Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Dökülme Problemim İçin Önerilerinizi Bekliyorum (RESİMLİ)

Saç Dökülme Problemim İçin Önerilerinizi Bekliyorum (RESİMLİ)

Merhaba değerli abilerim kardeşlerim uzun zamandır forumu zaman bulabildikçe takip etmekteyim. 25 yaşındayım ve yaklaşık 18 yaşımdan beri saç dökülme sorunu yaşıyorum. Saç dökülme konusunda hiçbir zaman agresif bir tedavi yöntemi kullanmadım fakat artık saçlarımı kaybetmeye ve seyrekliklerin belli olmaya başladığını görmeye başladığım için agresif bir tedavi yöntemi kullanmam gerekliyse tedaviye başlamak istiyorum yeterki saçlarım kurtulsun psikolojisindeyim ):

Yaklaşık 3-4 aydır düzenli olarak miracle losyon kullanıyorum daha önce de uzun süre kullanmıştım muhakkak faydası vardır fakat saç dökülme sorunum hala aynı şiddetinde devam ediyor. Bir haftadır da yakı otu ile yeşil çay karışımını çay yaparak iki günde bir içiyorum. Bir kısmını da miracle losyondan 15-20 dk sonra sprey ile saçlarıma sabah akşam uyguluyorum. Şuan kullandığım tedavi yöntemim bunlar. Saçlarımın durumu hakkında fotoğrafları aşağıya ekliyorum. Tedavi için öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Fotoğraflar 2. ve 3. fotoğraf haricinde saçlarım ıslak iken çekilmiştir. Saçlar kuru iken pek sorun yok gibi görünürken
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0014.jpg
Görüntüleme: 53
Büyüklüğü:  92.8 KB (Kilobyte)
ID:	3787Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0028.jpg
Görüntüleme: 45
Büyüklüğü:  119.6 KB (Kilobyte)
ID:	3795Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0026.jpg
Görüntüleme: 36
Büyüklüğü:  128.4 KB (Kilobyte)
ID:	3794Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0027.jpg
Görüntüleme: 36
Büyüklüğü:  99.8 KB (Kilobyte)
ID:	3793Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0021.jpg
Görüntüleme: 35
Büyüklüğü:  111.0 KB (Kilobyte)
ID:	3792Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0020.jpg
Görüntüleme: 27
Büyüklüğü:  101.7 KB (Kilobyte)
ID:	3791Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0019.jpg
Görüntüleme: 30
Büyüklüğü:  121.0 KB (Kilobyte)
ID:	3790Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0016.jpg
Görüntüleme: 30
Büyüklüğü:  131.4 KB (Kilobyte)
ID:	3789Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0015.jpg
Görüntüleme: 26
Büyüklüğü:  94.5 KB (Kilobyte)
ID:	3788Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  DSC_0030.jpg
Görüntüleme: 38
Büyüklüğü:  125.1 KB (Kilobyte)
ID:	3796.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tedaviyi bende agresiflestirmen gerekiyor
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedaviyi bende agresiflestirmen gerekiyor
    Hocam tedavime nasıl devam etmeliyim bir öneri tedaviniz varmı ?

jackal__1907
    Guest
    Dermaroller (Kısa saç),Dermastamp (Uzun saç) İçin olan mikro igneleme araçları..Bunuda tedavinize ekleminizi öneririm temin ederken en az 1 mm kullanın bence..Ben 0.75 kullanıyorum fakat memnun degılım.. Haftada 1 defa bu ürünü sacınıza kullandıktan sonra vitamin kürü uygulayabılırsınız sacınıza..Hic olmasa bile faydasını görürsünüz Allah ın izniyle...

