6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Yaz Günleri Emilim Sorunu

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaz Günleri Emilim Sorunu

Arkadaşlar losyonu akşamları yatmadan önce kullanıyorum ancak mersin gibi bir şehirde yaşadığım için hava acayip nemli duştan çıkınca kurulanmya bile gerek yok. zaten hep cımcılık malum böyle olunca losyon kafada durmuyor zaten akıp gidiyor saçlar perişan oldu 1 ayda tepe açıldı. Klima her zaman açamıyorum kaç kere hasta oldum. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Yada Önerisi olan.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

akmayacak kadarı yedir kalan emilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam o zaman teşekkürler.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akmayacak kadarı yedir kalan emilir.
    Hocam miracle losyon baslarda dökülme yaparmı bu normal midir. Birde ben ellerimi sürekli kafamda gezdirip dökülmeyi öyle kontrol ediyorum saçları 3 numara yaptırıp losyonu kullanmaya basladım 3 4 gün oldu losyondan 10 dakıka sonra ellimi kafama her sürüşümde 5 6 tel geliyor uzunken bu kadar degildi

Alıntı HUBBLE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam miracle losyon baslarda dökülme yaparmı bu normal midir. Birde ben ellerimi sürekli kafamda gezdirip dökülmeyi öyle kontrol ediyorum saçları 3 numara yaptırıp losyonu kullanmaya basladım 3 4 gün oldu losyondan 10 dakıka sonra ellimi kafama her sürüşümde 5 6 tel geliyor uzunken bu kadar degildi
    yapabilir evet geçicidir geçmez ise parsiyel agonist davranıyor olabilir antiandrojenler bırakmak gerekebilir bu çok çok düşük bir ihtimaldir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapabilir evet geçicidir geçmez ise parsiyel agonist davranıyor olabilir antiandrojenler bırakmak gerekebilir bu çok çok düşük bir ihtimaldir.
    Hocam peki antiandrojenler dediğiniz gibi davranıyorsa ne yapmak gerekli ?