6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: 9 ay kullanmadığım minoxil bozulmuş mudur

9 ay kullanmadığım minoxil bozulmuş mudur

evde dolapta bana 20 gün yetecek minoxil var son kullanım tarihi 2017 ayına bakmadım
    en son 9 ay önce kullandım dış kabında sararmalar var banyo dolabında duruyordu sizce bozulmuşmudur ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ahiret sualleri soruyorsunuz. Bozulmamıştır neden bozulsun? Yüksek bir sıcaklığa maruz kalmadıysa... Son kullanma tarihine de daha varmış. Miracle losyon değil ki bu bozulsun. Gerçi buzdolabında saklanınca onun da bozulduğunu görmedim. 2 aydır kullanıyorum, bence hala etkili; yıkarken 1-2 tel hariç saçlarım dökülmüyor. Dökülen saçlar da tepeden değil yanlardan oluyor.

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahiret sualleri soruyorsunuz. Bozulmamıştır neden bozulsun? Yüksek bir sıcaklığa maruz kalmadıysa... Son kullanma tarihine de daha varmış. Miracle losyon değil ki bu bozulsun. Gerçi buzdolabında saklanınca onun da bozulduğunu görmedim. 2 aydır kullanıyorum, bence hala etkili; yıkarken 1-2 tel hariç saçlarım dökülmüyor. Dökülen saçlar da tepeden değil yanlardan oluyor.
    kabı sapsarı olmuşş bilmiyorum kapağı açıldıktan sonra kaç gün içinde kullanılması gerekir böyle bir ömrü var mıdır merak ettim

Yer
    Ankara
    Ben olsam kullanırdım. Hani bizim bildiğimiz piyasadaki minoxilden bahsediyorsanız zaten o kapağı açılan, açık bırakılabilen bir şey değil. Ama kapağını açıp öyle bıraktıysanız ki niye öyle bir şey yapasınız, bozulmuştur.

http://www.vavendu.com/minoxil-forte...i-60-ml-pmu330 burdan alıyodum
    bilmiyorum ne kadar güvenilebilir ama istediğim ettiyi görmedim
    eczanelerde 3 al 2 öde olsa özellikle gidip alcağım

Yer
    Ankara
    Fiyat biraz fazla uygun. Yani ben bu tür indirimlerden, özellikle elektronik eşyalarda, uzak duruyorum. İçinize sinmiyorsa eczaneden alın kullanın. Hem etki görmedim diyorsunuz hem de 9 aylık minoxil. Sizden kıymetli mi? Atın gitsin.