Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Güzelleşmek ve bioknezi....

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilginç bir konuda gerçekten Gerçekse süper. Bu yöntemle saç çıkarabilir miyiz acaba?

@Miracle, @ Bendeniz

THC konsantrasyonu, odaklanmayı artırır mı sanıldığı gibi...?
    bu yöntemle sac cıkarabiliriz hatta dht androjenler sacımızı dökemez bu mümkün ama herkes bukadar vucduna hakimmi bilmiyorum verecegim sayfada ki arkadas sac dökülmesi için bilinç altı mesaj videom var diyor irtibata gecelim ben,im youtube üyeliğim yok rica edelim bize versin saç için olanı
    gerci boy uzatmak için göz değişitrmek için kullalann da var alır siteye koyarız veya youtubeden dinleriz kolay bulunmuyor bu videolar

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esrar ��
    olabilir thc konstreyi artırır amathc zararlı saç çıkaracam derken baska belalar olmasın ben tavsiye etmem

Moderatör
    göz değilde saç için bi ara uyguladım kendimde.hafif kötü gözüktüğü halde kendimi iyi gözüktüğüne inandırıyordum.Telkinler tekrar ederek bilinc altını programlıyordum sanırım işe yarıyordu.Sonraları üşendim bıraktım.
    her ne kadar saçım dökülsede şuan asla dökülmeyecek modundayım.Belkide bu bile işe yarıyordur.Duygusal zekayı geliştirme,bilinc altını olumlu ve gercekci yönde programlama ve düşünceleri kontrol edebilme enerji bakımından fiziken ruhen lehimize yarar saglar .
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Farklı göz rengini bilmem ama saç için düşünülebilir cünkü en azından hepimizin bir zamanlar full saçı vardı ve onu hayal edip hatırlayıp inandırmak daha kolay.
    Lise yıllarına dönmek...

arkadaslar bilmem yokkkk var göz rengii açann var mantığı anlamadınız olayınnnnn olay vucudu inandırmak saclıyım saclıyım saclarımdökülmez dht adrojen baa sacıma zarar veremez deyip vucudu kodlayacaz mümkün
    olay kendini buna inandırmak az google da youtubede arastırsanız insan inanarak neleri başardığına şahit olursunuz suratını beyaz laştıran var 6 ay telkin dileyen suratıı bir kaç ton beyaz yapan var
    mesele biliç altını inanıdmrak artık belki vs laflarını kafanızdan atın burda olaçak inan youtubeda videolar var ingilizçe milyonlar izlemikş like sayılarına bakın traj olsa millet begenmez video altında ben yaptım diyenler var ama sorun şu saç için türkçe telkin videosu lazım bize bir youtubır var istek olursa bende var demiş onla irtibata gecmek lazım bilinç altımıza saçlıyız diye devamlı kodlayacak faydası olur
    tedavilerle birlikte bence ben inanıyorum

be meditasyon yapamam diyelnere telkin dinleyin mesala tvizlerken ac bilgisayarı yandan telkin dinle bilinç altını buna innandır agaaaaaaaaaaaaaaaa biz hacı hoca değiliz sevmeyizde sakallı hüsnüleri anlattıgım tamamen bilim....

http://www.bbc.com/turkce/ozeldosyal...fut_bilincalti

Moderatör
    göz ve ten rengini değiştirmeye bir engel olmayabilir.Fakat saçı dökecek o kadar cok şey varki say say bitmez.insülin direncinden tut vitaminsizlik hormonal bozukluk stres kalsıyum birikmesi genetik yatkınlık tiroid sorunları mineral kaybı bagırsak florası say say bitmez.Dediğim gibi Stres kaynaklı dökülme varsa ona yardımcı olabilir ama asla tek basına yeterli gelmeyecektir.Göz mevzusunu bende merak edıyorum doğrusu meditasyona yatkınlıgım var detaylı araştırdıktan sonra denemeyi düşünüyorum
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

hacı hoca da sana aşık :d anlattıkların bilim falan değil şaşırma kendini. bilim, bilinç düzeyi ile alakalıdır, bilinç altının (aslında bilinç dışıdır) deney, gözlem gibi bilimin temel test edicileri tarafından test edilmesi mümkün değildir. ha kesinlikle yanlıştır, hiçbir gerçekliği yoktur demiyorum fakat bilimin kesinlik ve netliğini vermenin de abartı ve gerçek dışı olduğunu söylüyorum.
    Konu nrpncrs tarafından (11.08.2016 Saat 01:10 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    https://m.youtube.com/watch?v=Ij_ZPkKmhek

https://m.youtube.com/watch?v=CklgarIj_cw

Bu adami dinlemenizi tavsiye ederim. Bir de Yasayan MAtrix diye bir belgeselde de epigenetikten bahsediyor. Ben bunlara kesinlikle inaniorum ama Zor olan bilinc altindaki yanlis kodlari nasil duzelticez.

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göz ve ten rengini değiştirmeye bir engel olmayabilir.Fakat saçı dökecek o kadar cok şey varki say say bitmez.insülin direncinden tut vitaminsizlik hormonal bozukluk stres kalsıyum birikmesi genetik yatkınlık tiroid sorunları mineral kaybı bagırsak florası say say bitmez.Dediğim gibi Stres kaynaklı dökülme varsa ona yardımcı olabilir ama asla tek basına yeterli gelmeyecektir.Göz mevzusunu bende merak edıyorum doğrusu meditasyona yatkınlıgım var detaylı araştırdıktan sonra denemeyi düşünüyorum
    bak işte bu mantıklı sac dökülmesi tek nedene bağlı değil onun için telkin videosu kapsamlı olmalı

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon