Sayfa 37/65 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
643 sonuçtan 361 ile 370 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    problem şu ki çoğu etken madde eskiden keşfedildiğinden artık patent ile korunamıyor, yani işe yarayan bir formül olursa argesine bu kadar para döken firma da, bunun işe yaradığını gören muadil firmalar da aynı ürünü piyasaya sürebilecek dolayısıyla rekabetten dolayı fiyat ister istemez düşecek ve araştırmalara bu kadar para yatıran firma zarar edecek. bunun için her firma kendine özgün patentleyebileceği etkenler arıyor. yoksa baktığınız zaman bir çinko+b6+azelaik asit üçlüsü bile vitroda %90 5ar inhibesi yapabiliyor ama nedense vivoda hiç çalışma yapılmıyor, çünkü böyle bir durumda sonuç olarak araştırmayı yapan firma zarar görecek. miracle üstad gibi kar gütmeyen, bize karşılıksız yardım eden firmalar olsaydı emin olun şu an andogenetik alopesi gibi bir sorun kalmamıştı. onların imkanlarına sahip olsa tıpta çığır üstüne çığır açacak bir insan değerini biliniz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faz 2 sonuçlarını paylaşmışlardı ama Faz 3 beklememiz lazım, 15 milyar dolarlık değeri var inşallah kurtuluruz.
    basarili olsa bile global bir firmaya satarlar patenti ve cozum kaybolup gidecektir.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basarili olsa bile global bir firmaya satarlar patenti ve cozum kaybolup gidecektir.
    Hocam ilgili haberi okumadınız sanırım. Adamlar kellik alzheimer , yaşlılık ve kanseri çözdük diyorlar. 80 yaşındaki alzheimer hastası bir kadının hafızasını 20 yaşına dönderdik , 1-2 haftaya ölür diye eve gönderilen 11 kanser hastasının 9unda tam iyileşme görmüşler. Şu an herhangi bir ürün piyasaya sürmeden şirketin değeri 15 milyar dolar. Eğer iddia ettiklerini gerçekleştirirlerse hiçbir global firmanın parası bu şirketin sahiplerini ikna edemez zira çok net bir şekilde Apple'ın değerini bile çok kısa sürede geçerler tabii yine tekrarlamakta fayda var; iddialarını gerçekleştirebilirlerse

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ilgili haberi okumadınız sanırım. Adamlar kellik alzheimer , yaşlılık ve kanseri çözdük diyorlar. 80 yaşındaki alzheimer hastası bir kadının hafızasını 20 yaşına dönderdik , 1-2 haftaya ölür diye eve gönderilen 11 kanser hastasının 9unda tam iyileşme görmüşler. Şu an herhangi bir ürün piyasaya sürmeden şirketin değeri 15 milyar dolar. Eğer iddia ettiklerini gerçekleştirirlerse hiçbir global firmanın parası bu şirketin sahiplerini ikna edemez zira çok net bir şekilde Apple'ın değerini bile çok kısa sürede geçerler tabii yine tekrarlamakta fayda var; iddialarını gerçekleştirebilirlerse
    Bende size katılıyorum sürekli takip ediyorum bu adamları hatta cerrahpaşa ünverstesi dermatoloji bölümünden randevu aldım Faz 3 testinin bi ayağıda Türkiyede bu üniverstenin desteğiyle oluyormuş doktra gttiğimde denek olmak istediğimi söyleceğim belki denemiş olur sizi bilgilendiririm

Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende size katılıyorum sürekli takip ediyorum bu adamları hatta cerrahpaşa ünverstesi dermatoloji bölümünden randevu aldım Faz 3 testinin bi ayağıda Türkiyede bu üniverstenin desteğiyle oluyormuş doktra gttiğimde denek olmak istediğimi söyleceğim belki denemiş olur sizi bilgilendiririm
    Harika olur hocam, umarım görüşme ve bilgi alma şansınız olur

evet arkadaşlar gittiniz mi cerrahpaşaya haberdar edin lütfen

SaçımınDoktoru Üyesi
    d,r tsuji aciklama yapilmis sac klonlama ile ilgili 2020 2021 arasinda tedavi uygulanmaya baslanacagi soylenmis. Kotu tarafini soyleyjm maliyeti. 190.000 -380.000 dolar arasi tedavi maliyeti. Ucuzlamasi ve gelistirilmesi halka inmesi mubtemelen 10 yil daha gerekecektir.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlk bu olacak gibi ama hayırlısı...

SaçımınDoktoru Üyesi
    umut keltoşun ekmeği bekliyoruz

Yeni Üye
    2020'nin ilk mesajını bırakıyorum buraya. Ülkemizde yapılan çalışmalardan veya dünyadaki çalışmalardan yeni haber alan var mı dostlar ?

Sayfa 37/65 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon