Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kabak çekirdeği yağı oral kullanım deneyi

Cahilligime verin bu calisma her gun 400 mg olarak mi yapilmis yoksa 24 hafta boyunca toplamda 400 mg olarak mi yapilmis. Kabak cekirdegi yagi kullaniyorum.
    Bitkisel tedavim corek otu uzum cekirdegi tozu kabak cekirdegi yagi isirgan tohumu yagi bunlari kecibiynuzu ile karistiriyorum macun seklinde yiyorum.

Cahilligime verin bu calisma her gun 400 mg olarak mi yapilmis yoksa 24 hafta boyunca toplamda 400 mg olarak mi yapilmis. Kabak cekirdegi yagi kullaniyorum.
    Bitkisel tedavim corek otu uzum cekirdegi tozu kabak cekirdegi yagi isirgan tohumu yagi bunlari kecibiynuzu ile karistiriyorum macun seklinde yiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bozkirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşeyi anladım da keçiboynuzu neden Bi yandan testoyu düşürmeye calısırken öbür yandan arttırmak gereksiz diye düşünüyorum.

Hocam keciboynuzunu sperm degerlerim yukselsin diye kullaniyorum.

Bu tür çalışmalarda kullanılan materyalin nasıl bir kimyasal fiziksel özelliği olduğu bilgiside aslında çok çok önemli örneğin kabak cinsi hangisi bal kabağı mı sebzesi mi ? çiğ mi kavrulmuş mu ? soğuk sıkım mı extraxsiyon mu ? vb...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür çalışmalarda kullanılan materyalin nasıl bir kimyasal fiziksel özelliği olduğu bilgiside aslında çok çok önemli örneğin kabak cinsi hangisi bal kabağı mı sebzesi mi ? çiğ mi kavrulmuş mu ? soğuk sıkım mı extraxsiyon mu ? vb...
    çok dogru abi kesinlikle katılıyorum benim arştırmlarıma göre sakız kabağı yada bal kabağı tohumunu süper kritik ekstraksiyon metodu ile üretilmiş olanları bu konuda etkili olucağını düşünüyorum

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bu artisler var kafamı bozuyorlar kufur edecem az kaldı kardeşim senın vucudunda kaç çeşit testo var ne işe yarıyor aç öğren dht saç için bir zehir haline gelmiş bir tür hassasiyet oluşmuş geri kalan testo türlerinin işlevi farklıdır mıracle ah sen ah sonra abi neden sovdun dıyon surunsun sıpalar elleme ...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Önerebileceğiniz marka var mı?
    Bıraktıklarım:
    Xpecia 9 kutu kullanıp bıraktım.
    Shen min 10 kutu kullanıp bıraktım.
    Revivogen losyon
    Revivogen şampuan

Tedavim:
    Miracle Losyon ( 3gr saf spiro-1 kutu diane35-1 ampül decort-yarım kutu endol )
    Sebamed Anti-Hairloss
    RU58841
    Gnc saw palmetto
    Minoxil Forte (dut. ile)
    losyonlardan önce azalderm-ketoral krem günde birer kere
    0.5mm dermaroller haftada 2 gün
    3 günde 1 konazol
    Çeşitli yağ karışımları( jojobo-hint-nane-emu-susam.... vb.)
    Medohbiotin her gün yarım tablet

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    @tosun.t Senin önerin nedir ? Ne kullanalım? Kelliği kabul mü edelim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @tosun.t Senin önerin nedir ? Ne kullanalım? Kelliği kabul mü edelim?
    kime kızdı anlamadım

Sayfa 2/2 İlkİlk 12