Sayfa 42/65 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
643 sonuçtan 411 ile 420 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    milyar dolarlarca arge çalışması patent fda onayı ile uğraşan firmaların karşısında ekimciler protezciler mı duracak?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim bi kere diyorsunuz ya işte bu şirketler bizi oyalıyor. Şunu merak ediyorum adam sizi oyalamak zorunda mı? Umrunda olmaz. Der ki araştırma yapmıyorum minoxidil,finasteride kullanın. Abi bu firmalar kaç milyar dolar yatırım almış sadece doğru doz yan etkisiz bir ilaç geliştirmeye çalışıyorlar. ARGE araştırması demek yıllar demek. Ama ben şöyle görüyorum ki. Büyük ihtimalle 2021 de samumedin ilacı FDA onayı almasa bile Türkiye'de markete girecek follicle thougth 2022 yazmış ama o FDA onayından sonra dünyaya giriş tarihi olarak göstermiş. Follica da faz 3 e başladı. Onlarda en geç 2022 kadar sürerler piyasaya. Samumed cm2 başı 8 saç çıkışı yakalamış bu toplam dökülen alan 160 cm2 varsayarsak 1280 saç yapıyor daha bunun 1 yıl sonucu paylaşılmamış. Bu baya etkili bir ilaç demek umudu kesmeden devam.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seneye vinlevi samumed gelir. vinlevi sigorta karşılamaz sanmam tuzlu olur hakeza samumed de öyle ama bütçesi olan tedavi kurabilir. vinlevi brezulanın 7x seyreltilmiş hali ki düz breezula bile rudan çok zayıf bir etken
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Hocam samumed zaten topikal losyon olacak maksimum 300 400 lira olur diye düşünüyorum aylık kullanımı işe yarasa verilir yani bence

Burdan tekrardan çağrı yapıyorum samumed saç ilacının son faz denemelerini yapıyor, ülkemizde 600 adet kişi bu ilacı deniyor 600 kişi lütfen birazcık bilgi verin.

samumed 2021 ocağa çekti sonuçları açıklamayı kimsede yok bu deneye katılan acaba yasak mı bilgi vermek onu bilemiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim bir arkadaşım da denekti galiba samumed fakat o bıraktı.Uğraşmak istemedi saçın arka kisminda küçük bir alanda saçı kaziyorlar ve deniyorlar gecen sene haziranda denek olmuştu

salvador peki ona ulaşman mümkün mü hiç bir sonuç aldı mı ? Yada hiç başlamadı mı yada denek olan tanıdığı var mı ?

Yani salvador bu kadar önemli bir gelişmeyi bu kadar basit nasıl anlattın ya kellik sorunun yok mu senin ben olsam arkadaşının yakasına yapışırdım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kertmeyenkele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani salvador bu kadar önemli bir gelişmeyi bu kadar basit nasıl anlattın ya kellik sorunun yok mu senin ben olsam arkadaşının yakasına yapışırdım.
    Ulaşmam mümkün de çok kısa süre kullandı ve sadece küçük bir bölgeye bir kutu solusyon verildi kullanıp kullanmadığını denetleyecek bir sistem de yapıldı bilemiyorum ama deneklere plasebo da verilebiliyormus

Sayfa 42/65 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon