Sayfa 50/65 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
643 sonuçtan 491 ile 500 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Yeni Üye
    Alıntı Kertmeyenkele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tsuji, 350.000 Dolar olacak diyor tedavi ücreti. Sanırsın yer altından elmas çıkartıyor
    Tsujinin tedavisi diye bir şey yok henüz. Yasal olmayan denemeler ABDde yapıldı. Yüzde 15 bile saç çıkışı yakalanamadı. Dhtnin saç köküne yapışmasını süper etkili bir şekilde kesecek ve yan etki yararmayacak bir molekül çıkarsa bu iş çözülecektir. Breezulanın niyeti bu. E tabi Breezula sinerji yaratacak belli etkenlerle hatta bu biberiye yağı dahil olabilir desteklenirse nw7 disiplinli bir 3 4 seneden sonra nw1,0 bandına çekilebilir. Tabi mikro iğneleme vs sürece dahil olacak. Etken ömür boyu kullanılacak bla bla bla... Tsujiye 2.5 milyon türk lirası verip elin boşta dönebilirsin Stemson Therapeutics (minimum 2027 yılında piyasada olacağı söyleniyor) çok daha umut verici ve gerçekçi Tsujiye göre. En azından tsujinin tedavisinin içerdiği sorunları içermiyor. Tsujinin yapmak istediği şey ne kadar güzel ama dmi? ehehehehe��������. Ayıklanmış hücreleri kafaya enjekte et ve 15 yaşındaki saç çizgisi, kalınlığı ve dolgunluğuna geri dön Böyle bişey olmayacakta. Olsaysı eğer kesinlikle 350000 dolar ederdi. Kendine şu soruyu sorman lazım. Saçın 15 yaşındaki çizginde ve dolgunluğunda olsa sana da 350000 dolar verip kel kalacaksın deseler 350 bini mi seçerdin yoksa saç çizgini mi? Eğer cevap saç çizgisiyse kesinlikle o para ediyor demektir o hizmet. Girişimcilikteki ilk kural malın değeri kaybıyla ölçülür

