Sayfa 59/65 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon
643 sonuçtan 581 ile 590 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Yeni Üye
    Samumed firmasının faz 3 çalışmalarının sonuçları nedir link falan var mı arkadadlar.İlac ne zaman çıkacak?Bilgisi olan paylaşırsa seviniriz 😁😁😁😁

Alıntı Azmirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samumed firmasının faz 3 çalışmalarının sonuçları nedir link falan var mı arkadadlar.İlac ne zaman çıkacak?Bilgisi olan paylaşırsa seviniriz ��������
    https://www.hizliresim.com/dtt760g-> sordum

https://www.hizliresim.com/rbk9aed-> verdikleri cevap

cevap metni: Thank you for your interest in our program. We are currently planning our next trials but cannot comment publicly on when our compounds will be available on the market as all investigative agents need to go through a rigorous clinical trial program evaluating safety and efficacy and then regulatory review/approval prior to being available on the market.

Mail yoluyla iletişime geçmiştim sonuçların nisan-mayıs aylarında açıklanacağı söylemişlerdi. Anlam veremediğim şekilde şirketin ismi ve ilacın ismi değiştirildi. Umarım Türkiyede yürütülen denemeleri yok sayarak Abd'de 3. faz denemeleri yapmaya kalkmazlar.

Eğer erteleme vb şeyler olursa lütfen bu forumda örgütlenip twitter sayfalarında baskı kuralım.

Yeni Üye
    Politik bi cevap gelmiş ama yaptığım çıkarıma göre hala istedikleri sonucu elde edememişler o yüzden bi sonra ki denemeye geçeceğiz diyorlar..

Yeni Üye
    erteleme olası bu da fos çıktı galiba :/

Yeni Üye
    3 4 ciddi çalışma var umarım 1 2 yıl içinde güzel bir haber alırız ama banada bu samumed fos çıktı gibi geliyo.

Yeni Üye
    samumed de fos çıktı ya allah belalarını versin

Yeni Üye
    Yeni gelişme mi var ?

Yeni Üye
    SM04554
    Biosplice’ın araştırma ilacı SM04554’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bazı sorularınız olduğunu anlıyorum ve bu e-postada cevap vermeyi umuyorum.

Biosplice, hastalara yardım etmek için güvenli ve etkili tıbbi çözümler geliştirmeye kararlıdır. Araştırma ürünlerimizin ne zaman piyasada bulunacağı konusunda kamuya açık bir şekilde yorum yapamayız; ve dahası, hangi pazarlarda satışa sunulacakları. Tüm araştırma ürünlerinin, güvenlik ve etkililiği değerlendiren titiz bir klinik araştırma programından geçmesi ve ardından piyasaya sunulmadan önce düzenleyici incelemeden / onaydan geçmesi gerekir.

Devam eden klinik araştırmalardan elde edilen sonuçlar uygun bir tıbbi kongreye sunulacak ve kabul edilirse orada yayınlanacaktır. Halka açık verilerimiz web sitemizde bulunabilir ve sahip olabileceğiniz ek sorularınıza cevap verebilir.
    Mailime verdikleri ve hiç bir işe yaramayan cevap.

Umutsuzluğa gerek yok:

Daha önceki konuşmalarım:

-Benim sorum: SM04554'ün 3. aşama sonuçları ne zaman yayınlanacak?

-Samumed'in (Biosplice) cevabı: Programımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şu anda bir sonraki denemelerimizi planlıyoruz, ancak bileşiklerimizin piyasada ne zaman bulunacağı konusunda kamuoyuna yorum yapamayız, çünkü tüm araştırmacı ajanların güvenlik ve etkinliği değerlendiren titiz bir klinik araştırma programından geçmesi ve ardından, Market.

-Samumed'in (Biosplice) cevabına karşı dün yeni bir soru sordum. Sorum şu şekilde: Türkiye'de yapılan 3. aşama denemelerinden farklı bir 3. aşama denemesi yapacağınız sonucuna varmamız gerekiyor mu?

-Samumed'in (Biosplice) cevabı: Yukarıdaki mesajda yanlış söylediğim için özür dilerim. AGA programımız için klinik araştırmalarımız sona ermiştir. Klinik araştırma sonuçları uygun bir tıbbi kongreye sunulacak ve kabul edilirse orada yayınlanacaktır.

Buradan anlayacağımız şey programda herhangi bir sorun olmadığıdır. uygun bir saç kongresinde sonuçları açıklayacaklarını söylediler zaten daha öncede söylemişlerdi. Bana göre bu kadar gecikmesinin sebebi koronadan dolayı saç kongrelerinin ertelenmesi olabilir. Ayrıca dedikleri gibi "AGA programımız için klinik araştırmalarımız sona ermiştir." kellik çalışmalarıyla ilgili bir çalışma yapmayacaklar bundan sonraki süreç sonuçların(olumluysa) yayınlanması ve markete giriş şeklinde olacaktır

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FDA onayı da beklemeyeceğiz sanırım Türkiye'de. Direkt alıp kullanabileceğiz Kahrolsun kellik yaşasın Biosplice
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 59/65 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon