Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
41 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Alfatradiol ( Östrojen etkisiz dht inhibitör) Saç Dökülmesinde Etkisi

Kuzenim getirdi kendisi bayan. bahsetti onda cok ise yaramis bakalim erkekte nasil olacak.ilk defa surdum dun kokusu cok agir ama geciyo hemen,kafayi kurutmuyo,yaglanma olayinda miracle losyon gibi bicak gibi kesmedi ilk suruste.ama hergun sacimi lavaboya elimle sallarim piskopat gibide sayarim normalde ortalama 50 sacteli gelir bugun 10 taneyi gecmedi.piskolojik etkisi olabilir.bakalim ilerleyen zamanda ne olacak.İlac icerigi: 1ml de 0,25 alfatradiol.propan-2-ol,glycerol %85,miyo-inositol bide gereiniges wasser o neyse artik.

Alfatradiol stetoid olmayan bir östrojen türevidir 5ar enzimini dolayısı ile dht yi bloke etme etkisi vardır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Arkadaslar 1 ay kullandim memnun kalmadim.dokulme cok oldu saclari acaip yaglandirdi.ama deli gibi sac uzatma hizi var.sanirsam en krali miracle losyon

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karar senin ama bi 6 ay falan devam edebilirsin net karar için.beraberinde veya öncesinde kullandıkların nelerdi

Banned
    Konu up up up up

SaçımınDoktoru Üyesi
    Konu up up up

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S5 Artı Krem: Spironolactone Alfatradiol TEMPOL
    Bu kremi siparis vericem acaba takilma olasiligi varmidir gumrukte

https://www.hairlosstalk.com/shop/dh...ol-tempol.html
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S5 Artı Krem: Spironolactone Alfatradiol TEMPOL
    Bu kremi siparis vericem acaba takilma olasiligi varmidir gumrukte

https://www.hairlosstalk.com/shop/dh...ol-tempol.html
    4 ay önce doğal progesteron kremım geri döndü.buyuk ihtimal takılır.satıcıya fatura istemiyorum fiyatı düşük yazın diye not düşmeme rağmen sağolsun tınlamadıgı için geri döndü.
    Tedavim;

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyin kan bariyerinı geçmeyen dht ınhıbıtor şart.fınansı 3 günde bir 0.25 e düşürdüm onda bile yusuf yusuf modundayım arkadaş.
    Tedavim;

Eğer ki satın aldığınız kişi firma sahibiyse ve bulunduğu ülke Almanya, Amerika gibi ülkeler ise o tür fatura kesmeme, düşük gösterme işlerine hiç girmeyecektir. Gümrük yasası gereği kozmetik veya ilaç ürünleri yasaklı üründür. Yüksek ihtimal gümrükte belirlenip geri gönderiliyordur. Fiyattan ötürü ürün geri yollanmaz arkadaşlar belirli gümrüğünü ödeyip ürünü alabilirsin. Geri yollanmasıının sebebi yasaklı ürün olmasıdır.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Bu Konudaki Etiketler