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tsujiden güncelleme geldi arkadaşlar. 25 ağustosda saç ile ilgili bir sunum daha yapacakmış. Tedavinin pahalı olması önemli değil sürümden kazanmak için mecbur indirecekler. Ayrıca diğer saç araştırması yapan şirketler mecburen hızlanacak. Rekabet olduğu zaman alternatif çok olacak. Tsuji 2020 yılı içinde klinik deneye başlayacaklarını söyledi.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rexics Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tsujinin tedavisi diye bir şey yok henüz. Yasal olmayan denemeler ABDde yapıldı. Yüzde 15 bile saç çıkışı yakalanamadı. Dhtnin saç köküne yapışmasını süper etkili bir şekilde kesecek ve yan etki yararmayacak bir molekül çıkarsa bu iş çözülecektir. Breezulanın niyeti bu. E tabi Breezula sinerji yaratacak belli etkenlerle hatta bu biberiye yağı dahil olabilir desteklenirse nw7 disiplinli bir 3 4 seneden sonra nw1,0 bandına çekilebilir. Tabi mikro iğneleme vs sürece dahil olacak. Etken ömür boyu kullanılacak bla bla bla... Tsujiye 2.5 milyon türk lirası verip elin boşta dönebilirsin Stemson Therapeutics (minimum 2027 yılında piyasada olacağı söyleniyor) çok daha umut verici ve gerçekçi Tsujiye göre. En azından tsujinin tedavisinin içerdiği sorunları içermiyor. Tsujinin yapmak istediği şey ne kadar güzel ama dmi? ehehehehe��������. Ayıklanmış hücreleri kafaya enjekte et ve 15 yaşındaki saç çizgisi, kalınlığı ve dolgunluğuna geri dön Böyle bişey olmayacakta. Olsaysı eğer kesinlikle 350000 dolar ederdi. Kendine şu soruyu sorman lazım. Saçın 15 yaşındaki çizginde ve dolgunluğunda olsa sana da 350000 dolar verip kel kalacaksın deseler 350 bini mi seçerdin yoksa saç çizgini mi? Eğer cevap saç çizgisiyse kesinlikle o para ediyor demektir o hizmet. Girişimcilikteki ilk kural malın değeri kaybıyla ölçülür
    Tsuji = Riken klonlama değil mi hocam donörü yeterli olmayan için. Breezula Rudan zayıf hiç ümitlenmeyin ru varken
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tsuji = Riken klonlama değil mi hocam donörü yeterli olmayan için. Breezula Rudan zayıf hiç ümitlenmeyin ru varken
    Kami hocam mesaj kutunuz dolu burdan cevap vereyim size kök hücre konusunda uygulama özel tapanca ile yapılıyo evde uygulamak pek mümkün değil uygulansa dahi etkisi azalalır benim merak ettiğitim cell ve peptid tedavime ara versem mi bu uygumanın etkisini azaltırmıyım
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam TissUse için klonlama diye biliyorum. Ama siz daha tecrübelisiniz muhtemelen ben yanlış biliyorumdur. Tsuji Replicell Stemson farklı yöntemlerle kimi dermal papilla hücreleri, kimi sağlıklı kök hücreler, kimi ips vs gibi yöntemlerle hücreleri ayıklayıp onların enjekte edildiği yerde canlı doku olmasını sağlamak. TissUse & J Hewitt ise sınırsız greft üretimi yaratmak diye biliyorum. Fakat cidden yanılıyorda olabilirim Tsujinin implantasyonun cerrahi yolla olması da mümkün. Fakat aslında dediğim şey pek değişmiyor. sonuçta Nw7 Biri için 30-40000 greft yaratıldığında yine 15 yaş saç çizgisi ve yoğunluğuna kavuşabilir kişi. Muhtemelen sizin dediğiniz gibi tsuji cerrahi bir nakil işlemi gerektiriyor olabilir. Breezulanın faz 2 testleri rudan çok ama çok daha etkili gözükmüyor mu? Yokda ben mi yanlış biliyorum yine. yüzde 7.5 lik doz uygulandığında 12 ayın sonunda cm2 başına 14.3 yeni saç teli oluşturmuş. 160 cm2 kaybın olduğu bir yerde 2.288 yeni saç teli. üstelik ince telleri 762.5 um kalınlaştırmış. Cb03-01 sentetik olarak kullanıldığında rudan daha etkili olmuş okuduğum çoğu kişiye göre. Üstelik Clascoterone sistemik etkisi ruya göre neredeyse yok. Ru ile ilgili bazı şikayetlernedense çok göz korkutucu. Yanetkilerden korkmasak zaten big3 + mikroiğneleme ile sorunu çözerdik. Zaten amaç saçı korumak olmalı. Anlamlı kozmetik değişim nw 4 5 için tedavi artı ciddi bir ekim silsilesiyle mümkün. Etken ya da tedavi beklemeyi anlamsız buluyorum 2035 2040a kadar en azından.

Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami hocam mesaj kutunuz dolu burdan cevap vereyim size kök hücre konusunda uygulama özel tapanca ile yapılıyo evde uygulamak pek mümkün değil uygulansa dahi etkisi azalalır benim merak ettiğitim cell ve peptid tedavime ara versem mi bu uygumanın etkisini azaltırmıyım
    Dermarolling ile yapılır sanki
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Hepsi ayrı etken bence seti cell daha faydalıdır

Yeni Üye
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Hair-loss-cure-pipeline-regrowth-April-2020.png
Görüntüleme: 108
Büyüklüğü:  19.4 KB (Kilobyte)
ID:	4822

Firmaların piyasaya çıkış tarihleri Nisan 2020 tarihi itibariyle güncel hali.

Sabırla bekliyoruz.

Samumed FDA ile 2022 değil mi

Sayfa 50/65 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon