Sayfa 46/50 İlkİlk ... 364445464748 ... SonSon
500 sonuçtan 451 ile 460 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Yeni Üye
    Elimde 12 g seti 12g Ru 4g toz minox ve dmso var sizce nasil kullanmaliyim bunlari yurtdisindayim elseve bulma sansim yok baska ne ile cozebilirim yardimci olurmusunuz

Hocam neden çoğu kullanıcı gliserin yerine dmso'yu tercih ediyor?

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar geçen sene cel+seti+sipiro arasıra kullandım onunla beraber orak proscar saçlarıma losyonları sürüyordum ama 2-3 gün sabun veya şampuan ile yıkamıyordum sadece su ile durulama yapıyordum yaklaşık 8-9 aylık tedavi inanılmaz bir saç artısı gözlemledim saç telleri de kalınlaşmıştı çok mutluydum saç hastalığını yendiğine hatta son 2 ay kadar nane yağıda ekledim sanki daha fazla fayda etmişti taki losyonları bırakana kadar losyonları 2 ay kadar bıraktım verdiklerinin çoğunu geri aldı oral finas kullanmama rağmen 5 gün önce tekrar seti+cel e başladım oral dutasa geçiş yaptım ama dökülme aynı şiddetinde belkide artarak devam ediyor inşallah ilerleme olur saçlar o kadar iyiyken bırakınca 2 Ayda o hale gelince depresyona girmemek elde değil benim yıllardır uğraştığım saç hastalığında şunu anladım hastalığınıza iyi gelen etkeni bulunca asla ama asla bırakmayın.
    Bunu şöyle düşünebiliriz şeker hastası insülin takviye etmeden nasıl sonuç alamazsa saç dökğlmelerindede tedavi ömür boyu olmalı .
    İnşallah şu saç klonlanayı getirirler de 1 saç hücresinden binlerce kök üretilebilir ve o kökler dökülmemeye uyarlı olur UMARIM🙏

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yaklasik 1 senedir seti Kullaniyorum Duzenli kullanmiyorum haftada 2 3 kez saclarim sabit dokulme yok sakaklar cok az bir sey geri cekti okadar ama duzensiz kullaniyorum yeri geliyor 1 hafta surmedigim oluyor useniyorum ama 1 haftanin hergunu surdugumde saclarimin doldugunu hissediyorum ve butcem yetmiyor ogrenciyim birazda oyuzden duzenli kullanamiyorum size biraz taktik veriyim dmso oranini yuksek tutuyorum mesela 1.3 ml kolonya 0,7ml dmso gunluk dozum bu uyguladigim seti 80 mg civari dmso oranini yuksek tutun bence ve dermaroller yada dermastamp a gerke yok zaten siringa ile uyguluyorsunuz ucundaki igne ile uyguladiginiz noktlara ilk igneyi batirin sonra uygulayin daha pratik ve etkili olur onun disinda dmso saclarinizi yikayip uygulayamaniz daha mantikli olur kirli saca sakin uygulamayin bosa gitmiş olur ha tabi hergun yikicak diye briseyde yok ama mutlaka gunasiri saclarinizi yikayin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklasik 1 senedir seti Kullaniyorum Duzenli kullanmiyorum haftada 2 3 kez saclarim sabit dokulme yok sakaklar cok az bir sey geri cekti okadar ama duzensiz kullaniyorum yeri geliyor 1 hafta surmedigim oluyor useniyorum ama 1 haftanin hergunu surdugumde saclarimin doldugunu hissediyorum ve butcem yetmiyor ogrenciyim birazda oyuzden duzenli kullanamiyorum size biraz taktik veriyim dmso oranini yuksek tutuyorum mesela 1.3 ml kolonya 0,7ml dmso gunluk dozum bu uyguladigim seti 80 mg civari dmso oranini yuksek tutun bence ve dermaroller yada dermastamp a gerke yok zaten siringa ile uyguluyorsunuz ucundaki igne ile uyguladiginiz noktlara ilk igneyi batirin sonra uygulayin daha pratik ve etkili olur onun disinda dmso saclarinizi yikayip uygulayamaniz daha mantikli olur kirli saca sakin uygulamayin bosa gitmiş olur ha tabi hergun yikicak diye briseyde yok ama mutlaka gunasiri saclarinizi yikayin
    Şırınga iğnesi ile dermastamp vs iğnesini bir tutmayın, şırınga iğnesi çok kalın olur ve düzgünce dezenfekte etmeden de saç derisine birşey batırmayın. Büyük tahriş, iltihaplanmaya sebep olabilirsiiz. Kendimden biliyorum.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şırınga iğnesi ile dermastamp vs iğnesini bir tutmayın, şırınga iğnesi çok kalın olur ve düzgünce dezenfekte etmeden de saç derisine birşey batırmayın. Büyük tahriş, iltihaplanmaya sebep olabilirsiiz. Kendimden biliyorum.
    Şırınga iğnesi deyip genellemek doğru değil. 2cc 5cc 10cc 50cc enjektör iğne kalınlıkları hepsi farklı siz hangisini kast ediyorsunuz? Forumda bahsettiğimiz ince uçlu insülin iğnesi. Buda kalın ve acı veren işlem oluyor diyorsanız kendi kullandığım lanset öneririm. Enfeksiyon açısından temiz ve alkolle silinmiş deriye uygulayabilirsiniz.

Setinin etkisine inanmamıştım, düzenli kullanımla başarı sağladığını gördüm konumda resimle karşılaştırma yaptım.. https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=5183
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 haftalık deneyimimi paylaşayım, setiyi aşağıdaki ürünle çözüyorum, tam çözünüyor, partikül kalmıyor, ürünün içerisinde çözünmüş çinko var, çinko 5 ar inhibitörü bildiğiniz gibi dht yi scalpta azaltıyor, alkolden ve kolonyadan zarar gören ve sıkılan bünyelere iyi gelebilir, 1 haftalık gözlemlerime göre kolonya gibi saçı sarartmıyo ve soldurmuyor, ayrıca sebum ve yağı 0 a indirdiğini söyleyebilirim, şu anda memnunum ve etkenleri artık bununla çözmeyi düşünüyorum, Uzun vadede zararlı olur mu bilemem.

https://www.watsons.com.tr/p/garnier...k-200-ml-15270

Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 haftalık deneyimimi paylaşayım, setiyi aşağıdaki ürünle çözüyorum, tam çözünüyor, partikül kalmıyor, ürünün içerisinde çözünmüş çinko var, çinko 5 ar inhibitörü bildiğiniz gibi dht yi scalpta azaltıyor, alkolden ve kolonyadan zarar gören ve sıkılan bünyelere iyi gelebilir, 1 haftalık gözlemlerime göre kolonya gibi saçı sarartmıyo ve soldurmuyor, ayrıca sebum ve yağı 0 a indirdiğini söyleyebilirim, şu anda memnunum ve etkenleri artık bununla çözmeyi düşünüyorum, Uzun vadede zararlı olur mu bilemem.

https://www.watsons.com.tr/p/garnier...k-200-ml-15270
    Bunu yıllar önce önermiştim iyi seçim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yıllar önce önermiştim iyi seçim.
    Teşekkürler üstat, görmemiştim paylaşımınızı, aslında bu ürünü cilt icin almıştım, ciltteki gozenekleri küçültüyor ve parlatiyor, cok memnun kaldım, sebumu dengeledigi yazinca iceriginde mag ve zn olduğunu gördüm, bunu losyon yapıp kullanıyorum sabah akşam, 2 gündür saçımı yıkamadım tertemiz saçım, setiyi güçlendirdigini düşünüyorum, ayrıca bebe şampuanı kullanan arkadaşlar 100 ml ye 2 küp kesme şeker olacak sekilde şampuanın içine katın, duş esnasında 3 5 dk saçınızda şampuanı bekletin yıkayın ve temizlik farkını görün.

Sayfa 46/50 İlkİlk ... 364445464748 ... SonSon