Sayfa 33/65 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
643 sonuçtan 321 ile 330 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru küçümsüyorum oranı. Çünkü bu kadar yıl uğraşmalar deneyler konferanslar site kurmalar açıklama yapmalar falan karşılığı %10 değil yani. Ha siz bunlar tabi olacak pazarlama için diyeceksiniz. Ama bana göre başarısızlık. Çünkü %10 oranı en başarılı denekleri büyük ihtimal. Bizim gibi muzdaripler bu oranı her zaman yakalayacağını sanmıyorum. Evet mucize bekledim. gerçekçi olmak gerekirse 10 yıllık bi süre var ulaşılabilir tedavi olması için. Beni kozmetik hiç etkileyemedi buna tüm losyonlar dahil. Korumak isteyenler için bir seçenek olabilir o iş başka. Tjisu geri adım atmadı hala fakat bize gelmesi en az 5 sene. Varsa bildikleriniz paylaşırsanız sevinirim..
    tedavinin yan etkisiz olmasi lazim.Hic bir hormon ve enzimle degistirme veya etkilesim olmamasi lazim. Cikan saclarin kalici olmasi lazim. Kadin da ayri erkekte farkli hormonlar etkilesimler olmasi durumu var. Varda var yani bu kadar seyle ugrasip bunlari gozlemleyip raporlamak var. Kullanilacak dozun ayari var. Bir ilacin fazlardan gecip uretime sokulmasi 15 sene en azindan. Bunu unutmayin sac cikartan formul bulunur ama uan etkileri kanser riski farkli reaksiyonlari vesaire bunlari minimalize etmeden piyasaya ilac veya tedavi suremezsin vucud karmasık birseyleri degistirmeye calistiginda mutlaka ciddi yan etkileri goruluyor. Kullandigimiz tum tedavilerde az cok yan etlki durumu var ama goz ardi edilebilecek yan etkiler var hayatimizi tamamen olumsuz etkileyecek olanlarda var bu yuzden belki boyle boyle gelistirilecek tedaviler birde tum sirketler ozgun patentini alabilecegi tedaviye yogunlasiyor kimse insanligin iyiligi icin degil para icin calisiliyor
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Follicum faz 2 sonuçlarını paylaşmış sonuçlar gayet başarılı ve tedavi yan etki olarak güvenilir olduğu belirtilmiş. Follicum CEO'su FOL-005'in uyuyan saç köklerini geri uyandırmada ve yeni çıkış yaratmada başarılı olduğunu açıkladı. detaylar için " http://follicum.com/follicum-ab-repo...nst-hair-loss/ " Faz 3 ne zaman gelir acaba bence bu açıklama bizler için umut verici.
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

İkinci bir faz2 çalışması yapılacakmış. Topikal kullanımda. Ondan sonra faz3 çalışmasına geçilecek. 2019'un sonu tarih olarak verildi ama 2020 sonunu bulur sonuçlar.

Yeni folikül bankacılığı yapan bir şirket çıktı invitrohair diye. İşlemler pahalı biraz ama umut vaad ediyor. Ocakta klinik denemelere geçiyorlar ayrıca kişiye özel tedavi uygulayacaklarmış

Bu iş kolay kolay çözülemez bence. Yapay kıl kökleri yapana kadar en azından.

Yeni Üye
    Böyle olaylarda gelişmeler birden oluyor tarihini bilemem tabi ama eminim firmalar ardı ardına işe yarayan ürünleri salacak piyasaya. Belki bulunmuştur bile zamanını bekliyorlardır. Koyun klonladı yahu bu adamlar kafadan tel mi çıkaramayacak?

Yeni Üye
    Çözüme biraz daha mı yaklaşıyoruz acaba? Umarım...

" https://www.dailymail.co.uk/health/a...ater-life.html "
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

https://www.reddit.com/r/tressless/c...nt_treatments/

Hairclone soru cevap yapmış. Bence dürüst olmuşlar güzel olmuş siz de bi bakın

Bu hair clone de 2019 ortalarında bişeler yapcak gibi ama ben hiç inanmıyorum bunlara. Replicel için de 2018 de çıkıcak klonlama falan dediler oda yalan oldu.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen tvde dolanıyorum kadının kolundan kulak yapmışlar ve vücuduna nakledecekler.yani hepimiz duymuşuzdur neler neler yapılıyor tıpta ama şu iki tane kılı kafada tutmak için kardeşim al sana ilaç saç durumun ne olursa olsun sür kafana ya da iç/yut saçın çıkacak diyen biri çıkmadı.kendi adıma konuşursam nw3 düzeylerindeyim spiroyla iyi bi ivme de yakaladım.yani süper demesem de en azından kel denmiyor bana ama insan sinir oluyor kardeşim.bakıyosun herifin kafaya fırça gibi saçları var ve bunun için zerre bir çaba da sarfetmemiş.bilim bu konuda sebebini anlamadığım şekilde olağanüstü etkisiz.mevcut etkenlerle bişekilde saçları koruyorum ben.en güzeli de artık umut etmiyorum bişeyleri.en büyük şansımız bu site ve miracle.bence herkes böyle düşünmeli.öbür türlüsü bişeyler bekleyip hayalkırıklığından öteye geçmiyor

Sayfa 33/65 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon