Sayfa 23/65 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
643 sonuçtan 221 ile 230 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.yaslanmasanati.com/2016/1...uzun-omur.html

linkte japon bilim adaminin insanin uzun sureli ac kaldiginda hucrelerdeki etkisini inceliyor. Vucud toxinlerden temizleniyor ve hucre yenilenmesi basliyor. Bagisiklik sistemi gucleniyor. Sac dokulmesi icin nasil bir etki yapar bilmiyorum ama bence bu yontem bagisiklik sisteminin guclenmesi daha saglikli saclara sahip olabilecegimizi dusunuyorum.Kotu beslenme toxinler vesaire sac koklerimizi de etkiliyordur . Sac en kolay etkilenen kisim vucudumuzda. Bu nedenle sokakta yasayan insanlardan bahsetmistik pislik icinde yasamalarina ragmen hasta olmuyorlar saclari bile dokulmuyo cogunun vucudun bagisiklik sistemlerinin guclu oldugunu dusunuyorum bu kisilerin . Oncelikle bagisiklik sistemini guclendirmek lazim. Bagirsak florasinin duzene girmesi lazim Bu konuya yonelmek lazim bence Seker hastaligi tansiyon vesaire kronik hastaligi olmayan kisiler bunu yapabilir. Vucudumuzdaki ilaclarinda etkilerini atmis olabiliriz. Yurtdisinda klinikler var bir kac hafta sureyle bu klinilte kaliniyor anti aging icin belli bir program dahilinde gida miktarini azaltarak sin bir hafta sadece su ile besleniyor. Vucud atik tum toxinleri sindiriyor. Bizler asiri kalori alarak agirlikli beslenme seklimiz karbonhidrat cunku vucudumuzun toxinlerden arinmasina izin vermiyoruz. Bu konunun cok degerli oldugunu dusunuyorum. Belli periyotlarla denenebilir.
    Çok güzel bir bilgi gerçekten. Bunu daha uygulanabilir şekilde yapmak isteyenlere intermittent fasting i öneririm buda aynı etkiyi verecektir muhtemelen
    Tedavi :
    05.04.2018 Proscar 5/1 (13.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)
    01.04.2018 Konazol
    01.04.2018 Hp Biotin 10 Mg
    01.06.2018 D vitamini günlük (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı 15 günde bir devit kullanıyorum)
    01.06.2018 zinco (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)

SaçımınDoktoru Üyesi

linkte japon bilim adaminin insanin uzun sureli ac kaldiginda hucrelerdeki etkisini inceliyor. Vucud toxinlerden temizleniyor ve hucre yenilenmesi basliyor. Bagisiklik sistemi gucleniyor. Sac dokulmesi icin nasil bir etki yapar bilmiyorum ama bence bu yontem bagisiklik sisteminin guclenmesi daha saglikli saclara sahip olabilecegimizi dusunuyorum.Kotu beslenme toxinler vesaire sac koklerimizi de etkiliyordur . Sac en kolay etkilenen kisim vucudumuzda. Bu nedenle sokakta yasayan insanlardan bahsetmistik pislik icinde yasamalarina ragmen hasta olmuyorlar saclari bile dokulmuyo cogunun vucudun bagisiklik sistemlerinin guclu oldugunu dusunuyorum bu kisilerin . Oncelikle bagisiklik sistemini guclendirmek lazim. Bagirsak florasinin duzene girmesi lazim Bu konuya yonelmek lazim bence Seker hastaligi tansiyon vesaire kronik hastaligi olmayan kisiler bunu yapabilir. Vucudumuzdaki ilaclarinda etkilerini atmis olabiliriz. Yurtdisinda klinikler var bir kac hafta sureyle bu klinilte kaliniyor anti aging icin belli bir program dahilinde gida miktarini azaltarak sin bir hafta sadece su ile besleniyor. Vucud atik tum toxinleri sindiriyor. Bizler asiri kalori alarak agirlikli beslenme seklimiz karbonhidrat cunku vucudumuzun toxinlerden arinmasina izin vermiyoruz. Bu konunun cok degerli oldugunu dusunuyorum. Belli periyotlarla denenebilir.
    Japonlar geç kalmış. Bunu Aidin Salih uyguluyordu zaten. Türkiye'de yapıp sonuç alan var ama saç konusunda gözlem yapılmış bir çalışma yok.

https://eksisozluk.com/entry/46924023

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Japonlar geç kalmış. Bunu Aidin Salih uyguluyordu zaten. Türkiye'de yapıp sonuç alan var ama saç konusunda gözlem yapılmış bir çalışma yok.

https://eksisozluk.com/entry/46924023
    Siz yine de Aidin Salih'i referans almayın, dediklerinin çoğu hurafe
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Toksinlerin birçoğu bağırsaktan gelir ve migren depresyon akne gibi hastalıklarada sebebiyet verir bağırsakta sızıntı varsa bu tüm vücudu etkiler eğer böyle birşey varsa orayı düzeltmek sorunu büyük ölçüde çözecektir saç dökülmesine gelince genetiğimizde kodlanmış bazı şeyleri dışardan değiştirmek şuan için çok zor ilerde bununda çözüleceğini düşünüyorum ama toksinler gibi çevresel faktörleri engellmekde çok faydalı olacaktır solduğumuz havada bile toksinler var bunlar inflamasyona sebeb oluyor
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    2018 3. ceyreginde replicel in shiseido ile ortaklasa yaptigi calisma uygulamaya baslanacagi soylendi. Tabi bunu replicel acikladi shiseido aciklasa inanirim da replicel diyince pek inandirici olmuyor. Malum japonlarin kulturunda basarislk utanc sebebidir. Youtube da gezinirken farkettim. 2011 senesinde replicel video yayinlamis. 7 sene gecmis herhalde japonlar uzerine birsey koyup calismanin yuzde yuz cozum olmasa bile nr 2 _3 seviyelerindeki kisilerde estetik olarak fayda saglayacak seviyede olacagini tahmin ediyorum. Herhalukarda minoxtan daha iyi sonuc verecek calisma olacagi kanaatindeyim. Birde arkadaslar kadinlarda da cok ciddi sac dokulmesi mevcut bizdeki gibi olmasada her taraftan dokulme yasiyorlar. Seyrelme olarak gouluyor onlardada. Kadinlar kadar saclarina para erkekler harcamiyor malumunuz. Bu nedenle replicel kadinlari da mutlu edecektir. Tip dunyasi 20 seneden fazladir minox disinda bir urun cikarmadi daha bu yuzden yeni birseyler cok yakinda cikacaktir, Biljmsel calismalar malumunuz cok uzun yillar aliyor ondan sonra insanlarin kullanimina sunuluyor. Var olan tedavilerle devam edelim. Umitle bekleyelim. Yapacak pekte birsey yok bunun disinda dokulmesi az olanda sac ekimjne gidebilir tabi. Ben umudumu yitirince gidicem
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Banned
    2018 3. ceyreginde replicel in shiseido ile ortaklasa yaptigi calisma uygulamaya baslanacagi soylendi. Tabi bunu replicel acikladi shiseido aciklasa inanirim da replicel diyince pek inandirici olmuyor. Malum japonlarin kulturunda basarislk utanc sebebidir. Youtube da gezinirken farkettim. 2011 senesinde replicel video yayinlamis. 7 sene gecmis herhalde japonlar uzerine birsey koyup calismanin yuzde yuz cozum olmasa bile nr 2 _3 seviyelerindeki kisilerde estetik olarak fayda saglayacak seviyede olacagini tahmin ediyorum. Herhalukarda minoxtan daha iyi sonuc verecek calisma olacagi kanaatindeyim. Birde arkadaslar kadinlarda da cok ciddi sac dokulmesi mevcut bizdeki gibi olmasada her taraftan dokulme yasiyorlar. Seyrelme olarak gouluyor onlardada. Kadinlar kadar saclarina para erkekler harcamiyor malumunuz. Bu nedenle replicel kadinlari da mutlu edecektir. Tip dunyasi 20 seneden fazladir minox disinda bir urun cikarmadi daha bu yuzden yeni birseyler cok yakinda cikacaktir, Biljmsel calismalar malumunuz cok uzun yillar aliyor ondan sonra insanlarin kullanimina sunuluyor. Var olan tedavilerle devam edelim. Umitle bekleyelim. Yapacak pekte birsey yok bunun disinda dokulmesi az olanda sac ekimjne gidebilir tabi. Ben umudumu yitirince gidicem
    bunlar bi 10 yıl daha bir halt cıkaramaz.hepsi boş laf

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz yine de Aidin Salih'i referans almayın, dediklerinin çoğu hurafe
    İslam'i kaynaklara dayalı tedavi yöntemleri, bir batılı onu teyit edene kadar hurafedir. ��
    Bunu japonlar bulmuş olsun hadi bakalım.

Yeni Üye
    ben inanıyorum bu japonlar işi halledecek 2019 da insan klinik deneylerine başlayacaklarmış tüm makaleleri okudum Allahın izniyle olacak gibi en kısa zamanda bu dertten muzdarip olanların iyileşmesi ümidivar hala
    fınasterıd gunde 1 mg

SaçımınDoktoru Üyesi
    2021e kadar çıkan tüm tedaviler çöp

Sayfa 23/65 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon