Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Aşırı saç dökülmeme bir öneri

Miracle hocam yorumunuz için teşekkür ederim bahsettiğiniz ilaçlar alerji ilaçları mı hocam ve günde 1 tablet almam yeterli midir? Saçmasaç hocam sizede teşekkür ederim dediğiniz şekilde uygulayacağım losyonları biraz süre geçsin tedavi sonuçları ile ilgili bir başlık açıp orada fotoğraflı paylaşımlarda bulunacağım iyi ki varsınız insanları bilgilendiriyorsunuz umarım bende bu uygulamalar sonucunda iyi sonuçlar alırım

SaçımınDoktoru Üyesi
    sana şunu öneririm bemiks evigen bepanten ampül al 12,5 lira ayda 4 kutu bitecek. nasılmı ilk kutu 2 günden bir yedir sonraki kutu 3 günde bir böyle giderek 7 günde bir olacak şekilde 6 ay kullan.bana dua edersin.ben kullanıyorum bayağı memnun kaldım.tedavim bu şekilde dostum.

Sizede teşekkür ederim lactobacillus hocam tedavimde kullandığım bir losyon günlük kullanıyorum losyonu 1 kez bugün 2. günüm 15. günümde bir konu açacağım ve 2 haftada bir yeni fotoğraflar koyacağım, bakalım bu losyonlar bende ne kadar etki edecek

Dökülme tipin benimkinin tıpkısının aynısı heryerden dökülüyor.Tedavini merakla takip ediyorum benim kafayı çeksem seninkisinin aynısı.
    Bıraktıklarım:
    Xpecia 9 kutu kullanıp bıraktım.
    Shen min 10 kutu kullanıp bıraktım.
    Revivogen losyon
    Revivogen şampuan

Tedavim:
    Miracle Losyon ( 3gr saf spiro-1 kutu diane35-1 ampül decort-yarım kutu endol )
    Sebamed Anti-Hairloss
    RU58841
    Gnc saw palmetto
    Minoxil Forte (dut. ile)
    losyonlardan önce azalderm-ketoral krem günde birer kere
    0.5mm dermaroller haftada 2 gün
    3 günde 1 konazol
    Çeşitli yağ karışımları( jojobo-hint-nane-emu-susam.... vb.)
    Medohbiotin her gün yarım tablet

raconcu hocam benim saç acayip derecede yağlanıyordu günde 2-3 kez yıkamak zorunda kalıyordum bu tedaviye 3 gün önce başladım şu an için en iyi etkisi saçta yağlanmayı durdurdu (tabiki bunda head & shoulders clinical strength şampuanında etkisi var) saç dökülmesinde az da olsa azalma gördüm tedavinin henüz başındayım ama etkisi şu an için iyi gibi görünüyor dermaroller siparişi de verdim elime geçer geçmez kullanmaya başlayacağım yeni bir konu açıp 15 günde bir fotoğraf ekleyeceğim umarım iyi sonuçlar alırım, alırız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana şunu öneririm bemiks evigen bepanten ampül al 12,5 lira ayda 4 kutu bitecek. nasılmı ilk kutu 2 günden bir yedir sonraki kutu 3 günde bir böyle giderek 7 günde bir olacak şekilde 6 ay kullan.bana dua edersin.ben kullanıyorum bayağı memnun kaldım.tedavim bu şekilde dostum.
    Hocam bemiks evigen bepanteni sampuana mi katiyorsunuz nasil kullaniyorsunuz acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ampulleri nasil kullaniyorsunuz hocam sampuana mi katiyorsunuz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ampulleri nasil kullaniyorsunuz hocam sampuana mi katiyorsunuz ?
    hiç bir şeye katma 3 ampülü çay bardağı altına kır 3 ünüde karıştır.sonra biraz saçına yedir kalanı dolaba koy 1 saat sonra kalanı yedir bunu gece yap sabahda yıka saçında 8,9 saat kalsın.yan etkisi yok zaten.bunu düzenli 6 ay yap emin ol tüyler çoşacaktır.hemen etki bekleme

Bugün tedavinin 4. günündeyim saçlarımı kestirip kısalttım daha iyi etki görebilmek adına, Saçıma şu an baktığımda sanki daha güçlü bir hal almış gibi duruyor yada ben polyannacılık oynuyorum sizce bir değişim var mı?
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 14012192_10154398928114641_891771562_n.jpg‎   14017642_10154398926514641_150482308_n.jpg‎   14054710_10154398927144641_948142822_n.jpg‎  

Sayfa 2/2 İlkİlk 12