Sayfa 48/65 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
643 sonuçtan 471 ile 480 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Yeni Üye
    Alıntı Marsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu islerden cok anlamayan biri olarak bu isin meali nedir tam olarak? Yine cell seti minox ru devam mi? Yoksa cidden bir sey cikiyor mu bu isten?k
    İlacın faz 3 sonuçları 2022ye kadar açıklanacak. Ha bu 2021de olabilir. Bildiğimiz bu o kadar. İlaç bence tüm kullanılan etkenlerden çok daha etkili olacaktır. Muhtemelen tekelleşecektir kendi alanında. Yoksa firma çöp olacaktır komple. Bir ilacın işe yaramıyorsa diğerleri işe yaramaz mantığıyla firmanın 6 ila 10 sene aralığında pazara sunmayı planladığı kanser, alzheimer vb gibi ciddi öneme sahip ilaçları itibarsızlaşacaktır. Bunu göze alabileceklerini sanmıyorum. Çünkü bu direk değer kaybına yol açar. Ama soru şu ki ilacın çıkma ihtimali var mı? Bu ilaç gerçekten çıkacak mı? Firma gerçekten bunu göze alacak mı? An itibari ile USA sınırları içerisinde en yüksek değere sahip bu biyomühendislik firması ,100 bin yıllık insanlık tarihinin nakil dışında hiçbir kozmetik çözüm geliştiremediği bu soruna gerçekten girişecek mi? Ben nedense hiçbir firmanın hiçbir şekilde hiçbir ilacı piyasaya süreceğini düşünmüyorum.Haa muhtemelen yanılıyorum fakat nedense bu görüşün mantıklı olduğunu düşünüyorum. Hiçbir firma asla bu sorunun çözümünün yanına bile yaklaşamayacağı için o milyar dolarlık yatırımları acaba riske edip rezil olup dükkanı kapamak isterler mi? Yoksa her geçen gün umutları diri turup on yıllarca bıkmadan beslenmek mi isterler? Sanki 2. si dünyamıza daha uygun. Fakat bu etken madde bir kere piyasaya düştü. Samumedin politikası olabilir bu. Deneyenlerde fayda görülmezse binbir bahaneyle ilacı geri çekip çalışmayan etkisiz molekülleri içinde o sahte bir üretim gerçeği bizde diyebilirler. Çünkü güven kaybı demek şu an dükkanı kapamak demek. Ama yine de bir çılgınlık yapıp sorunu çözmüş olabilirler😂😂😂 Dünya tarihine geçmiş olabilirler. Çünkü daha öncede söylediğim gibi düzenli kullanıldığı taktirde saçı eski haline getiren kısacası olduğundan daha kötü duruma getirmeyeceği net olan her ilaç şu an tarih yazmaya yeterdir. Çünkü ekim+tedavi protokolüyle saç sorunu tarihe gömülebilir. Umarım bu son yazdıklarım gerçek olur Kısacası bence çılgınlık yapıp ilacı piyasaya sürerlerse 2021de, o ilaç kullandığımız hemen her etkenden uzun vadede daha kalıcı, daha az riskli, kullanımı çok ama çok daha kolay ve daha etkili olmak zorunda.

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Samumedin saç fiskirtacagini dusunmuyorum ama dökülmeyi kesip belli bı miktarda sac cikisi sağlanırsa minox gibi döngü olmazsa en azindan 2 3 yıl içinde daha güzel tedavilerin gelecegini dusunuyorum bı yerde samumedin ilacini biraktiktan sonra 130 gün boyunca aynı seyirde devam ettigini duymustum dogrulugu kesin degil

Yeni Üye
    Alıntı rezes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samumedin saç fiskirtacagini dusunmuyorum ama dökülmeyi kesip belli bı miktarda sac cikisi sağlanırsa minox gibi döngü olmazsa en azindan 2 3 yıl içinde daha güzel tedavilerin gelecegini dusunuyorum bı yerde samumedin ilacini biraktiktan sonra 130 gün boyunca aynı seyirde devam ettigini duymustum dogrulugu kesin degil
    "dökülmeyi kesip belli miktarda saç çıkışı sağlanırsa" şu dediğiniz şey yan etkisiz ve sürekliliğini hiç kaybetmeden olduğu takdirde zaten tarih yazılmış oluyor hocam. Bugün kelleşen insan sayısı tamamen kel kalanlara göre heralde 1000 kat daha fazla. O sebeple belli bir protokolle sorun tarihe gömülmüş olur. Fakat bu olur mu? İşte burası sorun. İlaç gelmeyebilir asla. 16 milyar doları ilaç çıkarıp çöp edebilirler çünkü.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şirketler var gücüyle çalışıyordur, buna emin olabilirsiniz, formülü çıkartacak şirketi kimse de kolay kolay engelleyemez, bu komplex sorunu çözebilecek şirket dünyanın en zenginleri arasında yerini alacaktır, bir yandan olumlu faz3 değerlendirmeleri ile birlikte bu şirketler ve yakın bağlı ortaklıklarının hisseleri coşacaktır. Umarız en yakın zamanda elimizde yan etkisi az bize en azından zaman kazandırabilecek yeni silahlar olur.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu dostum her seye komplo teorisi gözüyle bakmayin sanki molekulu tek samumed breezula sentezleyebiliyor. Patent acik lablar sentezliyor millet kullaniyor beklemek istemiyor yapacak vir sey yok ama zaten kullanimda olan bir urun icin hala umut etmek yerine halihazirdaki sonuclara goz atin daha mantikli degil mi
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Arkadaşlar neyin ne olacağını bilmiyoruz 4-5 ay sonra faz3 sonuçları elimizde olucak o zaman görecez sm04554 dedikleri ilacın marifetini.

