Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 2 Ayda 5 Yıl Öncesine Dönüp , 5 Ay Sonra Saclari Tekrar Kaybetmek :(

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam yanlış anlamada bence önce bir psikoloja git. abi ne gereği androcur filan biz kafaya onu sürerken bile dötümüz üç buçuk atıyor sen bonibon gibi atıyon. kuş ölmüş saçın ne önemi var. dökülsee bile git ektir istediğin gibi olmadımı üstüne topik bas fıstık gibi 18 lik saçların olur odamı olmadı git protez yaptır. böyle fantezilere girmeyin yaaa... hiç bir şey sağlığınızdan önemli değil. dedimde fırça gibi saçı var ama bir işe yaramıyor işte
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    kullandığın ilaçlar kadın yapmaz ama erkekliğide bırakmaz.androcuru bırak losyon kullan sadece.şeker değil içtiğin.vucutu s... atmışsın zaten en kısa zamanda hapları bırak.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullandığın ilaçlar kadın yapmaz ama erkekliğide bırakmaz.androcuru bırak losyon kullan sadece.şeker değil içtiğin.vucutu s... atmışsın zaten en kısa zamanda hapları bırak.
    Ben 25 gün androcur kullanmadım ama bu süre zarfında miracle ve min-dut'a devam ettim yinede saçım geriledi ve vücut 3.günde ilacın yan etkisini tolere etti, cinsel istek arttı, sabah ereksiyonu düzeldi, jineko bile geçti sen düşün. Bu ilaca başlamak da bırakmak da ayrı bir dert valla.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 25 gün androcur kullanmadım ama bu süre zarfında miracle ve min-dut'a devam ettim yinede saçım geriledi ve vücut 3.günde ilacın yan etkisini tolere etti, cinsel istek arttı, sabah ereksiyonu düzeldi, jineko bile geçti sen düşün. Bu ilaca başlamak da bırakmak da ayrı bir dert valla.
    aynen doğru demişsin başlarsan bırakmayacaksın bırakınca daha kötü oluyor toparlamak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bence burdaki sorun saca birden yuklenmeniz. saci tedaviyle cok simartmisiniz oda 5. aydan postayi koymus cekmis gitmis. tedaviyi bir merdiven olarak dusunursek direk en uste cikarsaniz basiniz doner yavas yavas cikin basamaklari stabilizasyon cok onemli ve bence hep arka cebinizde bi sakli silahiniz olsun

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    o saclarin hepsi bir anda gidecek ve erkekliginde dna hasarin sperm hizin kalici olarak hasarlanacak ve daha niceleri olacak testesteron dibe vuracak bunlarin hepsinin zamani var ve gelecek bu ancatur konusunu miracle artil kapatsa iyi olacak bu tedavi degildir bi yeri duzeltip binlerce yeri bozamak tedavi olmuyor bunu yapanlar kendi dunyalarinda yapsinlar burasi yeri degil simdiden iki kisi ciddi tedaviler almak zorunda kaldi
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o saclarin hepsi bir anda gidecek ve erkekliginde dna hasarin sperm hizin kalici olarak hasarlanacak ve daha niceleri olacak testesteron dibe vuracak bunlarin hepsinin zamani var ve gelecek bu ancatur konusunu miracle artil kapatsa iyi olacak bu tedavi degildir bi yeri duzeltip binlerce yeri bozamak tedavi olmuyor bunu yapanlar kendi dunyalarinda yapsinlar burasi yeri degil simdiden iki kisi ciddi tedaviler almak zorunda kaldi
    hocam felaket tellali gibisiniz hep bi negatiflik bu kadar olumsuz bakis acisiyla yaklasmayin insanlara zaten psikolojjik bunalimdaki kisilere bu tarz yaklasim yanlis bence
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Banned
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam felaket tellali gibisiniz hep bi negatiflik bu kadar olumsuz bakis acisiyla yaklasmayin insanlara zaten psikolojjik bunalimdaki kisilere bu tarz yaklasim yanlis bence
    Yaklaşım bence oldukça olumlu, saçtan dolayı psikolojik bunalıma giren adam; cinsel işlevselsizlikten dolayı gider intihar eder. Özenip bu tip ağır ilaçları oral almayı düşünenler veya almakta olanlar için böyle caydırıcı yaklaşımlara ihtiyaç var bu forumda...

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    felaket tellalığı değil sonuna kadar haklı bu konuda androcur öyle proscar gibi avodart gibi prostat ilacı değildir seksüel manyaklarda,tecavüzcüleri ehlileştirmede kimyasal hadım yöntemi olarak kullanılır cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren erkekler de yani transseksüeller de kullanır. finasterid ve dutasterid bile önerilmezken yan etkilerinden kaçınılırken böyle bir ürünü saç dökülmesi için kullanan da öneren de ağır psikolojik sorunları olan kişilerdir. bu sitedeki herkesin saç sıkıntısı var herkesin psikolojisini etkiliyor herkesin canını sıkıyor aynada o görüntüyü görmek, ama yan etkisi olan tedavilerden kaçınıyoruz. bu derece yan etkisini olduğunu bilip de bir ilacı alan kişi saç dökülmesinden daha fazla aşağılık kompleksli bir kişilikten sıkıntılıdır saçtan önce onu tedavi etmesi gerekir.

Oral antiandrojenlerin daha beter bir duruma getirebileceğine dair bir konu olarak tutuyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon