Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
51 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Minoxil Uygun Fiyata Nereden Alınır ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    nomore benim kullandığım minoxilde baya yağlı geç kuruyor 35 tlye alıyorum eczaneden. Eczanelerde sahte satılma ihtimali yok ama arada bi benimde içime şüphe düştüğü oluyor. Genelde yağlı minoxların orjinal olduğu söyleniyordu

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mhmtclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nomore benim kullandığım minoxilde baya yağlı geç kuruyor 35 tlye alıyorum eczaneden. Eczanelerde sahte satılma ihtimali yok ama arada bi benimde içime şüphe düştüğü oluyor. Genelde yağlı minoxların orjinal olduğu söyleniyordu
    aslında yağlı olması tortuyuda arttırıyor bence şu minoxil iyi hoşta tortu yapıp saç derisini tahriş etmese
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Bende elsev gibi çabuk kuruyan ve yağlı göstermeyen bir minoxil istiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben minoxil konusunda çok dikkatliyim.her gıttığim eczanelerde souyorum fiyatlarını.bazı eczaneler tanesını 40 liradan .bazıları ise 3 tanesını 105 liradan.hatta ve benım aldığım bir eczane var 3 tane minoxu 84 liraya satıyor.son 1 yıldır buradan alıyorum
    arkadaslar genellikle eczaneler minoxılde indırım yaptıkları zaman cama yada başka bir yerlere reklam yapıştırır buna dıkkat edelım alırken..

Alıntı racing34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende elsev gibi çabuk kuruyan ve yağlı göstermeyen bir minoxil istiyorum.
    Minoxillerde ki ppg mahfediyor deriyi saf minox getirip elsevde kullanmayı düşünüyorum tabi fazlaca almayı planlıyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxillerde ki ppg mahfediyor deriyi saf minox getirip elsevde kullanmayı düşünüyorum tabi fazlaca almayı planlıyorum.
    minoxla ilgili talep toplanacak mı ru ve spiro gibi yoksa bireysel olarak mı getirteceksiniz

abiler bu botanikecza daki minox orjinal mi kullananlar ne diyor eczanedekiyle aynımı? gönül rahatlığıyla alıp kullanabilir miyiz.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skywalker33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abiler bu botanikecza daki minox orjinal mi kullananlar ne diyor eczanedekiyle aynımı? gönül rahatlığıyla alıp kullanabilir miyiz.
    Kullanın hocam problem yok ben ve forumdaki bir çok arkadaş aylardır kullanıyoruz,botanikeczanın minoxlarını.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

benim arkadaşım irandan getirtiyor ben ondan kutusunu beş liraya alıyorum artık sahte yada gerçek şansımıza
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

SaçımınDoktoru Üyesi
    minoxillerin o bu sahte bu mu sahte derken ben size traji komık bır sey soyleyeyım Mınoxil forte ve rogan kac defa içinde yeterli mınoxil bulunmadıgı ıcın toplatıldı bır arastırın bence )) Burası turkıye adamlar ates pahasıan sattıgı mınoxılın bıle hammadesınden kısıyor Merak eden saglık bakanlıgı mınoxil toplatılması dıye yazın görün

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon