Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Kadınlardaki genetik dökülmeye topikal çare

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam çayını içmemeni tavsiye ederim çünkü oral kullanımda wnt aktivatörleri kanser yapabiliyormuş bende tentür yapmayı planlıyorum
    Wnt yolağının anormal şekilde aktive edilmesiyle oluşan bir durum diyor çevirisnde oysa kırkıkilit ya da diğer adıyla atkuyruğu kanser önleyici bir bitki olarak biliniyor çok eskiden beri.solvent olarak alkol mü yoksa sirke mi kullanmayı düşünüyorsunuz tentürde.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wnt yolağının anormal şekilde aktive edilmesiyle oluşan bir durum diyor çevirisnde oysa kırkıkilit ya da diğer adıyla atkuyruğu kanser önleyici bir bitki olarak biliniyor çok eskiden beri.solvent olarak alkol mü yoksa sirke mi kullanmayı düşünüyorsunuz tentürde.
    Ne kadar aktive edildiğinde oluyor bilmiyorum ama birkaç yerde daha okumuştum kanser riskinin olabileceğini.

Yeni Üye
    Konu eskimiş ama benim için yeni sayılır. Tentür tarifi verebilir misiniz? Her bitkinin kullanım alanına göre dereceleri var diyordu bi sitede. Ama bulamadım

Sayfa 2/2 İlkİlk 12