Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Acell Matrix'in Potansiyeli

Acell Matrix'in Potansiyeli

Acell Matrix hayvan idrar kesesinde ki tüm dokuları ayrıştırıp organın adeta iskeletini izole edip özellikle çeşitli organ doku kayıplarında yeniden oluşturma/iyileştirme çalışmalarında başarılı bir şekilde kullanılmaya başlandı. Bu kullanımı öncelikle amerikan ordusunda uygulamaya başladıktan sonra saç oluşumu içinde kullanımının yolu açıldı. Aşağıdaki paylaşacağım scalpta ki saçsız yaralanma bölgesinde hem sağlıklı deri hemde saç üretmiş olması muhteşem bir potansiyeli ortaya koyuyor. Bana öyle geliyor ki derin acell enjeksiyonu yerine (saç aşısı) yüzeysel yaralama ve topikal pudralama şeklinde acell kullanımı müthiş bir sonuç verebilir.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Screenshot_20160617-235859.jpg
Görüntüleme: 151
Büyüklüğü:  147.5 KB (Kilobyte)
ID:	3478

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Screenshot_20160617-235836.jpg
Görüntüleme: 147
Büyüklüğü:  133.2 KB (Kilobyte)
ID:	3479
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Üye
    Vücut yeni deri oluşumunda bunu kıl köklü bir şekilde mi oluşturuyor? Follica'nın çözümü mu bu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sonuclar muthis tatmin edici hocam.
    Ciddi anlamda ilk defa heycanlandim bu konuda, hayirlisi diyelim ama 3-4 seneye bu is bitti gibi gozukuyor insallah.

jackal__1907
    Guest
    Hocam acell cok iyi olabılır kanaatindeyim bende fakat ulasmamız buyuk sıkıntı.Birde bir şekide ulasabılsek bile cok cok fiyatı yüksek diye biliyorum.

Alıntı hawloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vücut yeni deri oluşumunda bunu kıl köklü bir şekilde mi oluşturuyor? Follica'nın çözümü mu bu?
    Öyle görünüyor zaten matrixin olayı bu bir şaşe iskelet ortaya koyup tüm sisteme "haydi şimdi bunu eksiksiz olarak doldur" diyor ve tüm iyileşme mekanizması adeta 3 boyutlu yazıcı gibi herşeyi yeniden şekillendiriliyor

Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuclar muthis tatmin edici hocam.
    Ciddi anlamda ilk defa heycanlandim bu konuda, hayirlisi diyelim ama 3-4 seneye bu is bitti gibi gozukuyor insallah.
    Bu işin çözümü komplex olarak halihazırda var zaten sadece parçaları birleştirmeyi bekliyor ki zaten acell olmadan bile mümkün. Acell dökülmeyen doğal saçları verebilir geri ancak uygulama yanlış yapılıyor bence tr de.

Alıntı jackal__1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam acell cok iyi olabılır kanaatindeyim bende fakat ulasmamız buyuk sıkıntı.Birde bir şekide ulasabılsek bile cok cok fiyatı yüksek diye biliyorum.
    Fiyat uyguna bulunur tedariktede sorunlar aşılır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hawloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Follicanın çözümü tam olarak bu değil, bu daha çok donör bölgenin yeniden saç üretmesini sağlarken follica tamamen açık alanlarda cm2 de 100 tel saç çıkartmayı başarmış bunun 25 tanesi teminal uzayabilen kalın saçlarken 75 tanesinede neojen demişler. 2018 de FDA izni ile piyayasa çıkmayı planlıyorlar çok daha büyük potansiyeli olan bir araştırma diyebiliriz yani
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Umarım pratikte saç dökülmesi için güzel uygulamaları olur. Ben işe yarar bir tedavi/ürün için aramızdan birini ortak para toplayıp yurt dışına bile gönderecek potansiyel görüyorum forumda
    Lise yıllarına dönmek...

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Follicanın çözümü tam olarak bu değil, bu daha çok donör bölgenin yeniden saç üretmesini sağlarken follica tamamen açık alanlarda cm2 de 100 tel saç çıkartmayı başarmış bunun 25 tanesi teminal uzayabilen kalın saçlarken 75 tanesinede neojen demişler. 2018 de FDA izni ile piyayasa çıkmayı planlıyorlar çok daha büyük potansiyeli olan bir araştırma diyebiliriz yani
    Saç üretimi donör ya da başka alanda fark etmez bölgesel bir sınırlama yoktur alt resimde scar ensede olduğu için oraya uygulanmış acell bırakın folikülü kopmuş bir parmağı bile oluşturabiliyor üstteki punch bölgesi belirsiz. Bir diğer yanılgı ise yeni tedavilerin mevcut tedavilerden daha iyi olacağı beklentisidir. Yeni bir tedavi daha iyide olabilir daha kötüde bunu uzun vade ve hasta tipi tedavi yanıtı belirler yeni tedaviler özgün yani daha önce yapılmamış bir yolu dener bunu yapar ki sadece telifi kendinde olsun ve yalnız o kazansın diye yani follica acell kullanamaz çünkü telif başkasına aittir kalkıp zerdeçalda kullanamaz buna da erişim kolay patent alsada başkasına yapar ve kimse engel olamaz anonim etkenlerde.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ustad bu enjeksiyonlar bir gunde tamamlanip mi takip ediliyor , yoksa ara ara tedavi sonuclanana kadar etken made deriye uygulaniyor Mu ? Korkum yarin bu tedaviler uygulanmaya tam olarak baslasa ve yuksek fiyatli olsa, bundan faydalanmalk isteyen firmalar , milletin yurt disina gidip yaptirmalari pahaliya patlayacagindan kandirilmayalim . Bunlar turkiye ye sube acsalar bile 36 kere dusunulur gidilir mi gidilmez mi diye. Sahsi fikrim islem eger tek seferde uygulaniyorsa yurt disina gidilmesi.

jackal__1907
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle görünüyor zaten matrixin olayı bu bir şaşe iskelet ortaya koyup tüm sisteme "haydi şimdi bunu eksiksiz olarak doldur" diyor ve tüm iyileşme mekanizması adeta 3 boyutlu yazıcı gibi herşeyi yeniden şekillendiriliyor

Bu işin çözümü komplex olarak halihazırda var zaten sadece parçaları birleştirmeyi bekliyor ki zaten acell olmadan bile mümkün. Acell dökülmeyen doğal saçları verebilir geri ancak uygulama yanlış yapılıyor bence tr de.

Fiyat uyguna bulunur tedariktede sorunlar aşılır.
    Abi o zaman müthiş olur vallahi.Cok güzel olur daha ne olsun ki

Sayfa 1/2 12 SonSon