Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Alfatradiol ( Östrojen etkisiz dht inhibitör) Saç Dökülmesinde Etkisi

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar ingilizcesi iyi olan biri firmayla iletişime geçebilirmi. en azından çalışmların son durumu, ilacın ne zaman piyasaya çıkacağı gibi temel bilgiler öğrenilebilir diye düşünüyorum. çalışma 2010 yılında yapılmış. 4 sene oldu. ilacın akıbetini öğrenmiş oluruz.

Bütün forumlar bir nevi denek. Bu etkenin işe yaradığına bizden daha eminler. Biraz kimya bilsisi biraz kullanıcı tecrübeleri ve gözlemimizle hemen anlıyoruz değerli olduğunu araştırmayı yapanlar çok daha vakıftır ilacın gücüne. Sadece formaliteleri bekliyorlar emin olun. Ancak forumlarda ki deneyimi ve o deneyimin pazarlama gücünü iyi bilirler ve gönderme ihtimali var numune olarak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün forumlar bir nevi denek. Bu etkenin işe yaradığına bizden daha eminler. Biraz kimya bilsisi biraz kullanıcı tecrübeleri ve gözlemimizle hemen anlıyoruz değerli olduğunu araştırmayı yapanlar çok daha vakıftır ilacın gücüne. Sadece formaliteleri bekliyorlar emin olun. Ancak forumlarda ki deneyimi ve o deneyimin pazarlama gücünü iyi bilirler ve gönderme ihtimali var numune olarak.
    Miracle konu durdu mu ? Ne oldu bu iş ?

Yeni Üye
    bu ilacı türkiye de bulabilirmiyiz

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce yazdım yine yazayım almanyada pantostin diye bi saç losyonu var zaten içeriğinde de bu alfatradiolden var.yok mu almanyada yaşayan almancası olup da alman forumlarına falan bakan??
    Cb dediğiniz maddeden bahsediyorsanız orasını bilemem ama alfatradiol ise konu dediğim gibi pantostin diye bi losyonu var ama anlayamıyorum almanca olduğu için
    Konu Tıbbiyeli tarafından (31.10.2014 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.

El-cranell"de hangi etken madde var miracle cb mi yoksa alfatradiolden mi? hangi madde varsı el-cranelli çok eski forumda ben kullanmıştım yurt dışından getirtmiştik o zamnki eski üyelerdende kullananlar olmuştu hepimiz olumsuz yorumlar yapmıştır, aranızda o forumda takılmış olanlar varsa hatırlardır. Yani el-cranellde hangi madde varsa o maddeninde pek işe yarıyacağını sanmıyorum ama diğeri üzerinde durulabilinir.
    Konu racing34 tarafından (01.11.2014 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.

Alıntı racing34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    El-cranell"de hangi etken madde var miracle cb mi yoksa alfatradiolden mi? hangi madde varsı el-cranelli çok eski forumda ben kullanmıştım yurt dışından getirtmiştik o zamnki eski üyelerdende kullananlar olmuştu hepimiz olumsuz yorumlar yapmıştır, aranızda o forumda takılmış olanlar varsa hatırlardır. Yani el-cranellde hangi madde varsa o maddeninde pek işe yarıyacağını sanmıyorum ama diğeri üzerinde durulabilinir.
    Alfatradiol var öyle biliyorum. Burada alfatradiolün dozu düşük kalmış olabilir ama...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Beyler elime pantostin gecti bi deneme yapacam sanirim kana karismiyo sadece kafa derisinde aktive oluyo bakalim nasilmis.forumda baska varmidir kullanan acaba

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sacsızkral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler elime pantostin gecti bi deneme yapacam sanirim kana karismiyo sadece kafa derisinde aktive oluyo bakalim nasilmis.forumda baska varmidir kullanan acaba
    dostum belirli bir süre kullanıp sonucları paylasırsan cok makbule geçer. degerlendirme sansımız olur
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sacsızkral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler elime pantostin gecti bi deneme yapacam sanirim kana karismiyo sadece kafa derisinde aktive oluyo bakalim nasilmis.forumda baska varmidir kullanan acaba
    nereden temin ettin?
    Denemeye değer bir etken,bende zamaninda ell cranell i çok araştirmiştim,alman forumlarinda iyi yorular vardi o dönemde bu ürün için,son akibeti nedir bilmiyorum hiç.o dönemde satişi sadece almanyadadi,apothe.de die bi site vardı sanirim ordan getiriyordu millet.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Bu Konudaki Etiketler