Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
89 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Bir Varmış Bir Yokmuş ...

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ksn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işte bir terslik var burası dünyadan ayrı bi yer filan mı aynı şeyleri bende kullanıyorum birçok kullanan var sonuç alamayan anlamadım gitti püf noktası nerde
    Ne kullanıyorsun ve ne kadardır kullanıyorsun?
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    Bu işte bir terslik var burası dünyadan ayrı bi yer filan mı aynı şeyleri bende kullanıyorum birçok kullanan var sonuç alamayan anlamadım gitti püf noktası nerde
    Neyi vurguluyorsunuz açık yazın lütfen
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    1.5 2 aydır min-dut ve miracle kullanıyorum sadece akşamları birde b6 desteği eksik sadece akşamları kullanmam mı yada dermarol keto-azel krem mi mucize yaratıyor

Moderatör
    1.5 2 aydır min-dut ve miracle kullanıyorum sadece akşamları birde b6 desteği eksik sadece akşamları kullanmam mı yada dermarol keto-azel krem mi mucize yaratıyor
    Bi foto atın yorum yapalım.Dökülmeniz agresif değilse sadece aksamları yeterli olabilir tabii dökülmede azalma gözlemlerseniz.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Aynı gezegendeyiz ve bizim gezegende günde iki kez kullanıyoruz genelde bu kayda değer bir fark bu sonucu çıkartman gerekirdi en başta...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Günde iki kez kullanmam mümkün değil foto filan koyamam zor iş kamera filan yok anlamam pek yani iki kez olunca bu kadar mı farkettiriyor yanlış anlamayın bir artniyetim yok alkol sigara uyuşturucu cinsellik hepsi var onlar mı olumsuz etkiliyor acaba yada bunlara ek bişeyler mi yapmalı yada kader diyip kabul mu etmeli

Günde iki kez kullanmam mümkün değil foto filan koyamam zor iş kamera filan yok anlamam pek yani iki kez olunca bu kadar mı farkettiriyor yanlış anlamayın bir artniyetim yok alkol sigara uyuşturucu cinsellik hepsi var onlar mı olumsuz etkiliyor acaba yada bunlara ek bişeyler mi yapmalı yada kader diyip kabul mu etmeli
    Uyuşturucu hariç hepsi bir çok üyemizde zaten var uyuşturucu ne kullanıyorsun ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    onun ne önemi var

onun ne önemi var
    Önemsiz olsaydı yazmazdın bence sorun değil sende kalsın ucuz nasihat vermek zaten saçma onuda biliyorum ama bence doğal uyuşturucu kullan başarı kazanıp seni mutlu edecek hedefler koy ve gerçekleştir spor yap, doğal uyuşturucu endorfin ve dopamin gibisi yoktur.
    Konu Miracle tarafından (17.11.2014 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyuşturucu kullanıp saçının çıkmasını beklemem mucize. İnternete gir uyuşturucu kullanan kişiler 5 yıl içinde ne hale geliyor görürsün. Pek bi umut bağlama derim
    Minoxil + Dutasterid (12 saat'de bir 5 Fıs)
    Miracle Losyon (12 saat'de bir 12 Fıs)
    Dermaroller (1 gün aralıklı)

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon