Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Androcur ve Diane 35 feci sac dökülmesi yapti

Haklisiniz . biraktim dianeyi şuan androcur ve biotin (5mg) devam ediyorum 40-50 arasi sac dökülüyor bir gunde. Bakalim neler olacak Diane 35 i cikarmamla.
    Buarada anrocura başlamadan önce 15 gun falan aldactone- Diane ve xpecia kullanmistim. Aldactone u birakmasaydim yoğun dokulmwm devam edecekti sanirim. Androcur diane ve aldactone kombinasyonuyla baslarda dökülme olsa da daha sonra aldactone cikarmamla döküme azaldi ve şuan dianeyi de cikaricam. androcura guvenicem artik.

Adet olmuyorum. Çünkü bu saydigim haplari ara vermeden kullandim şuan sadece androcura devam edicem. Androcur kadinalrda ayda sadece 10 gün kullaniliyormus. Ben 30 kullaniyorum. 10 gün kullanimla etki istediğim seviyede olmaz diye düşünüyorum.

ece hanım bırakmayı hiç düşünmüyorum diyip milletin fikrini soruyosunuz .ne diyelim kolay gelsin .bari gelipte burda milleti etkilemeyin .

Milleti etkilemiyorum androcur kullanin diye tavsiyede mi bulunmusum ? Ben sadece ise yararsa birakmayi düşünmüyorum dedim ayrıca burada iyi kotu yorumlarimi paylasiyorum belki kullanacak birileri olur en azindan bir ornek teşkil edebilirim.
    Ayrıca eğer düşüncelerimizi ve yorumlarimizi paylasamayacaksak ne diye bu siteye üye oluyoruz ? Ya da sizden izin falan mi almamiz gerekiyor konu açarken ?

Moderatör
    gerginliğe gerek yok, yanlış anlamayın tepkiler şahsınıza değil sadece androcur çok tehlikeli bir etken özellikle de erkekler için ve bir dönem şuursuzca bir androcur akımı oldu burada konu hakkında bilgisi olmayan insanlar leblebi gibi androcur androcur diye sayıklamaya başladı o trendin tekrar hortlamasından korkulduğu için böyle sert tepkiler. benim fikrimi sorarsanız bir kadın olmanıza rağmen androcur kullanmak sağlığınız için tehlikeli, hormonel zarar görmeseniz bile karaciğeriniz için tehlikeli, sitemizde başarı yakalamış bayan üyelerimiz ve onların konuları mevcut, birkaç saatlik bir araştırmayla sanıyorum onların konularını bulup, inceleyip bir fikir sahibi olabilirsiniz hatta özel mesaj göndermeniz durumunda yardımcı olmaya da çalışacaklardır kişisel olarak. unutmayın saçınız sağlığınızdan önemli değil sağlığınızı riske atacak tedavi yaklaşımlarından kaçının çünkü saç alanında birçok gelişme olmakta ve kadın olduğunuzdan saç tedavisinde başarıyı yakalama şansınız (tehlikesi nispeten daha düşük tedavi ve etkenlerle) çok daha yüksek, geçmiş olsun
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

öyle bişey demediğimi siz de biliyosunuz.sadece böyle tehlikeli tedavilere körü körüne bağlanmaya karşıyım .tabiki istediğiniz yorumu yapabilirsiniz ama en azından zararlarından bıraz daha bahsedin .burda son çare dıye tehlikeli şeylere sarılan biçok insan gördüm.tedavinizde başarılar.

Benim psikolojimin bu sac laneti yüzünden bozuk olmasi bence daha kotu benim için. Takintim var ve bu beni çok etkiliyor. Elimden ne geliyorsa fazlasini yapmak istiyorum.

Bugün de 50 adet falan sac döküldü . sacim uzun olduğu için dokulenlerin dipleri ve uclari arasındaki farka bakiyorum ve dipleri nerdeyse 2 kat daha kalin sac telinin ortalarina gore de öyle. Bu olması gereken bi şey mi yoksa tedaviden dolayi mi bilmiyorum.
    Ayrıca ketoral sampuani da tedaviye kattim. Haftada iki gün yikicam günlük sac dökülme sayisini azaltiyor mu?. Umarim testesteronun artmasi etkilemez çünkü 25 mg di diane
    Konu ece tarafından (23.10.2016 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.

mevcut tedavilerin bayanlarda daha çok iş yaradığı kesin .o yüzden daha hafif tedaviler olabilirdi sizin adınıza .umarım istediğiniz sonucu alırsınız ve tedavi dozunu azaltabilirsiniz.bende bi tedavi uyguluyorum.laubali tedavi yapmama ragmen gelişme gördüm .üstüne daha ciddiyetle eğilicem .1-2 ay içinde bariz bi fark olursa foto atıcam .

Başarılar diliyorum tedavinizde. Umarim hepimiz istediğimiz sonuçları aliriz.
    Ayrıca beni tanomadiginiz halde sagligimdan endişe duyup uyardiginiz için tesekkur ederim. Ama ben zaten tüm tehlikenin farkindayim. Bu durumda ben de olmak istemezdim ama 6 yil önce yaptigim diyet sonucu tüm vucut dengemin değişmesi ve saniyorum hormonlarimin bozulmasıyla sacimin nerdeyse yarisi gitti. Babamda benim 3 katim falansac vardır düşünün yani. Çok gür sacli bir aileyiz. Bu durum benim daha da psikolojimi cokertiyor ve AC kalarak yaptigim diyetlerin hala daha bedelini oduyorum. Eski haline dönmesini çok istiyorum . o yüzden zaten bu hapi kullanoyorum benim için şuan çok önemli bir durum. Çünkü o 6 yildir çok şey denedim vitamin çinko b12 demir haplari. İyi gelse de istediğim sonucu alamadim. Artik tek umudum bu hap. İlk yil sonuç alamasam bile birkaç yil daha denerim o kadar gözden cikardim yani. Birde biotin ekledim bakalim sonuçlar ne olacak.

Tek kafama takilan konu 30 da 30 kullanmak androcuru ve 2 aydir çok düzenli olan adetimin hic olmamasi. Bunun acaba saca olumsuz bir etkisi var midir ? Bilen biri aydinlatirsa çok sevinirim . lütfen kimse yargilamasin. Çünkü bu psikolojiyi eminim sizde biliyorsunuzdur .

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon