Sayfa 48/50 İlkİlk ... 384647484950 SonSon
500 sonuçtan 471 ile 480 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar selam, garnier arındırıcı sıkılaştırıcı tonik ürünü seti yi gayet iyi çözüyor. 7ml tonik içinde 0.75 gr seti çözdürdüm. Bunun üzerine 4 ml gliserin ve dmso ekleyip kullanacağım.
    Hocam selam posta kutunu boşaltır mısın?

Yeni Üye
    Elimde hazırlanmamış seti var ve hazırlayıp kullanacağım, dökülme tipim agresif ve heryerden,setiyi saça nasıl uyguluyorsunuz?
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim erkek tipi düklmenin etkilediği her bölgeden dökülmem var, şakaklar, tepe, vertex. Saçlarım kısa ve epeyce de seyrek durumda olduğu için zorlanmıyorum damlalıkla bile kullansam genele yayabiliyorum. Ama gneellikle küçük şırınga ile (ucunda iğnesi varken) saç diplerine yavaş tsvaş yayıyorum.

Yeni Üye
    Sa arkadaslar seti cell siparis etmek istiyorum miracle hocaya ulasamiyorum lütfen yardimci olun

Yeni Üye
    Merhaba herkese

Seti hazırlarken dmso yerine gliserin kullanmak etkiyi azaltır mı ? Mevcut durumda gliserin ve Çözücü olarak da kolonya kullanıyorum (Miracle'ın tarifindeki oranlara göre).
    Bir de karışımı saçıma sürdüğümde gün boyunca yağlı bir görüntü oluşuyor (gliserin kaynaklı ) bu yüzden sadece akşamları yatmadan önce sürebiliyorum bunu önleme imkanı var mıdır ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dmso ve gliserin birlikte hazırla. Böylece daha az gliserin dolayısıyla daha az yağlı görüntü. Sabahları da kullanmanı sağlayacaksa, sabah kullanım üçin sadece dmso ile hazırla. İmkanın varsa sabah akşam düzenli kullan. Disiplin şart bence

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koku işini nasıl çözüyorsunuz kolonya kullanıyorum ama yine de bastırmıyor. Kokusu çürük dişe benziyor benim diş takıntım var ve bu koku ona benzediğinden rahatsız ediyor bir tavsiyesi olan var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koku işini nasıl çözüyorsunuz kolonya kullanıyorum ama yine de bastırmıyor. Kokusu çürük dişe benziyor benim diş takıntım var ve bu koku ona benzediğinden rahatsız ediyor bir tavsiyesi olan var mı ?
    Rebul kolonya
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    Ekilen saça negatif bir etkisi olur mu setinin ? Koku için esans deneyen oldu mu koku yazın büyük bir problem kışın hissettirmesede yazın felaket oluyor.
    Oral fınasterıd 1\4 Dermastamp (her gün) Mıracle losyon Mınoxıl-dut Cellegance losyon Hayıt otu-nane-yesıl cay karısımı

Yeni Üye
    Merhaba bu seti cell ru zix dediklerini nedir ben hixbirsey anlamadim yardimci olurmusunuz rice etsem

Sayfa 48/50 İlkİlk ... 384647484950 SonSon