Sayfa 50/50 İlkİlk ... 40484950
500 sonuçtan 491 ile 500 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Yeni Üye
    hocam mesaj gönderemiyorum,siz ne zaman alacak olursanız beni de yazabilirsiniz

Alıntı emrex1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam mesaj gönderemiyorum,siz ne zaman alacak olursanız beni de yazabilirsiniz
    Tamamdır sorunu halledildi yazabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdır sorunu halledildi yazabilirsiniz.
    evet arkadaşlar miracle hocam sağ olsun

Yeni Üye
    Konumdan bakabilirsiniz saçımdaki probleme. 4 gündür seti kullanıyorum ve saçımdaki kabuklanma ve ölü deriler gözle farkedilir derecede yok oldu. Ayrıca saç derimdeki hissizlik tamamen geçti. Özellikle saç derisindeki problemlere bağlı olarak dökülme yaşayan arkadaşlara setiyi öneriyorum. Cell ile birlikte kullanılırsa çıkışlar daha hizli ve sağlıklı olur.

Yeni Üye
    arkadaşlar bunun kokusunu nasıl halletiniz?lavanta yağı da döktüm herkes saçın dezenfektan gibi kokuyor diyor.çok keskin bir kokusu var insan içine çıkılalacak gibi değil kafanda seti varken. nasıl kullanıyorsunuz acaba ? gece kullnanan arkadaşlar var mı?

Yeni Üye
    Alıntı emrex2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bunun kokusunu nasıl halletiniz?lavanta yağı da döktüm herkes saçın dezenfektan gibi kokuyor diyor.çok keskin bir kokusu var insan içine çıkılalacak gibi değil kafanda seti varken. nasıl kullanıyorsunuz acaba ? gece kullnanan arkadaşlar var mı?
    Özel mesaja bakar mısın emre

seti kullanıp saçim çıktı diyen var mi ne diyorsunuz işe yarıyor mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kesinlikle kullandığım en uzun etkiye sahip etkendir yıllarca saçımı korudu tabi çıkarmak için tek başına onu kullanmamıştım başka etkenlerde vardı ama tek başına saçımı koruyor.

Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle kullandığım en uzun etkiye sahip etkendir yıllarca saçımı korudu tabi çıkarmak için tek başına onu kullanmamıştım başka etkenlerde vardı ama tek başına saçımı koruyor.
    hocam minoxla kombine etmeyi düşünüyorum günde 2 kez mi kullanmalıyım ,birde seti kokuyor diyenler var doğru mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı REGHULL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam minoxla kombine etmeyi düşünüyorum günde 2 kez mi kullanmalıyım ,birde seti kokuyor diyenler var doğru mu
    Seti günde bir kullanıyorum ikiye de bölebilirsiniz koku sorunu olmadı bende ama kendine has bir koku var dikkat ettiğinizde açıkcası saç için koku 2 hatta 3. planda bile kalmaz benim için.

Sayfa 50/50 İlkİlk ... 40484950