Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Geçmişte yaşadıklarım ve saç dökülmem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde oral levocetirizine eklemen çok iyi etki yapabilir allerjik bir süreç saçlarını etkiliyor görünüyor ki zaten levocet pgd2 de baskılar.
    hocam setirizin yerine levosetirizin tavsiye etmenizin sebebi nedir. ne gibi farkları var.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam setirizin yerine levosetirizin tavsiye etmenizin sebebi nedir. ne gibi farkları var.
    Daha etkilidir ve birde başında lakabım var
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Minox
    Cel
    Allernit
    Levo
    Biotin 5mg
    Dutas
    Finas

Kullanıyorum. Gözlemlediğim yan etkiler libido düştü, menide sıvılaşma var. Unutkanlık ezberleyememe dalgınlık ve özellikle bu ara sabahları yorgun uyanıyorum. Finasın B12 yi acayip düşüşürdüğünü okudum acaba b12 eksikliğimi neden oluyo tüm bunlara ilaç alsam mı ekstra?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selamlar, alerinit vs derken levosetirizinin pgd2 ingibitörü olduğunu öğrenmiş oldum. Bende de yıllardır çok ciddi olmayan bir burun kaşıntısı, hapşırma durumu var. Şöyle örnek vereyim çevremde benim kadar çok hapşıran başka kimse yok galiba. 3-4 sefer peşpeşe olduğu çok oluyor misal. Bu durumla ilgili çok bir şikayetim olmadığı için hiç kbb veya başka bir uzmana görünme ihtiyacı hissetmedim, ( uygun bir zamanımda daha detaylı bir incelemeye gideceğin inş) fakat miracle hocanın bir kaç mesaj önce birkaç kişiye levosetirizin eklemelerini tavsiye ettiğini söylemesi ve olumlu gelişmeler olduğunu belirtmesi bende tedavime eklenecek bir unsur bulduğumu düşünerek sevindirdi diyebilirim.

Alerinit veya muadilini kullanan arkadaşlar günlük kaç mg alıyorlr? Sahah akşam mı?
    İkinci olarak, levosetirizin ile iligli yukardaki bilgiler geçerliliğini koruyor mu? Yukarıdakileri çürütür başka bir bilgi edinildi mi?

Çok ilginç benim saç dökülme hikayemde tam olarak ardı arkası kesilmeyen hapşırmalarla geçen bir süreç sonrasında başladı öyle sıradan hapşırmalar değil çok iyi hatırlıyorum 8-9 defa üst üstte hapşırdığımı. Ondan önceleri sadece şakaklar açıkken hapşırma döneminden sonra tekrar eski sağlıklı saçlarım hiç geri gelmedi. İşin tuhaf tarafı sanki daha duyarlı oldum en küçük toz kaşıntı hapşırmama yetiyor artık

Yeni Üye
    Kardeşim kafamı keserim yine de bu kadar şey kullanmam. Lütfen kendine zulmeymeyi bırak finans dutas falan yazık etme kendine kullanıyorsan cell ve biotinle devam et. Sakal durumun iyise saçları kısa kes ve sakal uzat.

Yeni Üye
    Alerjiden dolayı 3 aydır aralıklı levosetirizin kullaniyorum. Kullandığımda süre boyunca saçlarım dökülmesi azımsanmayacak derecede azalıyo

Yeni Üye
    Eğer genel bir alerji durumunuz varsa, kullanılabilecek en iyi tedavi ilaçlarından birisi Desmont'tur.Tek sıkıntısı gece uyurken kavunlara veya hafif halisünasyonlara sebep olabiliyor.Benim de yıllardır süregelen alerjik vardı, ve tek seferde 7-8 kez hapşırıyordum,gözlerim kızarıyor ve sürekli burun akıntısı ve kaşıntı oluyordu.Desmont sağolsun geçirdi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ppatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alerjiden dolayı 3 aydır aralıklı levosetirizin kullaniyorum. Kullandığımda süre boyunca saçlarım dökülmesi azımsanmayacak derecede azalıyo
    msj kutunuz dolu yazamadım

Sayfa 2/2 İlkİlk 12