Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
91 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç dökülmesi hikayem

Kilo aldırabiliyor d.k. hapları su tutma nedeniyle hoş aldactone da idrar söktürücü ama gerek yok inanın topikalde çok etkili ve hele siz hiç yanetki görmeyeceksiniz. İster süzün ister süzme yin zamanla kullandıkça oturacak nasıl yapmanız gerektiği.

Anladım teşekkürler

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kilo aldırabiliyor d.k. hapları su tutma nedeniyle hoş aldactone da idrar söktürücü ama gerek yok inanın topikalde çok etkili ve hele siz hiç yanetki görmeyeceksiniz. İster süzün ister süzme yin zamanla kullandıkça oturacak nasıl yapmanız gerektiği.
    Ben de iyi geleceğine inanıyorum biotin kullanıyorum demiştim ek başka bir uygulama ürün kullanmama gerek var mı sizce ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhabalar,

Eğer saçlarınızla alakalı ayrıntılı bir tahlil yaptırmak istiyorsanız ve istanbulda yşıyorsanız.Bakırkoy devlet hastanesi endokronoloji bölümünden Özlem Soyluk hanımdan randevu almanızı tavsiye ederim..Kendisi çok ilgileniyor ve bircok tahlil yaptırarak sonuclarını takip ediyor.

Benımde kendısıyle ay sonunda baska sebebten randevum var ama bu randevu esnasında duruma göre saçlada alakalı sormak istiyorum.

Alıntı gamze06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de iyi geleceğine inanıyorum biotin kullanıyorum demiştim ek başka bir uygulama ürün kullanmama gerek var mı sizce ?
    gerek yok asıl etkenler bunlar sizde doz artışıda sorun olmaz belki dermaroller kullanırsınız size kalmış.

Moderatör
    Bayanlarda östrojen yan etki yapmaz bizdeki gibi fakat o diğer kadın dogum hapını önermek daha iyi doğala yakın olan

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biotin tüy kalitesinde artışa neden olduğu için kullanmasanız daha iyi olabilir eğer miracle losyon kullanacaksanız yetecektir bu çünkü içindeki östrojen hormonu saçınızı istediğiniz düzeye getirecektir..

Arkadaşlar çok teşekkürler herkese yorumları için Son bi sorum olacak miracle losyon hakkında acaba ilaçları ezip losyona koysak o zaman tortu da kalmaz belki ?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar çok teşekkürler herkese yorumları için Son bi sorum olacak miracle losyon hakkında acaba ilaçları ezip losyona koysak o zaman tortu da kalmaz belki ?
    hanımefendi aslında hiç bir fark olmaz.çünkü normalde atsan ezipte atsan tortu dibe çöküyor.süzmeden kullanırsanız eğer saçta beyaz beyaz tortular kalıyor.süzmeniz daha iyi olur..(benim görüşüm

Arkadaşlar ilaçları ve ampülü şimdi alıp kattım arginine e umarım benimde saç dökülmem durur ve yeni saçlarım çıkar

Bu arada biotin kullanmaya devam etmek istiyorum çünkü saçlarımın güçlenmesi benim en çok istediğim şey eğer güçlendirecekse diğerlerinin de güçlenmesine razıyım artık

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon