Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ender60 Başarı Hikayesi

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı buritas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi merhabalar Miracle losyonundaki oranları ve kullandığın maddeleri söyleyebilir misin,yaşım 19 ve pişman olmadan bir yerden başlamak istiyorum hayırlı olsun senin saçlar
    Benim bildiğim 22 yaşa kadar gelişim devam ediyor.Miracle losyon kullanman sakıncalı olabilr. Bu arada hiç miracle losyonun oranlarını sabit kullanmadım.
    İlk yaptığım losyona 100ml içindi 1 kutu diane 1.5 kutu aldactone yapmıştım.
    Sonrakini 1 kutu aldactone 1 kutu diane yine 100 ml.Daha sonra günde 1 defa kullandığım için baya uzun süreli gidiyordu ve bozulduğunu hissettim
    50 Mllik losyonlar hazırladım.50 ml elseve 1.5 gram saf spiro yarım kutu diane şeklinde.
    Son 2 miracle losyonumda extradan lovecetirizine hap formunda kullandım. Oranlarla oynadım sürekli ama hiç disiplini bozmadım en uzun verdiğim aralar 1 hafta olmuştur.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende cell denemek istiyorum nasil size ulasabilirim acaba?
    Sadece proscar kullanıyorsun sanırım iyide etki almıştın nasıl şimdi durumun ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece proscar kullanıyorsun sanırım iyide etki almıştın nasıl şimdi durumun ?
    yaklaşık 7 ay proscar kullandım sadece. 4. cü 5. aylarda bayağ toparlandı saçlar kalınlaştı ve siyahlaştı. fakat cinsel yan etkilerden dolayı son 3 aydır kullanmıyorum. bu süre zarfında jenerik dozda miracleye devam ettim yaklaşık 2 ay olacak. miracle ile fena gitmiyordu saçlar ama bir türlü cinsel isteksizliği gideremedim, ya da doz ayarlamasını vücuduma göre yapmalıyım sanırım ? bi türlü halledemedim. şu durumda cinsel yan etkisiz devam edilecek en ideal secim cellange gibi duruyor. yaşım 31. saçlarımın geneli güçsüz ama çok azıcık verteks ve şakaklar harici açıklığım yok ki miracle verteksi sanırım toparladı ( fotograf cekmiştim ilk ve son halini).. benim saçımı dht döküyor sanırım hocam. bu durumda bana cell losyon fayda sağlarmı?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resimlerden hiç bir şey anlaşılmıyor. ilk resim sanki spreyli ıslak duruyor, sonraki resimde kuru ve şekil verilmiş hali. Ne anladık şimdi bundan . Geçmiş olsun.
    Ilk resim de kuru ama saçları seyrek dibi gözüküyor ikinci resimde kapanmış seyrek yerler.

Banned
    bana nedense ikinci resimde saça topik uygulanmış gibi geldi.

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana nedense ikinci resimde saça topik uygulanmış gibi geldi.
    Banada öyle geldi ama neden böyle birşey yapıp atsın buraya

SaçımınDoktoru Üyesi
    min proscar yapar bu kadarı.topik sanmıyorum.

Yer
    İstanbul
    Arkadaşlar 4 ağustosda asker oluyorum inanmayanlar için askerde güneşin altında fotoğraf çekip atarım 6 ay sonra gorusmek üzere.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016

Yer
    İstanbul
    Yeni bir bilgilendirme yapmak zorunda hissettim.Bugüne kadar ne toppik nede başka birşey kullandım.İlk eklediğim fotoğraf 2015 aralık yani tedavi uygulamadığım foto ve sprey losyon söz konusu değil.İkinci eklediğim fotoğrafda okuyan herkes görmüştür ki sizi bilgilendirmek için duş bile almadım demiştim belki ondan yoğun görünmüştür illaki etkisi olmuştur ama art niyetli olsam öyle birşey yazmazdım.Neyse birkaç foto daha ekleyeyim

21 mayıs 2016

21 Temmuz 2016 yoğun güneş altında

Ve Şimdi 25 temmuz

Bu saatten sonra İsteyen toppik desin isteyen saç ektirmiş desin.Ben burda sevincimi paylaşıp birilerine ufacık bir faydam olsun istemiştim.Hiç ihtiyacım yokken saf minox hazırlayıp deneme tahtası oldum, levocetrizineyi denedim tedavilerimde,sarımsak soğan uygulaması için birşeyler yapmaya çalıştım.Faydalı olur olmaz denedim en azından hiçbir özel mesajı cevapsız koymadım.Sizleride anlıyorum öyle bir sektör ki her türlü dolandırıcılık var.Neyse arkadaşlar büyük ihtimalle bunlar son mesajlarım 6 ay yokum.Önce ankara sonra kıbrıs görüşmek üzere
    Konu Ender60 tarafından (25.07.2016 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 4 ağustosda asker oluyorum inanmayanlar için askerde güneşin altında fotoğraf çekip atarım 6 ay sonra gorusmek üzere.
    Hocam yeni eklediğin fotolarda bile toppik var gibi gözüküyor bu saç tipinle alakali sanırım yanlış anlama kimseyi hayırlı teskereler.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon