Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
68 sonuçtan 61 ile 68 arası

Konu: Finasterid kullanımı sonucu kalıcı cinsel yan etki çalışması

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye de bu finasteride Düşman olunduğu kadar yurt dışında olunmuyor gerçekten buraya girdikçe görüyorum. Ve kullananların %70-80 i genellikle memnun ilaçtan kalan %10 luk kısımın ise placebo etkisinden dolayı kafası karışık bence. %10 luk dilim ise geçici yan etkilere maruz kalmış. Genellikle forumda kullanan insanlar değilde kullanmayan insanlar başlık oluşturuyor ve ilaca ağır şeyler yüklüyorlar. Bi girip bakın yurt dışı sitelerine en aşşa 10-15 yıl kullanıp harika sonuçlar almış halen daha kullanmaya başlayan yüzlerce kişi var kimisi sporcu olmuş kimisi sanatçı. Özellikle dikkatimi çeken bu finasteride i verimli bi şekilde kullanan insanların yaşam kaliteside artmış gözlemlediğim kadarıyla sürekli topikal e yönlendirme var forumda ama topikalden yan etki görenlerde hiç az değil fazlasıyla var.

Saç dökülmesinin yanda yatsanız çamura da batsanız kafanıza uzay mekiğinden özel sıvı da enjekte etseniz çaresini bulamazsınız. Sadece çim adam olursunuz forumda neredeyse 1 yıla yakındır varım ve 30 yaşında saçlarında çok fazla sorun olmayan bir insanım ben bile kullanim desem giderim vitamin hapları ve finasteride i kullanırım. Yurt dışında bu kadar yaygın ve verimli iken 10-15 yıla yakın süredir kullanan insan var iken gözle görünür binlerce gelişme sağlanmışken hala ilaca bu kadar çamur atmak bu kadar laf etmek çok enteresan.

E ilaç endüstrisinden para kazanan doktorlarda haklı bir ilaç var 5-10 dolara alıyorsun 4-5 ay kullanıyorsun bir ilaç var 70-80 dolar a alıyorsun 1 ay kullanıyorsun. Bunu eczaneye gittiğinizde çoğu ilaçta da görürsünüz özellikle biotinlerde ki sahtekarlıklardan adamlar 10 mg lık 100 tablet ilacı 30 tl ye alabiliyorken size inatla elimde kalmadı diyerek abuk subuk bir markanın 5 mg lık 60 tablet içeren ilacını çakmaya çalışır. 10 mg olması lazım dediğinizde ise iki kutu verim (yaşadığım olay) der. Sizde ayıkamazsanız avel avel gider alırsınız onu.

İlaç sektörü benim hayatımda gördüğüm en çok şark kurnazlığının döndüğü sektör.

Ayrıca yurt dışında genellikle bu iş çözüldüğünden dolayı kimse bizim kadar ilaç almıyor misal bizde kombo yapılmış
    vitamin + doğal gıdalar + topikal + proscar + dermaroller + vs vs böyle herkesin günlük kafasına vücuduna attığı onlarca şey var yurt dışında saç dökülmesini erken teşhis eden insanlar genelde gidiyor günlük 1 mg proscar alıyor başka da hiçbirşey kullanmıyorlar 1 yılda aldıkları sonuçlar ise gayet verimli ve ideal. Biz ise yüzlerce şeyle uğraşıyoruz.

Bu mesajım onaylanmıcak muhtemelen ama işin gerçeği bu
    Yok onaylanır neden onaylanmasın. Hakaret yok bir şey yok. Eleştiri herkes yapabilir. Genç yaşta düşük doz finas. kullanımının ne gibi olumlu etkileri olur bilmiyorum. Tedavi için yeterli olur mu olmaz mı... Ancak ben sadece tek bir şey kullanarak dökülmeyle mücadele etmeye kalktığımda son derece başarısız oluyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye de bu finasteride Düşman olunduğu kadar yurt dışında olunmuyor gerçekten buraya girdikçe görüyorum. Ve kullananların %70-80 i genellikle memnun ilaçtan kalan %10 luk kısımın ise placebo etkisinden dolayı kafası karışık bence. %10 luk dilim ise geçici yan etkilere maruz kalmış. Genellikle forumda kullanan insanlar değilde kullanmayan insanlar başlık oluşturuyor ve ilaca ağır şeyler yüklüyorlar. Bi girip bakın yurt dışı sitelerine en aşşa 10-15 yıl kullanıp harika sonuçlar almış halen daha kullanmaya başlayan yüzlerce kişi var kimisi sporcu olmuş kimisi sanatçı. Özellikle dikkatimi çeken bu finasteride i verimli bi şekilde kullanan insanların yaşam kaliteside artmış gözlemlediğim kadarıyla sürekli topikal e yönlendirme var forumda ama topikalden yan etki görenlerde hiç az değil fazlasıyla var.

Saç dökülmesinin yanda yatsanız çamura da batsanız kafanıza uzay mekiğinden özel sıvı da enjekte etseniz çaresini bulamazsınız. Sadece çim adam olursunuz forumda neredeyse 1 yıla yakındır varım ve 30 yaşında saçlarında çok fazla sorun olmayan bir insanım ben bile kullanim desem giderim vitamin hapları ve finasteride i kullanırım. Yurt dışında bu kadar yaygın ve verimli iken 10-15 yıla yakın süredir kullanan insan var iken gözle görünür binlerce gelişme sağlanmışken hala ilaca bu kadar çamur atmak bu kadar laf etmek çok enteresan.

E ilaç endüstrisinden para kazanan doktorlarda haklı bir ilaç var 5-10 dolara alıyorsun 4-5 ay kullanıyorsun bir ilaç var 70-80 dolar a alıyorsun 1 ay kullanıyorsun. Bunu eczaneye gittiğinizde çoğu ilaçta da görürsünüz özellikle biotinlerde ki sahtekarlıklardan adamlar 10 mg lık 100 tablet ilacı 30 tl ye alabiliyorken size inatla elimde kalmadı diyerek abuk subuk bir markanın 5 mg lık 60 tablet içeren ilacını çakmaya çalışır. 10 mg olması lazım dediğinizde ise iki kutu verim (yaşadığım olay) der. Sizde ayıkamazsanız avel avel gider alırsınız onu.

İlaç sektörü benim hayatımda gördüğüm en çok şark kurnazlığının döndüğü sektör.

Ayrıca yurt dışında genellikle bu iş çözüldüğünden dolayı kimse bizim kadar ilaç almıyor misal bizde kombo yapılmış
    vitamin + doğal gıdalar + topikal + proscar + dermaroller + vs vs böyle herkesin günlük kafasına vücuduna attığı onlarca şey var yurt dışında saç dökülmesini erken teşhis eden insanlar genelde gidiyor günlük 1 mg proscar alıyor başka da hiçbirşey kullanmıyorlar 1 yılda aldıkları sonuçlar ise gayet verimli ve ideal. Biz ise yüzlerce şeyle uğraşıyoruz.

Bu mesajım onaylanmıcak muhtemelen ama işin gerçeği bu
    Altına imzamı atarım ama boşa yazmışsın dostum. Bizim ülkenin seviyesi belli senin bu yazdıklarını forumda kavrayacak kişi sayısı %10luk bir kesim. Prospektüs okumaktan aciz insanlar burda tespit kasıyor. Adam dermatolog gitmeden-hormon testi yaptırmadan kafasına göre hormon ilaçlarına başlıyor sonra yok brain fog oldum yok sakalım çıkmıyor yok kılım kalmadı yok erekte olamıyorum yok kısır kaldım. Forumda gözleriyle meniden sperm tespiti koyan adamlar var Abi solgar yeaaaa ama o 60 lira. Solgar yeaaa diyen tipler dolu forum 60 kapsül 1mg biotine 60 lira veren insanın aklından şüphe ediyorum ben. Elinizin altından internet var arkadaşlar allah aşkına ingilizce bilmiyorsanız bile google çeviri var yazın çeviriye bağlantı adresini araştırın. Amazon girin ebay girin costco girin. Bir bakın biotin-minox Dünya'da ne kadar. 500lü 10mg biotinler almanyada 20-30euro. Hadi bakayım gidin biriniz üretin 2018 yılında kolay mı sanıyorsunuz merdiven altı bir şeyler üretmek. En fazla 6 ay 1 sene tutunabilir piyasada bakanlıklar düzenli denetim yapıyor artık. Bizim forumda hala 2018 yılında sabun tartışılıyor. Bioxcin şampuan mı kullansam Defne sabunu mu bıttım sabunu mu Birde girin hairlosstalk ''new search-studies'' bölümüne adamlar neler konuşuyor. Biri pgd2-pge2-dht-enzim-reseptör diyor adam altına abi defne sabunu işe yarar mı yazıyor

Yeni Üye
    Prospektørunde birakildiginda yan etkiler ortadan kalkiyor deniliyor bir cok kisiden bu yuzden kullaniyor yan etki gørenler biraksin demiyor ben norvecte yasiyorum bu ilac burada yasak ama bizler sac psikolojisinden dolayi kullandik 9 ay kullandim yan etkileri birakinca gider kafasiyla gittim hala duzelmedim madem øyle bizler dusmaniz bu ilaca evet øyle dusmanim artik ama en azindan bu kadar insan yalan søylemiyor prospektørunu duzeltsinler yan etkileri gørenler biraksin yazsinlar ki kas yaparken gøzu cikarmayalim

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanın demiyorum ama ben 6 yıldır kullanıyorum, bilmiyorum belki şanslıyım belki ilerde yan etki görebilirim ama şuan bi sorun yok aktif bi cinsel hayatım var ve kısır değilim
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanın demiyorum ama ben 6 yıldır kullanıyorum, bilmiyorum belki şanslıyım belki ilerde yan etki görebilirim ama şuan bi sorun yok aktif bi cinsel hayatım var ve kısır değilim
    Kısır olmadığının bi kanıtı var mı? Sperm testi veya kullandığım süreçte çocuğum oldu tarzında bişey. Aktif cinsel hayatla veya sağlıklı bir cinsel ilişkiyle sperm kalitesi çok farklı bişey ondan soruyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burda söylemek hoş değil ama çocuk aldırdım
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda söylemek hoş değil ama çocuk aldırdım
    Geçmiş olsun hocam

Yeni Üye
    Sabahmı kullanılmalı yoksa gece yatarken mi ?

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567