Sayfa 24/65 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
643 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İslam'i kaynaklara dayalı tedavi yöntemleri, bir batılı onu teyit edene kadar hurafedir. ��
    Bunu japonlar bulmuş olsun hadi bakalım.
    İslami kaynaklara göre değil bilime göre ilerliyoruz biz. Aidin salih bir dolandırıcıdır onu tanıyan kişilere gidip dinleyin 2 ev ziyaretine dünyanın parasinı alıyordu. Sanki bilimadamından bahsediyorsunuz. Japonlarla aidin salih bir tutulur mu?

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İslam'i kaynaklara dayalı tedavi yöntemleri, bir batılı onu teyit edene kadar hurafedir. ��
    Bunu japonlar bulmuş olsun hadi bakalım.
    İlk olarak uzakdoğu tedavi yöntemlerinin yanına bile yaklaşamaz Aidin Salih dolandırıcısı, kendi kitabında kelliği çözdüğünü söylüyor zaten; madem haklı buluyorsunuz kendisini şu an neden bu forumdasınız ? Kadının dediği %1 bile doğru olsa şu an bu foruma ihtiyacımız kalmazdı.

Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İslami kaynaklara göre değil bilime göre ilerliyoruz biz. Aidin salih bir dolandırıcıdır onu tanıyan kişilere gidip dinleyin 2 ev ziyaretine dünyanın parasinı alıyordu. Sanki bilimadamından bahsediyorsunuz. Japonlarla aidin salih bir tutulur mu?
    Sartre hocam kendiniz doğal bir tedavi yöntemi gerçekleştiriyordunuz galiba, biraz anlatabilmeniz mümkün müdür ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kamisama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sartre hocam kendiniz doğal bir tedavi yöntemi gerçekleştiriyordunuz galiba, biraz anlatabilmeniz mümkün müdür ?
    Zaman lazim hocam. Bu tür şeyleri %100 yaptım diyebilmek icin zaman lazım bakalım olumlu gidiyor şu an her şey. Dökülme problemi yok zaten ben vellusları terminal yapmayı hedefliyorum. Dokülmeyi kesecek losyon işi tamam fakat yetersiz bana göre. Çıkarma da lazım zaman lazım. Tecrübelerimi daha sonra aktaracağım. Lakim yaptığim şeyleri %100 acık acık yazamam zaten yazsam da yapamazsınız. Kompleks bir sey hedefliyorim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kamisama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ek olarak amacım dazlak kel bir kafayı saç doldurmak değil bölgesel seyrelme dökülmeleri gidermek ve genç arkadaşlar için ömür boyu rahatlikla 0 yanetkisiz kullanilabilir dogal bir losyon yapmak. 14 15 25 26 arası nw3 maks nw4 kişilerde geridönüşümü saglamak. Yani kanserin ileri vakasındaki birini iyileştirmek amaçlarim arasinda yok laborotuarda calismiyorum ben kendi imkanlarimla arastirarak her yeri gezerek ureterek bir seyler yapiyorum. Kanserin başinda veya ortalarindan geridönüş yapmak hedefim bu. Öncellikli hedefim kendime çare bulmak tabii

Ek olarak amacım dazlak kel bir kafayı saç doldurmak değil bölgesel seyrelme dökülmeleri gidermek ve genç arkadaşlar için ömür boyu rahatlikla 0 yanetkisiz kullanilabilir dogal bir losyon yapmak. 14 15 25 26 arası nw3 maks nw4 kişilerde geridönüşümü saglamak. Yani kanserin ileri vakasındaki birini iyileştirmek amaçlarim arasinda yok laborotuarda calismiyorum ben kendi imkanlarimla arastirarak her yeri gezerek ureterek bir seyler yapiyorum. Kanserin başinda veya ortalarindan geridönüş yapmak hedefim bu. Öncellikli hedefim kendime çare bulmak tabii
    Mesaj kutunuza bakabilir misiniz

Yeni Üye
    2021e kadar çıkan tüm tedaviler çöp
    sartre hocam 2021 e kadar çöp tedavi derken tsujı de buna dahıl mı dıyorsunuz ?
    fınasterıd gunde 1 mg

Banned
    vay arkadaş 2010 larda kesin tedavi diyolardı şimdide 2021 mi oldu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı rmzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sartre hocam 2021 e kadar çöp tedavi derken tsujı de buna dahıl mı dıyorsunuz ?
    Androjenleri hormonla etkileşime giren hicbir seyi tedavi olarak görmüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şöyle grafik atayım herkes yararlansın 2018de çıkacak tedaviler çöp 2021 ve üzerine bakmamız lazim.

Sayfa 24/65 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon