Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
89 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Bir Varmış Bir Yokmuş ...

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam son durum nedir ? Bi de imzanızda proscar da var proscara ne zamandır devam ediyorsun ve yan etki gördün mü hiç proscardan.Resimlerde gelişme çok güzel o kıllar iyice saç halini alır inş ilerleyen zamanlarda
    Şef, resimleri güncelledim. Tedavi iyi devam ediyor. Dökülme tam durmadı. Görenler saçında toppik mi var diye soruyor Proscar'a 26 Ağustos'ta başladım. Yanetki hiç olmadı. Ancak bir haftadır kullanmıyorum, onun yerine biotin kullanmayı düşünüyorum. Dermarolleride haftada 1'e düşürdüm.
    Minoxil + Dutasterid (12 saat'de bir 5 Fıs)
    Miracle Losyon (12 saat'de bir 12 Fıs)
    Dermaroller (1 gün aralıklı)

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnanamıyorum ya. Olmayan yerden saç fışkırmış resmen. Yuh! Tebrikler!
    (Ben de fotoları güncelledim)
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelişmeler güzel dostum sitede gözlemlediğim sanki genç arkadaşlar daha iyi sonuçlar alıyor gibi bende bu grubun içersindeyim umarım güzel sonuç alrıım

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelişmeler güzel dostum sitede gözlemlediğim sanki genç arkadaşlar daha iyi sonuçlar alıyor gibi bende bu grubun içersindeyim umarım güzel sonuç alrıım
    Zamanla eminim alırsın

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maşaallah barekaallah diyelim,,, dökülme devam etmesine rağmen sonuca bakar mısınız allah aşkına..!!!

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşaallah barekaallah diyelim,,, dökülme devam etmesine rağmen sonuca bakar mısınız allah aşkına..!!!
    Arada bi aklıma çöp dürtüyorsun şef, aldactone'yi artırmalar felan doz aşımına uğrayacak millet seni takip ederse

Alıntı bunalıyorum_aristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada bi aklıma çöp dürtüyorsun şef, aldactone'yi artırmalar felan doz aşımına uğrayacak millet seni takip ederse
    A şehri ile B şehri arası 600 km. dir.. X aracı bu mesafeyi ortalama 60 km/saat ile 10 saatte, Y aracı ise ortalama 100 km/saat ile 6 saatte alır..
    Ben burada Y aracı olmak istiyorum..Yaşın biraz büyük ve dökülme geçmişinin biraz eski olması hasebiyle biraz sert davranmam gerekiyor,, B şehrine sizden daha önce varmam gerekiyor,,ama ne kadar hızlı gitmeye çalışsak da motor biraz yıpranmış, yemiyorr...İşte kendimce hızı arttırarak arayı kapatmaya çalışıyorum,, evet fazla hız demek Risk demek ama şükür herhangi bir ciddi tehlike yaşamadım..ve özellikle sizin paylaştığınız başarı resimlerinden sonra daha da bi cesaretlenip saldırasım geliyor,daha sert, daha hızlı, daha kaslı ve damarlı....

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A şehri ile B şehri arası 600 km. dir.. X aracı bu mesafeyi ortalama 60 km/saat ile 10 saatte, Y aracı ise ortalama 100 km/saat ile 6 saatte alır..
    Ben burada Y aracı olmak istiyorum..Yaşın biraz büyük ve dökülme geçmişinin biraz eski olması hasebiyle biraz sert davranmam gerekiyor,, B şehrine sizden daha önce varmam gerekiyor,,ama ne kadar hızlı gitmeye çalışsak da motor biraz yıpranmış, yemiyorr...İşte kendimce hızı arttırarak arayı kapatmaya çalışıyorum,, evet fazla hız demek Risk demek ama şükür herhangi bir ciddi tehlike yaşamadım..ve özellikle sizin paylaştığınız başarı resimlerinden sonra daha da bi cesaretlenip saldırasım geliyor,daha sert, daha hızlı, daha kaslı ve damarlı....
    Sizde yanetki olmaması çok olumlu bir etken, B şehrine kazasız belasız ulaşacağınızı düşünüyorum.

Alıntı bunalıyorum_aristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizde yanetki olmaması çok olumlu bir etken, B şehrine kazasız belasız ulaşacağınızı düşünüyorum.
    Eywallah kardeşim sağolasın...hep beraber inşaallah

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim şakaklarında ve tepede gelişme fark ediliyor.ALLAH şifa versin.başarılar dilerim..imzanda ketorali 10 dk bekletiyorsun diye yazmışsın.bilmiyorum ama 10 dk fazla olabilir.yani sacı aşırı kurutabilir.ben şahsen 2-3 dk bekletip duruluyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon