Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Güzelleşmek ve bioknezi....

Moderatör
    yukarıda yazılanlardan bağımsız olarak, raw food dietin göz rengini değiştirecegi iddia edilmektedir konudan çok çok önce bu neymiş diye baktıgım bir hadise. dahası https://youtu.be/vPbfySBaYkU?t=2m49s burada iridology diye bir olaydan bahsediliyor kimisi mit diyor ama doktora gittigimde gözden bagımsız bir rahatsızlıgım oldugunu söyledigimde gözlere de baktıgını anımsadım bi rahatsızlıgı olan arkadaşlar bunu inceleyip uyusuyorsa teyit edebilir mit
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sırf meraktan biraz araştırdım. Göz rengi hakkında 20-30 saniyelik kısa bir değişim olmuş ama sonra tekrar eski haline gelmiş.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf meraktan biraz araştırdım. Göz rengi hakkında 20-30 saniyelik kısa bir değişim olmuş ama sonra tekrar eski haline gelmiş.
    geri dönen var dönmeyende var geri eski göze dönme nedeni, tamda konuda anlattıgım vücüdu buna inanıp inanmamasıyla alakalı geri dömemesi için vücudun inanması lazım ayrıa verdiğim videodaki kız ötyle 15 20 saniye degil yeşil gözlerle tril tril geziyormuş
    Konu bendeniz tarafından (13.07.2016 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geri dönen var dönmeyende var geri eski göze dönme nedeni, tamda konuda anlattıgım vücüdu buna inanıp inanmamasıyla alakalı geri dömemesi için vücudun inanması lazım ayrıa verdiğim videodaki kız ötyle 15 20 saniye degil yeşil gözlerle tril tril geziyormuş
    Bendeniz hocam bişey sorcam Burda kellik duası felan diye konu açıldı osmanlıdan girdin antik yunandan çıktın, hacılardan girdin bilim adamlarından çıktın Şimdi bu yogaydı meditasyondu telekineziydi biokineziydi nerden çıktı allasen

Bendeniz hocam bişey sorcam Burda kellik duası felan diye konu açıldı osmanlıdan girdin antik yunandan çıktın, hacılardan girdin bilim adamlarından çıktın Şimdi bu yogaydı meditasyondu telekineziydi biokineziydi nerden çıktı allasen
    bu gercek ispatlı yapılabilir tamamıyla kendi vücüduna hükmetme nasılki göz rengimiz bir karar veriyor dna mız ona göre şekilleniyor biz o dna yı degistiriyoruz karar bizim bu mümkün olabilir enerji real gercek bilim... diğeri inanc dua vs kanıt yok ben bir tanrıya inanıyorum ve ondan istiyorum nerde bu tanrı?? yok bulutların arkasında bu inaçtır inanırsın inamassın ayrı biokezi ile dini şeyler dua muska vs farklıdır biri inanç diğeri gercek resimler ortada ayrıca kellik duası diye bişeye ben tek mesaj attıgımı hatırlamıyorum

dua başedemeyecegin sorunun olur saglık kendinne bir dayanak inanç iyi olaçam vs falancaya saglık dua dilemek bir nevi pskolog gibi en azından hayatta kaldıgımız surece kendimizi iyi hissetiirir bunun için dua edilebilir

amaaaaaa takım tutar gibi sadee islam sunnilik şii yok şu mezheb bu din degil yahudide hristiyanda hatta şinito budistte pagansa o dinde dua eder dua edebeilir cokta faydalıdır ruhu arınır kendini iyi hisseder bir itirazımız yok
    Konu bendeniz tarafından (14.07.2016 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gercek ispatlı yapılabilir tamamıyla kendi vücüduna hükmetme nasılki göz rengimiz bir karar veriyor dna mız ona göre şekilleniyor biz o dna yı degistiriyoruz karar bizim bu mümkün olabilir enerji real gercek bilim... diğeri inanc dua vs kanıt yok ben bir tanrıya inanıyorum ve ondan istiyorum nerde bu tanrı?? yok bulutların arkasında bu inaçtır inanırsın inamassın ayrı biokezi ile dini şeyler dua muska vs farklıdır biri inanç diğeri gercek resimler ortada ayrıca kellik duası diye bişeye ben tek mesaj attıgımı hatırlamıyorum

dua başedemeyecegin sorunun olur saglık kendinne bir dayanak inanç iyi olaçam vs falancaya saglık dua dilemek bir nevi pskolog gibi en azından hayatta kaldıgımız surece kendimizi iyi hissetiirir bunun için dua edilebilir

amaaaaaa takım tutar gibi sadee islam sunnilik şii yok şu mezheb bu din degil yahudide hristiyanda hatta şinito budistte pagansa o dinde dua eder dua edebeilir cokta faydalıdır ruhu arınır kendini iyi hisseder bir itirazımız yok
    Dünya hali herşey olabilir ama böyle kalıcı bir renk değişimi vs olacağına inanmıyorum. Onu yapan adam arş-u alaya yükselir

Dünya hali herşey olabilir ama böyle kalıcı bir renk değişimi vs olacağına inanmıyorum. Onu yapan adam arş-u alaya yükselir

savaşları inanan kazanabilir ama inanmayan coktan kaybetmiştir...........

bendeniz.....

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ilginç bir konuda gerçekten Gerçekse süper. Bu yöntemle saç çıkarabilir miyiz acaba?

@Miracle, @ Bendeniz

THC konsantrasyonu, odaklanmayı artırır mı sanıldığı gibi...?

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilginç bir konuda gerçekten Gerçekse süper. Bu yöntemle saç çıkarabilir miyiz acaba?

@Miracle, @ Bendeniz

THC konsantrasyonu, odaklanmayı artırır mı sanıldığı gibi...?
    thc ne anlamadım

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Esrar ��
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon