Sayfa 49/65 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
643 sonuçtan 481 ile 490 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandığımız losyonlar kendi molekulumuz degil hepsi boyle firmalarin kesfettikleri seti ru gibi etkenler
    Macron bu kadar politik cevap veremez tebrikler

Uzun suredir bu forumdayim 23 yasindayim 18 yasimda saclarim dokulmeye basladi 19 yasimda bu foruma girdim miracle losyon min dut kullandim cikis aldim zamaninda ama surekli olarak devam etmedi dongu oldu oral dut aldim sag gogusde ufak jinekomasti oldu her sene bu sene ilac cikacak diye bekledim askere gidiyorum bir aya kellik kimseye yakismaz ama bana hic mi hic yakismiyor maalesef cekik gozlu sarisin kepce ayni zamanda buyuk kulakli laz burunlu zayif uzun kemikli bi adamim kafamda gozum haric her yerim kocaman yani bu kellik bana hic gitmedi biraz bile kurtariri yok tipimin bugün fotograf cekindim kaciyorum uzun zamandir ama bu gun mecbur kaldim ablamin dugununde icinde oldugum tum fotograflardan kurtulmak istedim yani arkadaşlar ne diyim bilmiyorum 16-17 yasimda basliyan dokulmede son noktaya geldim artik sac ektirmekten baska bi carem kalmdi kimsenin moralini bozmak istemem ama bunca yildir bu kellikle ugrasdigim icin dogru dürüst fotografim bile yok gencligimin en guzel zamanlari bu kellik yuzunden mahvoldu mahvoluyor bi kizla konusurken eskiden biraz olsun sevgili olabilme ihtimaliyle konusuyordum suan kimseden boyle bir beklentim kalmadi kusura bakmayin bunlari burda yazip kimsenin canini sikmak istemiyorum ama artik gercekten biktim tum ailenin akrabalarin icindede benim kel olmam gercekten mukemmel oldu kimsedemi dokulme olmaz olmadi abimin sacinin yarisini bana ek sacim hic dokulmemis gibi olur ne diyiyim artık bilmiyorum forum arkadaslarimdan ozur diliyorum simdiden bunlari bu forumda yazmak istemezdim ama artık bıktım yoruldum
    Min-dut 10 adet dutasteriad

Oral dutas 2 günde 1

Bu ilacın başarılı olma ihtimali sizce yüzde kaç ?

Banned
    Yav kardeşim ne den özür diliyorsun seni anlıyacabiliyorym hatta burda ki çoğu insan seni anlıcaktır, asker den dönünce saç ektirirsin son çare oda olmadı yapcak bişey yok fıtratımız böyle Bi yerden sonra kabullenmek en güzeli bakma valla bak zamanla sende anlıcaksın ve inşallah mutlu olucaksın kardeşim

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence %60 başarı oranı. Buna istinaden diğer tedaviler de 1 2 yıl içinde kullanıma sunulursa, etkisi yükselir diye düşünüyorum. Çünkü artık bu sorunun son evresi insanlar çok bilinçli, bu sorunu yaşayanlar oldukça fazla mükemmel bı pazar var. Saçma sapan bı mavi su bile yok satiyorken artık bu ürünlerin pazara girmesi an meselesi.

Yeni Üye
    Hiçbir şey yapmadan yeni tedavi beklemektense vazgeçmek çok daha iyidir. Beklemenin sonu yok, şu an mevcut olmayan hiçbir tedaviden medet ummayin derim. Bir de Eski konunuza baktim, Saç ekimi için uygun olmadığınızı düşünüyorum.

Askerde tedavi için de imkanlariniz kısıtlı tahminimce 7 ay sonra olacak dönüşünüz. Aynı durumda olsam o süreyi proscarla geçirir, sonrasında verdiği yanıta göre onun üzerine yeni bir tedavi kurardım. DHT baskilanmayan hiçbir senaryonun sizin için başarı sağlayabileceğini düşünmüyorum.

Diğer bahsettiğiniz şeyleri geçici bir sorun olarak kabul edin. En zoru iki saatte hallolacak bir mesele. 1 sene iyi bir planlamayla hepsi çözülür.

Yeni Üye
    [QUOTE=Kertmeyenkele;87378]Bu ilacın başarılı olma ihtimali sizce yüzde kaç

Yüzde veremez kimse. Ama önce çıksınlar Çünkü çıkma ihtimalleti bile iu an belki de yüzde 10. 2014ten beri her sene etken çıkıyordu ama hiç çıkmadı. En erken çıkabileni eğer 2025te çıkarsa cidden tarihe konu olavak bir cesaret göstergesi sayarım. İtalyan firmalar başarısızlıklarıyla yüzleşmeye daha hazır olduğundan breezula 2022 sonu 2023 başı yada daha sonraki bir zamanda bence çıkar. Ama tamamen umut tacirliğinden para kazanan Batı Avrupa ve ABD firmaları 2025ten önce piyasaya etken sürerlerse cidden şaşırırım. Miracle üstad etken gelebileceğini düşünüyor. Aslında ben onun da bu biyoteknoloji girişimcilerinin hiçbirine güvenmediğini düşünüyordum ama yanılmışım Haa diyelim ki ilaç gerçekten çıktı. Zor bana göre çok zor da piyasaya geldi böyle bir şey o zaman görürüz etkisini�� Ama yazdım yukarıda. Bence italyan firmaları hariç biri bu etkeni çıkaracaksa finasteridin verdiği en parlak sonucu en azından yakalamak zorunnda. Breezulanın bu etkiye ulaşabileceğini düşünüyorum. Bu Riken TissUse Tsuji vs ise 60 70 seneye olacak işler gibi. Ama zaten bu umut tacirlerindense CRISPR takip edin. Bugün DNA'yı düzenleyişi ilk defa anlık olarak görüntülendi. Hiçbir firma bir halt yapamasa bile CRISPR bu ve birçok sorunu ilelebet tarihe gömecektir.

Tsuji, 350.000 Dolar olacak diyor tedavi ücreti. Sanırsın yer altından elmas çıkartıyor

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=rexics;87386]
    Alıntı Kertmeyenkele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ilacın başarılı olma ihtimali sizce yüzde kaç

Yüzde veremez kimse. Ama önce çıksınlar Çünkü çıkma ihtimalleti bile iu an belki de yüzde 10. 2014ten beri her sene etken çıkıyordu ama hiç çıkmadı. En erken çıkabileni eğer 2025te çıkarsa cidden tarihe konu olavak bir cesaret göstergesi sayarım. İtalyan firmalar başarısızlıklarıyla yüzleşmeye daha hazır olduğundan breezula 2022 sonu 2023 başı yada daha sonraki bir zamanda bence çıkar. Ama tamamen umut tacirliğinden para kazanan Batı Avrupa ve ABD firmaları 2025ten önce piyasaya etken sürerlerse cidden şaşırırım. Miracle üstad etken gelebileceğini düşünüyor. Aslında ben onun da bu biyoteknoloji girişimcilerinin hiçbirine güvenmediğini düşünüyordum ama yanılmışım Haa diyelim ki ilaç gerçekten çıktı. Zor bana göre çok zor da piyasaya geldi böyle bir şey o zaman görürüz etkisini�� Ama yazdım yukarıda. Bence italyan firmaları hariç biri bu etkeni çıkaracaksa finasteridin verdiği en parlak sonucu en azından yakalamak zorunnda. Breezulanın bu etkiye ulaşabileceğini düşünüyorum. Bu Riken TissUse Tsuji vs ise 60 70 seneye olacak işler gibi. Ama zaten bu umut tacirlerindense CRISPR takip edin. Bugün DNA'yı düzenleyişi ilk defa anlık olarak görüntülendi. Hiçbir firma bir halt yapamasa bile CRISPR bu ve birçok sorunu ilelebet tarihe gömecektir.
    genleri belirlemek zor saç büyümesine iyi gelmeyen geni kapatmak sakat bırakabilir unutmayın
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    [QUOTE=kami;87390]
    Alıntı rexics Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

genleri belirlemek zor saç büyümesine iyi gelmeyen geni kapatmak sakat bırakabilir unutmayın

CRISPR öyle bir şey değil. Sakat kalamazsın zaten. Cyberpunk evrenin kapılarını açacak bir yenilik kendisi. Şimdi çok karışık bir konu. Üstüne konu değil direk forum açılması gereken bir şey olduğundan detaylar üzerinde durmak manasız. Sadece bırakın dökülmesini rengini hatta kalınlığını ve hatta istersen niteliğini bile değişebilirsin. Bu 30 sene sonra hadi 40 sene sonra elimizde olacaktır. Şunu diyebilirler. Napim 40 sene sonrasını? O zamanda 80 yaşında biri 20 yaşında gözükebilecektir.

Sayfa 49/65 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon