay bekledim sonunda Tr den buldum) sadece finasterid ve ru (alkol/ppg) ile idare etmeye, korumaya çalışırken saçlarım dökülmeye başladı. Tekrar rogaine+dut (mix) ekledim, ve forumda yazılanlardan cesaret alıp ketoral krem sürmeye başladım diplere, ve alopecia %7procapil aldım netten (neden böyle bi aptallık yaptığımı sormayın doktor çok falza ısrar etti) ve o günlerde saçlarım inanlımaz dökülmeye başladı, bir fotoğraf vardı sitede lavabo gider tamamen saçla dolu olan, aynı benim durumda böyle sürdü 3-4 hafta boyunca saçların nerdeyse yarısını kaybettim. Bu buhranlı günlerde işte miracleden ru ile birlikte seti aldım ve saç dökülmesi nerdeyse 0 çok şükür. Bilmiyorum belki minoxidilin etki mekanızmasından dolayı önce saçlarımı şiddetli döktü ve saç çıkışı yaşamaya başladım. Belki seti belki ru işe yaradı. Gerçekten kestiremiyorum, hangisinin çalıştığıda çok önemli değil açıkçası. Saçlarımda şu anda bariz bir kalite artışı ve diplerde çıkış var. Birde testesteron artışı için nane çayını öneren keltoş ve diğer arkadaşlara selam olsun. Gerçekten etkili, eğer finas-dutas içip libido artışı ve agresif dökülme yaşıyosanız kesinlikle nane çayını öneririrm.
    seti ve ru için miracle'ye tekrar Tesekkür ederim
    Konu odtu tarafından (04.12.2016 Saat 02:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla