Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: kellikte 250 bozuk gen

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey

kellikte 250 bozuk gen

http://biorxiv.org/content/early/2016/08/31/072306
    bu safhada genetik düzeltme risk altına girmiştir gerçi bizim hayatlarımızda bu tedavi olmayacak bu daha şu an bilinen bozukluk gelecek tedaviler sağlıklı saç üretemezse ki bu kültürleme olur topikla ve oral yollar hep sonuç aynı olacaktır bas bas paraları losyono haplara ...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    tosun hocam genetik bozukluk diyorda.Her insanda belli yaşlarda saçlarda zayıflık dökülme oluyor yaş ilerleyince o zaman bu genler herkes de bozuk.benim anlamadığım
    Geçen bir makalede insanda her eyerde kıl kökü var sinyal giderse aktif oluyor diyor. Bunun aynısını diş doktoru demişti sinyal giderse çeneye her yaşta diş çıakrtabiliriz diye.Bu sinyali bulmak çok mu zor ? Diğer bir kafama takılan önde dökülen saçı arkaya eksek dökülür mü orada da hadi dökülmezse orada.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    herkez de olmuyor sadece her aga da yaş farkı oluyor diğerleri başka hastalıklardan bu çalışma aga için yapılmış zamanla saç azalması doğaş süreç aga ise mutasyon.
    sinyal işine gelince evet uğraşıyorlar ne olur bilmem
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkez de olmuyor sadece her aga da yaþ farký oluyor diðerleri baþka hastalýklardan bu çalýþma aga için yapýlmýþ zamanla saç azalmasý doðaþ süreç aga ise mutasyon.
    sinyal iþine gelince evet uðraþýyorlar ne olur bilmem
    hocam o islerin cok,zamani var,daha su an gercekten ilac firmalari sac dokulmesine cagre bulmak istese bukurlardi. arastirma firmalari bir tedavi yontemi bulunuyor sonra buyuk firmalardan biri bu sirketleri alitor ve daha sonrasinda ne ses seda cikiyor oylece kaybolup gidiyor.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bu çalışmadan saç dökülmesinde dht den başka 250 farklı sebep oldugumu çıkıyor. Yoksa bu genetik bozukluklar da dht ile mi etkisini gösteriyor.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deney amaçlı öndeki saçı arkaya eksek dökülür mü : ) Dökülmezse tüm teoriler yerle yeksan olur..
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deney amaçlı öndeki saçı arkaya eksek dökülür mü : ) Dökülmezse tüm teoriler yerle yeksan olur..
    Bunun için denek aramıştım bir ara seninde aklına gelmiş demek ben dökülmeyeceğini düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    dökülmez bence de çünkü dht hormonu sadece kafanın orta ve tepe kısmında yok ki her yerinde var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bu bozuk genler sadece erkeklerde mi varmış. Kadınlarda yok mu. Kadınların genleri kusursuz mu. Varsa kadınlarda neden saçlar dokulmuyor.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu bozuk genler sadece erkeklerde mi varmış. Kadınlarda yok mu. Kadınların genleri kusursuz mu. Varsa kadınlarda neden saçlar dokulmuyor.
    Erkeklerde saç folikülü daha güçlüdür ve shaft kalınlığı kadınlardan genel olarak daha fazladır erkeklerde ki hormon düzeyini kadınlarda simüle edin kimyasal olarak 6 ayda saç kalmaz başlarında. Androgenetik hassaslık erkeklere özgü değil insana özgüdür.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/2 12 SonSon