Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 22 Yaşındayım.Ön bölgeme saç ektirdim arkaları için çare arıyorum.Yardımm lütfen

22 Yaşındayım.Ön bölgeme saç ektirdim arkaları için çare arıyorum.Yardımm lütfen

Öncelikle bu forumu kurup ve bilgi sağlayandan Allah razı olsun.Arkadaşlar saçlarım için daha önce minoxil %5 kullandım ve minoxtan güzel bir geri dönüş aldım saçlarım çok iyi toparlıyor ama bir süre sonra tekrar dökülmeye ve eski halinden daha kötü hale gelmeye başlıyor bende dökülmeler arttığında minox kullanmayı bırakarak saçları kendi kaderine terk ediyorum,bu şekilde 2 kere kullandım ve bıraktım artık hiç kullanmıyorum.En son bıraktıktan sonra yine saçlarım çok kötü oldu iyice cansızlasti ve döküldü ve bende fazla dayanamayıp ön bölgeye saç ektirdim arka tarafları için sizden yardım ve öneri bekliyorum inşallah ne şekilde tedavi uygulamalıyım bu süreçten sonra .Sadece proscar ve biotin 5 mg ile devam etsem saçlarım tekrar toparlanip güçlenir mi.(Not: Ön bölgem tamamen kel olmamıştı mevcut saçlarım vardı.)
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi P_20160701_144823_1.jpg‎   P_20160701_144635_1.jpg‎   P_20160701_145002_1.jpg‎  

Üye
    ...............
    Konu hawloo tarafından (02.07.2016 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ektirmişken arkaya da ektir, çok bariz bir kalite farkı var çünkü. Hatta 2 seans ekim olduğu için çok da verimli olur. İlaca falan bulaşmazsın bir daha. O kadar ektirip proscar kullanmak çok da akıl karı değil açıkçası.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne minoxmuş arkadaş sevsen ayrı sövsen ayrı

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ön bölge resimleri paylaşsaydın keşke. Kaç greft ekildi? Geçmiş olsun.

İlerleyen zamanlarda arka tarafıda ektirmeyi düşünüyorum tabi ama ilaçlarla veya losyonlarla saçların ne kadar toparladığını gördüm arka tarafı ektirene kadar bu saçları ön tarafa uyumlu hale getirmeyi düşünuyorum sonradan zaten yine ekim yaptırmayı düşünüyorum.Birde 2. seans için bende yeterli kök çıkmayabilir ensede cok seyrek dediler çünkü Birde geçen senede ben bu sekilde 3 vurmuştum saçı sadece minoxla baya toparlamıştı anlattığım gibi.

Invincible. İlerleyen zamanlarda arka tarafıda ektirmeyi düşünüyorum tabi ama ilaçlarla veya losyonlarla saçların ne kadar toparladığını gördüm arka tarafı ektirene kadar bu saçları ön tarafa uyumlu hale getirmeyi düşünuyorum sonradan zaten yine ekim yaptırmayı düşünüyorum.2. seans için ensede yeterli kök olmayabilir benim çünkü enselerde seyrek dediler baya.Birde ben geçen senede aynı bu şekil 3 e vurmuştum saçı sonra sadece minoxla baya toparlamıştım tekrar dökülüncece bıraktım anlattığım gibi

Sorma kardeşim ya aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık

Invincible.İlerleyen zamanlarda arka tarafıda ektirmeyi düşünüyorum tabi ilaçlarla veya losyonlarla saçların ne kadar toparladığını gördüm arka tarafı ektirene kadar bu saçları ön tarafa uyumlu hale getirmeyi düşünuyorum sonradan zaten yine ekim yaptırmayı düşünüyorum.2. seans için ensemde yeterli kök olmayabilir çünkü oralarda çok seyrekmis.Birde ben geçen senede saçımı 3 vurmuştum minox kullanarak baya toparlamıştım sonra yine döküldü anlattığım gibj

2544 greft ekildi ön tarafların resmini yarın müsait bir zamanda atabilirim. teşekkür ederim bu arada birden fazla cevap yazmışım sistemi şimdi çözüm k.bakmayın.

Sayfa 1/2 12 SonSon