Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: saç dökülmesinde aspir

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noluyor hocam nece konuşuyonuz ben anlamıyom aspir ne
    bitki hocam https://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr...rd=ssl#q=aspir

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noluyor hocam nece konuşuyonuz ben anlamıyom aspir ne
    aspirin çocum sabah akşam 6 tane iç geberene kadar devam et
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahaha çok güldüm ya

Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özetindede var

This study aimed to examine the potential of hydroxysafflor yellow A-rich C. tinctorius extract (CTE) on hair growth both in vitro and in vivo.
    Cas numaralı bir molekül etken değil hocam safflor zaten aspir demek hidrolize halde ki extract için kullanılmış bir tabir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aspirinin her iki hormonu da (pgd2 pge2) inhibe ettiği yazılmıştı forumda. Yani 0 a 0 elde var 0 olmasın sonra

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cas numaralı bir molekül etken değil hocam safflor zaten aspir demek hidrolize halde ki extract için kullanılmış bir tabir.
    evet o tabir kullanıyor ama etken madde ismi var bak hatta aspir analiz içerik ile ilgili çalışmayı veriyorum
    aşağıda verdiğim çalışma aspir antioksidan analiz içerik tayinleri orda farklı türevlerde var

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25522615
    Konu exfobis tarafından (02.07.2016 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.

Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekstresi olması gerekiyor etanolle yapılması gerekiyor başka şekilde etkili olmaz
    merhaba acaba aspiri kendimiz ekstresini yapabilirmiyiz hocam konuyu takip ediyorum ilk açtığınızdan kendimiz ekstresini yapabilirsek görüp yapmış oluruz en azından içinde aspir ekstresi olduğunu biliriz dışarıdan piyasa mallarına pek güven olmuyor kullanmak istiyorum açıkcası bu ürünü minoxil den daha etkili olduğunu söylemişsiniz hem doğal hem daha etkili olduğu için denemek çok isterim

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    In a test of the effectiveness of the invention, four middle-aged males with rapidly progressing baldness were treated orally with either 6g of evening primrose oil or 6g of a mixture of evening primrose oil and concentrated fish oil (20%) per day. The primrose oil provided approximately 90mg of 18:3n-6 (gamma-linolenic acid, GLA) per gram and the fish oil 180mg of 20:5n-3 (eicosapentaenoic acid, EPA) and 120mg of docosahexaenoic acid (DHA) per gram. After delays of 4 to 8 weeks, all four individuals reported unequivocal hair growth, with extension of hair growth to previously bald areas of the scalp, and a strengthening of growth in those areas where hair was present but thinning. Topical application of the unsaturated fatty acids provides better results by increasing the concentration of the fatty acid at the hair follicle level.

In further tests, one male applied pure evening primrose oil twice per day to half the beard area. After about two weeks, the rate of beard growth on the side of the face to which the oil had been applied was definitely less than on the other side. Similarly, one female shaved both legs and then applied evening primrose oil twice daily to one leg only. After a period of 6-8 weeks it could be seen that the rate of hair growth was substantially less on the leg to which the oil had been applied.

These preliminary tests indicate that both oral and topical application of unsaturated fatty acids is able to modulate the actions of androgens on the hair follicles, stimulating hair growth on the scalp and reducing it on other areas of the body.
    çalışma 1988’den
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12