Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dr(Silinmiştir) 1650 greft 09/06/2017

Dr(Silinmiştir) 1650 greft 09/06/2017

Merhaba arkadaşlar,
    Ön saç çizgimin geride olması ve şakakların boşalması yanında mevcut saçlarımın güçsüzleşmesi ve seyrelmesi sonucu saçlara şekil verme zorluğu saç ektirme sebebimini oluşturmaktadır.
    Benzer dökülmeye sahip kişilere yapılan ekimler ve sonuçlarını değerlendirmelerim sonucu Muttalip Keser ve Koray Erdoğan arasında kalmıştım ve Muttallip Keser'i tercih ettim. Muttalip Keseri tercih etme sebeplerim;
    1. Ciddi anlamda düşük sayıda greft ile ekim öngörüsü ki ilerleyen yıllardan ikinci bir ekime ihtiyacım olacağını düşünmekteyim. (Koray hoca 2400- 2800 greft arası olacağını belirtmişti.)
    2. Operasyondaki en önemli aşamaları (greftlerin alınması, kanalların açılması, greftlerin yerleştirilmesi) sadece kendisinin yapıyor olması
    3. Ankara'da olması

7 aydır pro-pecia ve biotin kullanmaktayım.
    Fiyat 3,5 euro/greft.
    Ekimim 3 gün sürdü. 500, 500 ve 650'şer greft ekildi. Şunu belirtmek isterim, ekimleri bu şekilde az greftle ekimin günlere bölünmesinin bugün ne kadar doğru olduğunu anladım ki bugün 650 greft ekildi, düne göre sadece 150 greft fazla ekilmesine rağmen ciddi anlamda kendimi yaralanmış,yorulmuş hissetmekteyim. Sabahtan akşama binlerce greft ekimi yaşayan arkadaşlara Allah yardımcı olsun.
    Şunu da belirtmeliyim, hoca ve yardımcıları gayet ilgili insanlar, her türlü merakımı sabırla giderdikleri için teşekkür ediyorum.
    Yorumlarınızı bekliyorum.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0127.jpg‎
Görüntüleme: 971
Büyüklüğü:  104.9 KB (Kilobyte)
ID:	4066   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  donör.jpg‎
Görüntüleme: 554
Büyüklüğü:  121.2 KB (Kilobyte)
ID:	4067   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0157.jpg‎
Görüntüleme: 570
Büyüklüğü:  84.2 KB (Kilobyte)
ID:	4068   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0158.jpg‎
Görüntüleme: 1269
Büyüklüğü:  111.8 KB (Kilobyte)
ID:	4069  

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Donör bölgeniz iyi görünüyor başarılı bir ekim olur açık alanda az gelişmeleri paylaşırsanız seviniriz

Geçmiş olsun. Maşallah öyle bir donör bölgeniz var ki, tabiri caizse 40 yetime ekmek çıkar. Allah acil şifalar versin, umarım her şey gönlünüzce olur.

Bu saç çizgisi ve seviyesindeyken ekim yaptırarak biraz yazık etmişsiniz umarım ön kısımda tekli gretf ekildi ve işçilik düzgün yapıldı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Biz sendeki saçın yarısı kadar saç çıkarmak için her gün kafamıza yüzlerce şey sürüyoruz sen gidip bir de bu kafaya saç ektirmişsin hocam valla çok enteresan ya. Umarım öndeki köklere zarar vermemişlerdir maşallahı var saçlarının iyi bir sonuç alırsın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ekim temiz gorunuyor simetrisi duzgun iyi sonuc alirsin umarim. Fiyat yuksekmis ama .
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Banned
    Bu saça neden ekim yaptırdınız ?

Yeni Üye
    Biraz ds zevk meselesini arkadaş kendini böyle iyi hisedecek ise bence birşey demeye gerek yok. Geçmiş ve hayırlı olsun umarım iyi sonuç alırsınız. Resim paylaşmayı ihmal etmeyin merak ettim sonuçları.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu kadar küçük bir bölge için bu kadar fazla fiyat mı istiyorlar gerçekten , bildiğin araba parasına küçük bir bölgeye saç ekmiş , neyse inşallah güzel çıkar hocam

Yeni Üye
    Pahalı ancak temiz bir ekim olmuş.Bende şakaklara ekim düşünüyorum.Konunuzu takip edicem ara ara durum güncellemesi yaparsanız çok iyi olur.
    Oral fınasterıd 1\4 Dermastamp (her gün) Mıracle losyon Mınoxıl-dut Cellegance losyon Hayıt otu-nane-yesıl cay karısımı

Sayfa 1/2 12 SonSon