10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Keçiboynuzu kürü ve Saç dökülmesi

Exclamation Keçiboynuzu kürü ve Saç dökülmesi

herkeze merhaba arkadaşlar şimdi aklıma takılan bi soru var yaklasık 3 aydır min-dut ve yakı yesılcay nane losyonumun tedavisi sürüyor sonuçlar şimdilik güzel dökülmem yok fakat bi yandan takviye alıyorum propolis bal ve sabah aksam keçiboynuzu kaynatıp içiyorum cinsel istek normalin biraz altında acaba bu keçi boynuzu kürü testoyu arttırıp saçı dökme ihtimali varmıdır sizce yani bi yandan dht engelliyoruz bi yandan tazeliyoruz gibi birşey oluyor sanırım vücutta bir git gel durum söz konusu olabilir mi zamanla ? bildiğimiz gibi keçiboynuzunun testoyu tavan yaptığı söyleniyor ? bu arada bu takviyeleri kullanmamın sebebi ise vücut direncimi arttırmak yaklaşık 1 senedir boğazlarımda faranjit var ve sürekli tekrarlıyor bu yüzden doğal yöntemlere başvurdum sizinde önerileriniz varsa paylaşabilirsiniz teşekkürler ..

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    keçi boynuzu özüne süte kat malafat kendine gelsin sorun olmaz.yumurtada çok ye.sonra yiğenimiz olması kolay olur

Arkadaşlar doğal bir besinin testosteron oranınızı aşırı arttırması mümkün değil. Vücut geliştirme'de doğal yollardan testosteron artışı çok fazla irdelenen bir konudur yumurta sarısı,kuruyemişler çok çok ufak miktarda arttırabiliyor. Sentetik bir şey kullanmıyorsanız gönlünüz rahat olsun. Aktarlarda hazırlanan macunların işleyiş mekanizması biraz daha farklı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu keçi boynuzu adamın imanını alır yahu. Sabahları 1 kaşık keçiboynuzu özü alıyorum ve gün içerisinde tanelerinden atıştırıyorum. Tam bir afrodizyak etkisi yaptı. Ama şunda var ki cinsel istek artıran besinler saç dökülmesinede iyi geliyor. Bunun çok iyi bir yan ürün olduğundan şüphe yok lakin bütün gün dik gezersiniz ve akıntı olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yemin ederim bu konuyu bende acmak icin yaklasik 3 gundur zaman kolluyordum biri acmis. Sabah ac karnina keciboynuzu ozu dht veya testoyu arttirir mi? bazilari saca yarari oldugunu soyluyor bilgisi olan tecrubeleriji paylasirsa sevijirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu keçi boynuzu adamın imanını alır yahu. Sabahları 1 kaşık keçiboynuzu özü alıyorum ve gün içerisinde tanelerinden atıştırıyorum. Tam bir afrodizyak etkisi yaptı. Ama şunda var ki cinsel istek artıran besinler saç dökülmesinede iyi geliyor. Bunun çok iyi bir yan ürün olduğundan şüphe yok lakin bütün gün dik gezersiniz ve akıntı olur.
    Hocam marka hangisi alayım ben de?

SaçımınDoktoru Üyesi
    testosteron azligi da sac dokulmesi yapar, vucut fazla dht ureterek kompanse eder, stereoid testosteron lar testo azligi ceken kişilere sac dökülmesinde iyi bile gelebilir, dogal tarif isteyenler asagidakini uygulayabilirler, fakat rahatsiz edici derecede fazla ereksiyon sikintisi yaratabilir,
    yarim kilo saf bal+100 gr keciboynuzu özü+50 gr ari poleni+2 tatli kasigi zencefil+1 tatli kasigi havlican+1 tatli kasigi kiamizi ginseng+2 tatli kaşığı turk kahvesi+1 avuc cam fistigi bunlari sivi dışında olanlari mixerde karıştırın toz halinde sivi karisima dokun, sabah ac karnına 1 tatli kasigini 1 bardak suyla tuketebilirsiniz, spordan 1 saat alınabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    glaurung kardeşim onu yiyen adam gezemez hale gelir dağa taşa sürter insan

Josef35 Nivalis markasının ürününü kullanıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Libidonun yükselmesi testosteronun da yükselmesi anlamına gelmez.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.