Osman kibar çıktı çatır çatır anlattı ilacını, dedikleri doğru değilse zaten mesele yok biz alıştık kelliği bitiren ilaçlara. ha doğruysa kellik bitmiştir. Bu kadar basit.

Ama şu unutulmamalıldır kellik üzerinden şirketinin reklamını yapan tipleri çok gördük bunlara kuvvetli yaptırımlar getirilmesi lazım.

Kelopesia, yeditepe üniversitesi kelliği bitirmişti güya. Ortalık böyle kişiliksiz insanlarla dolu malesef birde bu kuruma öğrencilerimizi emanet ediyoruz.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu dostum her seye komplo teorisi gözüyle bakmayin sanki molekulu tek samumed breezula sentezleyebiliyor. Patent acik lablar sentezliyor millet kullaniyor beklemek istemiyor yapacak vir sey yok ama zaten kullanimda olan bir urun icin hala umut etmek yerine halihazirdaki sonuclara goz atin daha mantikli degil mi

Samumede ait molekülü kullananların geri dönüşü oldu mu? Ne sürede ve nasıl kullandıkları bunların yanısıra ne tür bir yan etkiye sahip olduğu vs gibi feedbackler olmadan etken nasılsa çıkmış çokta takılmayın vs denilmesi bence yaklaşım açısından hatalı. Çünkü burda 2 temel sorun var. 1.si molekül gerçekten üretilmiş mi yoksa karaborsa sallaması mı? Bunu test eden olmuş mu labda? 2.si ise bunu ne zaman elde etmişler ve ne şekilde kullanmışlar? Dozu nedir? Protokolü nedir? Bu 2si zaten hayati öneme sahip. Geri kalan etkenler içinde sadece ru bir şeyler başarabilme noktasına yakın. Ama onun da yan etkileri konusunda ya gerçek ya masal bilinmez bazı kötü hikayeler dönüyor. Diğer etkenler bende işe yaramadılar sadece. Genelde işe yaradılar. O yüzden ru dışında halihazırda üstüne düşülecek mantıklı ne var ben pek bilemedim. Ha tabiki 16 milyat dolarlık bir firmanın ana kurucusunun kendi etkeni hakkınfa sözlerinin değeri önemsenemez. Samumed işi etkili ve yanetkisiz bir biçimde çözememişse bu haber değeri taşır. Fakat setinin işe yaramaması haber değeri taşımaz. Aslında ben bu kısımla ilgileniyorum. Gerçi ilgilenmiyorum da sadece canım sıkılınca olayları takip etmek hoşuma gidiyor ehehehhe

Alıntı rexics Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samumede ait molekülü kullananların geri dönüşü oldu mu? Ne sürede ve nasıl kullandıkları bunların yanısıra ne tür bir yan etkiye sahip olduğu vs gibi feedbackler olmadan etken nasılsa çıkmış çokta takılmayın vs denilmesi bence yaklaşım açısından hatalı. Çünkü burda 2 temel sorun var. 1.si molekül gerçekten üretilmiş mi yoksa karaborsa sallaması mı? Bunu test eden olmuş mu labda? 2.si ise bunu ne zaman elde etmişler ve ne şekilde kullanmışlar? Dozu nedir? Protokolü nedir? Bu 2si zaten hayati öneme sahip. Geri kalan etkenler içinde sadece ru bir şeyler başarabilme noktasına yakın. Ama onun da yan etkileri konusunda ya gerçek ya masal bilinmez bazı kötü hikayeler dönüyor. Diğer etkenler bende işe yaramadılar sadece. Genelde işe yaradılar. O yüzden ru dışında halihazırda üstüne düşülecek mantıklı ne var ben pek bilemedim. Ha tabiki 16 milyat dolarlık bir firmanın ana kurucusunun kendi etkeni hakkınfa sözlerinin değeri önemsenemez. Samumed işi etkili ve yanetkisiz bir biçimde çözememişse bu haber değeri taşır. Fakat setinin işe yaramaması haber değeri taşımaz. Aslında ben bu kısımla ilgileniyorum. Gerçi ilgilenmiyorum da sadece canım sıkılınca olayları takip etmek hoşuma gidiyor ehehehhe
    Hepsi İnternette mevcut
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsi İnternette mevcut
    Peki yorumun nedir? Biyoteknoloji firmalarının girişimleri burdaki losyonların yanına bile yaklaşamıyor şeklinde mi düşüncen?

Alıntı rexics Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki yorumun nedir? Biyoteknoloji firmalarının girişimleri burdaki losyonların yanına bile yaklaşamıyor şeklinde mi düşüncen?
    Kullandığımız losyonlar kendi molekulumuz degil hepsi boyle firmalarin kesfettikleri seti ru gibi etkenler

Sayfa 48/65 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon