Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vallahi delireceğim yardım edin lütfen

Angry Vallahi delireceğim yardım edin lütfen

MERHABA ARKADAŞLAR 17 YAŞINDAYIM BUNDAN 2-3 SENE ÖNCE HİÇBİR ŞEKİLDE SAÇIMDA AÇILMA DÖKÜLME VS KONUSU YOKTU SON 1,5 SENEDİR ARTTI NASIL BİR ARTIŞŞA CİDDİ DİYORUM HAYATIMI ETKİLEDİ ÖZGÜVENİMİ KAYBETTİRDİ HADİ İLERDE DÖKÜLÜR ANLARIMDA DAHA BU YAŞTA DHT DENİLEN ALLAHIN BELASI ŞEY YÜZÜNDEN BU HALE GELDİM,DHT YAVAŞLATICI TAM TIBBI KARŞILIĞI NE TAM BİLMİYORUM AMA MİNOXDİL finasteride bunları duydum ama kullanmadım şuan sadece zeytuni ısırganlı şampuan kullandım sonuç vermedi zeytinyağlı sabun kullandım sonuç vermedi ama hiçbir şekilde minoxdil falan kullanmadım,ne olduysa 3 numaraya vurduktan sonra oldu 3 numaraya vurdum uzadıktan sonra sağ açık olmayan tepe 3 numaradan sonra açıldı bir anda ki 3 numara'yıda dökülüyor diye vurdurdum bana önerebileceğiniz birşey varmı dht önleyici şampuan saç çıkarsın demiyorum ama yeterki şu dökülmeyi yavaşlatsın durdursun sonsuza kadar duracak hali yok tabi genetikte varsa ama en azından erteyelebileyim sinirden ağlıcam yoksa

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dökülmeyi durduran bir şampuan yok. Şampuan ancak destekleyici tedavi olarak uygulayabilirsin, yaşın daha küçük o yüzden forumdaki doğal tedavilere yönelmeni öneririm yada miracle hocamdan cell losyon isteyebilirsin. Şampuan olarak sebamed anti hairloss şampuan önerebilirim.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle sakin ol yaşın çok genç ve dökülme yeni başlamış yani tedaviyle saçlarının büyük çoğunluğunu geri getirip dökülmeyi durdurabilirsin.sitede miracle ve min-dut diye iki güçlü losyon var. Onları araştırmanı öneririm %95 sonuç alırsın bu iki losyondan birinden. Yeterki geç kalma yaşın daha çok genç önlemini almak için çok iyi zamandasın

Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülmeyi durduran bir şampuan yok. Şampuan ancak destekleyici tedavi olarak uygulayabilirsin, yaşın daha küçük o yüzden forumdaki doğal tedavilere yönelmeni öneririm yada miracle hocamdan cell losyon isteyebilirsin. Şampuan olarak sebamed anti hairloss şampuan önerebilirim.
    anladım hocam Topikal Anti-Androjen nasıl yaşıma gitmez diye mi düşünüyorsunuz ? ondan sonuç alan baya bir kişi varmış dedigim gibi şampuanları falan umursamıyorum yeterki şu durdurmayı azaltsın

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi fotoğraf koy bakalm

atayım hocam
    Konu ardat7 tarafından (09.09.2016 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir.

Bu son attıgım foto günceldir dün saçımı kestirdim ortalar seyrek gözüküyor ama kısa kestirdim bilerek bu sefer 3'ümsü kestirmeye çalıştım ondan seyrek gözüküyor olabilir uzun halinide kestirmeden 1 gün önceki hali orda tepede çok açıklık yok ama ferkettiyseniz işaretledigim yerde diğer tarafa göre açıklık var durum ciddi mi ondan korkuyorum ama erken farkına vardıgım içni avantajlı hissediyorum
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 14248766_182746138816114_1150719601_n.jpg‎   14302374_182746622149399_677563590_n.jpg‎   14302693_182746422149419_1705536824_n.jpg‎  

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle sakin ol yaşın çok genç ve dökülme yeni başlamış yani tedaviyle saçlarının büyük çoğunluğunu geri getirip dökülmeyi durdurabilirsin.sitede miracle ve min-dut diye iki güçlü losyon var. Onları araştırmanı öneririm %95 sonuç alırsın bu iki losyondan birinden. Yeterki geç kalma yaşın daha çok genç önlemini almak için çok iyi zamandasın
    çok sağolun hocam bir kenara not aldım bunuda

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence ilk önce doğal tedavilere yönel sonuç alamazsan diğerlerini denersin mesela ısırgan yakı losyonu çok önemli ve nane yağı emu yağı bunlar çol etkilidir kesinlikle denemelisin

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üstte hafif seyrelme var gibi ama şakaklardan açılma olmamış tedaviler sende işe yarar

Sayfa 1/3 123 SonSon