Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Tedavim ve sonuçları

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saclarin ilk hali ıslak son hali kuru. Bu bariz fark yaratır zaten.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı hairlosser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben zaten saçlarımın tedavisi bitti nihayi sonuç bu bakın diye bir konu açmadım ki hocam dediğiniz gibi son fotoğraf kuru 3. fotoğraf ıslak ve benzer şartlarda çektim ve yakın zamanda çekildi 3 günlük fotoğraf 2 haftada bir fotoğraf ekleyeceğim konuya bunu ilk açtığım konuda da belirtmiştim 2 haftada bir fotoğraf koyacağım bir konu açacağım diye şu an hala sorunum var saç tellerim ince ve resimde de görüldüğü gibi vertexde açıklık var bunuda konu içinde mesajlarımda yine belirttim umarım forumdaki herkes iyi sonuçlar alır ama yalancıymışım gibi ithamlar hoş olmadı bence sonuçta fotoğraflı bir paylaşım yaptım ve fotoğraf eklemeye devam edeceğim dedim
    Muhtemelen ıslak-kuru çekim arasındaki farktan kaynaklanıyor bu durum lütfen bir dahaki fotoları aynı şartlar altında çekmeye özen gösterin. Böylece hem tedavinizi objektif olarak takip edebilirsiniz, hemde tepki çekmemiş olursunuz.
    Konu saçmasaç tarafından (26.08.2016 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    ilk hali ıslak ve geri taranmış . 2hali kuru. Saçı dökülmeyen ama çokta gür olmayan birinde bile saçı ıslayıp geri tararsanız üstteki görüntüyü görürsünüz ki arkadaşta dökülme olunca çok seyrek gözüküyor ıslaklığı

Miracle ile 7 günde hızla uzayan kalın saçlar gözle görülür bir fark yaratmıştı o yüzden 13-14 günde de fark oluşabilir çok gördüm ancak tabi ki ıslak kuru farkı da var büyük ölçüde bu arada resimler nereye gitti niçin kaldırdınız ??
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler kalkmış trol müydü yoksa
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Fotoğrafları kaldırmamın ve konu içeriğini silmemin sebebi söylediklerimin ciddiye alınmaması ve bazı moderatörlerin yaptığı tavır eğer hatırlarsanız konuya forum üyelerine teşekkür ederek başlamıştım ama aynı tavrı göremeyip yalancı konumuna getirilince bu konudan da önceki konudan da fotoğrafları kaldırdım

Moderatör
    Alıntı hairlosser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "bazı moderatörlerin yaptığı tavır"
    iki farklı insanın sonuçları gibi duran fotoğraflar geliyor 4 fotograf var 3ünde biraz gelişme var derken 4. fotograf bir anda 17 yasında bir çocugun saçına benzeyen bir fotograf geliyor kullanılan etkenlerin 14 günde bırak öyle saç çıkarmayı varolan yeni çıkmış saçları 2 aylık uzunluga getirdiğinin bile literatürde olmadığı sonuçların olduğu. sorgulamayı tavır olarak görüyorsanız kusura bakmayın reform hareketlerini işledik biz. eğer sonuçlarınız gerçekse ve bir şekilde inanılmaz sonuçlar almışsanız ben "bazı moderatörler" olarak özür dilerim şahsınızdan siz devam edin fotoğraflarınızı paylaşmaya buyrun özgür bir alan burası.
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Emekler verilerek sabırlar çekilerek eklenen bilgi ve tecrübelerle oluşmuş ve belliki faydalandığınız foruma bu şekilde teşekkür edilmemeli ve biraz sorgulamaya da hoşgörüsüzlükle yaklaşılmamalıydı diye düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Öncelikle 3. fotoğraf ve 4. fotoğrafdaki t shirte dikkatlice baksaydınız aynı t shirt olduğunu anlar fotoğrafın şahsıma ait olduğu kanısına varırdınız yüzümü paylaşmama sebebim akademik bir kariyer yaparken bu şekilde ifşa olmak istememdendir önceki konumda saçlarımı kestirdiğimi söyledim ve orayada yeni halini koymuştum eğer açtığım konuya bakıp inceleseydiniz olay örgüsünü daha iyi anlama imkanınız olurdu. Bilim yolunda ilerleyen birinin sorgu veya araştırma isteğine karşı olması gibi bir durum olamaz ve öyle bir durumda yoktur eğer farkettiysenizde ben sizin ilk yorumunuzdan sonra değil ikinci yorumunuzdan sonra konu içeriğini değiştirdim çünkü ortada sorgu veya durum değerlendirme yoktu konu içeriğinin olamayacağı hakkında görüşleriniz vardı. Eğer sorgulama yapmayı seven bir kişiyseniz öncelikle ortada olan durumu imkansız bir durum gibi görüp keain dille kendi çizgilerinizle bir kalıba oturtmaya çalışmayın çünkü bu durum sizin objektifliğinizi olumsuz yönde etkiler ve cümlelerde olmaz imkansız gibi ifadeler bulunmaz herkesin fikrine saygım var ama belli bir yere kadar neyse konuyu uzatma gibi bir düşüncem yok umarım herkes istediği sonuçları alır sağlıklı saçlara dahip olur herkese sağlıklı günler

Foto falan görünmüyor, kaldırdınız mı? Bende mi görünmüyor?
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon