Sayfa 35/65 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
643 sonuçtan 341 ile 350 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir 5 sene daha var gibi birsey cikacagi yok da insan bekliyor bir umutla malesef.rch-01 tedavisi sanildigi gibi tum kafayi sacla dolduracak tedavi degil fazlarda elde edilen basari yuzde 15 20 civari toplam sac miktarinizin yuzde 15 i kadar. Bu isin sanirim bastan koruyucu asi gibi birsey cikartmalari lazim kokleri dht ye duyarsiz hale getirebilecek ergenlikte yapilacak aşı gibi dusunebilirsiniz.Ben anti amdrojen oral ilacta kullandim fayda goremedim. Kafa derisi taslasmis durumda saclar asiri inceldi tuy gibi sekil bile almaz hala geldi ekim dusunuyorum o yuzden sakaklarima dokulen kisimlarin onler diger yerlerdede dokulme var ama bir sekilde kapatilacak durumda tarama oyunlariyla
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Umarım tsuji bu sorunu kökten çözer 2020 de. Replicelden çokda umutlu değildim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

https://m.haberturk.com/kellige-yerl...-umudu-2504783

Arkadaşlar Cerrahpaşada bir tedavi üzerine çalışma yapılmış 625 denek üzerinde faz 1 ve faz 2 çalışmaları bitmiş seneye Ağustos'ta faz 3 de bitecekmiş. Cerrahpaşa deri ve zührevi hastalıklar Anabilim dalı başkanı çok umutlu konuşmuş . Bu çalışmayı daha önceden bilen takip eden var mı forumda ??

Yeni Üye
    [QUOTE=univited;80696]https://m.haberturk.com/kellige-yerl...-umudu-2504783

Arkadaşlar Cerrahpaşada bir tedavi üzerine çalışma yapılmış 625 denek üzerinde faz 1 ve faz 2 çalışmaları bitmiş seneye Ağustos'ta faz 3 de bitecekmiş. Cerrahpaşa deri ve zührevi hastalıklar Anabilim dalı başkanı çok umutlu konuşmuş . Bu çalışmayı daha önceden bilen takip eden var mı forumda ??[/QUOTE
    Bu Osman kibarın samumed firması çünkü 1. Klinik denemeler Avustralya 2 klinik denemeler Amerika da 3 .klinik denemeler ise Türkiye de olacaktı hatta Osman Kibar Türkiye de bu araştırmalar için konferans bile vermeye geldi bir kaç gün önce

Yeni Üye
    Bu Osman Kibar ın samumed firması çünkü 1.klinik denemeler Avustralya da 2 klinik denemelr Amerika da 3. klinik denemeler ise Türkiye de olacaktı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Deli dr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Osman Kibar ın samumed firması çünkü 1.klinik denemeler Avustralya da 2 klinik denemelr Amerika da 3. klinik denemeler ise Türkiye de olacaktı
    denek olarak basvuru yapan oldumu
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denek olarak basvuru yapan oldumu
    Evet bir dahaki aya kadar son alımlar devam ediyor olması lazım

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kök hücre ve 3d yazıcı kullanılarak saçın klonlandığı söyleniyor. 100.000 TL+ fiyatı olduğu söyleniyor. Fakat yabancı kaynağa ulaşamadım. Fason haberde olabilir.

https://forum.donanimhaber.com/Exter...NUOgzfDAIs3CmQ

Yeni Üye
    Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kök hücre ve 3d yazıcı kullanılarak saçın klonlandığı söyleniyor. 100.000 TL+ fiyatı olduğu söyleniyor. Fakat yabancı kaynağa ulaşamadım. Fason haberde olabilir.

https://forum.donanimhaber.com/Exter...NUOgzfDAIs3CmQ
    Bu haber Colombia üniversitesinin yaptığı çalışma ama daha rahat 10 senesi var bence

Sayfa 35/65 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon