Sayfa 34/65 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
643 sonuçtan 331 ile 340 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

2018 belirleyici olur demiştim . Takınılan tavırdan anlaşılır yaptıkları işlere sahip çıkarlar dedim ama yine belirsizlik var ortada. Bi süredir ben de klonlayamazlar artık diyorum (hiç klonlama var da deriye uymuyor vb şeyler söylemeyin sonuçta başarılı değil) bu iş olsa da rahat bi 10 senesi var bize ulaşmasının. Çünkü 5 sene bulsalar sınırlı sayıda insana tedavi sunabilecekler baya da maliyetli olacak .10 sene sonra da zaten yaptırmam. Attığım linkte 2020de hazır falan diyor da boş yapıyor gibi çünkü birisi baya sıkıştırmış doğru düzgün cevap bile verememiş ama helal olsun bana göre bu zamana kadarki en dürüst açıklama bu. Skorfit evet bazılarının saçları bir takım losyonlarla korunabilir veya güçlenir ama bana uygun değil. O yüzden beni tek kurtaran klonlamaydı o da muhtemelen bana ulaşmayacak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Her sene umut satarak milyarlarca doları cebe indiren sektör bu vananın kapanmasına izin vermez.

Maliyetli dediğin nekadar maliyetli olur sence abi

Benim umudum Shiseido. Umudunuzu kaybetmeyin. Bu işler hiç kolay değil. Rejeneratif tıp gelişiyor. Sadece bekleyin.

Yeni Üye
    Arkadaşlar bu işi yaparsa Japon’lar yapar riken şirketi dünya çapında büyük organ araştırma şirketi takashi tsuji çok yol aldılar bu sene insan üzerinde denicekler eğer başarılı olursa 2020 de dünya piyasasına çıkaracaklar fareler üzerinde başırmıştı takashi inş insan üzerindede başarılı olurlar rikeni Facebook dan Twitter dan takip edebilirsiniz düzenli paylaşımlar yapıyorlar 2 milyar dolar harcadılar bu işe diğerlerini geçin işe yaramaz

Yeni Üye
    Son durumlar nedir yeni gelişmeler var mı

2019 mart ayında tsuji insan denemelerine başlıycak diye söylüyorlar.
    İnsan denemeleri olumlu sonuçlanırsa 2020 de falan bişeler olucak gibi söylentiler var. Tek umudum tsuji bu adama güveniyorum ben

Yeni Üye
    Bakalım inşallah dediğin gibi olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ersin198 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2019 mart ayında tsuji insan denemelerine başlıycak diye söylüyorlar.
    İnsan denemeleri olumlu sonuçlanırsa 2020 de falan bişeler olucak gibi söylentiler var. Tek umudum tsuji bu adama güveniyorum ben
    Tsuji'den gelişmeler var mı?

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/...?term=allergan setipiprant faz 2 sonuclarini aciklamis. Pek bisey anlamadim. Bilen arkadaşlar varsa inceleyip yorum atabilirler

Sayfa 34/65 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon