3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Merhaba

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara

Merhaba

Merhabalar Ankara'dan selamlar... Bugün umutsuzca internette dolaşırken başka bir sitede buranın linkini buldum. Benim de yıllardır denemediğim ürün kalmamıştı. Yaşım 33, 11-12 senedir saçlarım oldukça seyrekleşti. Son 1 senedir de boşvermiştim, hiçbir ürün kullanmadım. Çünkü bu işin bir çözümünün olamayacağını kabullendim... Ama yine de merak işte siteye göz atmaya başladım.

Sitede Miracle Losyon dikkatimi çekti. Ben de hemen eczaneye ve markete gidip iş yerinde karışımı hazırladım ve bu akşam itibariyle kullanmaya başladım.
    Yalnız sizin formülünüzden farklı olarak ben Schwarzkopf Gliss Serum Deep Repair Saç Bakım Serumu (mor şişe) içine ilaçları koydum. Herhangi bir kızarıklık, kaşıntı ya da minoxilin yaptığı gibi çarpıntıya (bazen yapıyordu) neden olmadı. Kokusunda da hiçbir sorun yok...

Buraya az önce çektiğim fotoğrafımı koymak ve gelişmeleri buradan paylaşmak istiyorum. Herkese iyi akşamlar dilerim...

http://i.hizliresim.com/goE9PR.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Minoxun çalışma mekanızması kan akışı ile alakalı olduğu için bazen çarpıntı yapabilir.Miraclenin yöntemi farklı böyle birşey olmaması normal.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Evde birileri kıyameti kopardı sen bilmeden etmeden o ilaçları nasıl karıştırırsın da kafana sıkarsın da doktor musun da kör olursun ölürsün... Neyse o aşamayı atlattık çok şükür yoğun bir mücadele sonrası. Tabi bu kadar üzerinize gelinince insan ister istemez bir yan etki olacak mı diye bekliyor.