Alıntı jackal__1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller (Kısa saç),Dermastamp (Uzun saç) İçin olan mikro igneleme araçları..Bunuda tedavinize ekleminizi öneririm temin ederken en az 1 mm kullanın bence..Ben 0.75 kullanıyorum fakat memnun degılım.. Haftada 1 defa bu ürünü sacınıza kullandıktan sonra vitamin kürü uygulayabılırsınız sacınıza..Hic olmasa bile faydasını görürsünüz Allah ın izniyle...
    Dermastamp 1 mm tedavime ekliyeceğim hocam çok sağolun öneriniz için fakat bu vitamin kürü nasıl oluyor acaba . Bu kürü nereden nasıl temin edebilirim ?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mynameis07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermastamp 1 mm tedavime ekliyeceğim hocam çok sağolun öneriniz için fakat bu vitamin kürü nasıl oluyor acaba . Bu kürü nereden nasıl temin edebilirim ?
    Sende saçlarını benim gibi uzun tutuyorsun ve enteresandır saç rengimiz aynı sayılır. Tavsiyem; saçların uzun olduğu için 1 mm kısa gelir 1,5 mm dermastamp ile başla. Ben dermastamp'ı haftada 3 kez kullanıyorum yani haftada 1 mi yoksa 3 mü kullanacağına sen karar vermelisin. Baş ağrısı veya deri deformasyonu etkiler olursa haftada 1'e düşürebilirsin.

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim genetikse finasteridi dene derim .ben 35 gün oldu kullanalı son 1 haftadır dökülmeden eser yok yan etki görmedim hiç erken belkide
    200tel dökülürdü şuan 50 yi geçmiyor yaşımda 26 başka hiç bir ürün kullanmıyorum çünkü saçlarımda açılma yok

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende saçlarını benim gibi uzun tutuyorsun ve enteresandır saç rengimiz aynı sayılır. Tavsiyem; saçların uzun olduğu için 1 mm kısa gelir 1,5 mm dermastamp ile başla. Ben dermastamp'ı haftada 3 kez kullanıyorum yani haftada 1 mi yoksa 3 mü kullanacağına sen karar vermelisin. Baş ağrısı veya deri deformasyonu etkiler olursa haftada 1'e düşürebilirsin.
    Önerileriniz için eyvallah Hocam . Bu dermastamp ın elektrikli olanıda var siz elektrikli mi yoksa normal dermastamp ı kullanıyorsunuz ? Hangisi daha kullanışlı olur acaba elektriklide mm yi kendin ayarlıyabiliyorsun sanırım aliexpress ten sipariş vermeyi düşünüyorum. Ne dersiniz ?

Alıntı dht!!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim genetikse finasteridi dene derim .ben 35 gün oldu kullanalı son 1 haftadır dökülmeden eser yok yan etki görmedim hiç erken belkide
    200tel dökülürdü şuan 50 yi geçmiyor yaşımda 26 başka hiç bir ürün kullanmıyorum çünkü saçlarımda açılma yok
    Hocam finasteridi kullanmak istiyorum fakat ön yargılarım var. Şuan için saçları koruma aşamasında mümkün olduğunca doğal tedavilere bağlı kalarak devam etmeyi düşünüyorum. Finasterid'i en son çare olarak görüyorum. Sende durumlar nasıl ? Daha önce başka tedaviler uyguladın mı ? Direk finasterid ile mi tedaviye başladın ? Tecrübelerini paylaşırsan sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mynameis07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerileriniz için eyvallah Hocam . Bu dermastamp ın elektrikli olanıda var siz elektrikli mi yoksa normal dermastamp ı kullanıyorsunuz ? Hangisi daha kullanışlı olur acaba elektriklide mm yi kendin ayarlıyabiliyorsun sanırım aliexpress ten sipariş vermeyi düşünüyorum. Ne dersiniz ?
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  pr_01_54.jpg
Görüntüleme: 5
Büyüklüğü:  13.6 KB (Kilobyte)
ID:	3820
    http://www.c/Derma-Stamp,PR-54.html

Ben bu ürünü kullanıyorum tavsiye ederim.
    Linkteki firmadan almak zorunda değilsin, bilgi amaçlı verdim.

Sayfa 1/2 12 SonSon