Sayfa 1/6 123 ... SonSon
55 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şampuan Önerisi

Yeni Üye

Şampuan Önerisi

Merhaba arkadaşlar çoğumuz spora gidiyoruz veya terliyoruz vsvs.. hergün duş alanlar var. Hergün duş alanlar için hangi şampuanla yıkanmalıyız. Sadece su ile yıkadığımızda saçlarımız uzun olduğu için yağlı kötü bir görüntü oluşturuyor. Ben head and shoulders clinical strenght (kepek için) olan şampuanını hergün kullanıyorum fakat eczacıya sorduğumda hergün bu şampuanı kullanma haftada 3 iyidir dedi.

Herhangi bir şampuan öneriniz var mı? Tekin acarda veya büyük kozmetik firmalarında çok çeşit var ama güvenemiyorum satış sorumlularına sonuçta ticareti düşüneceklerdir.

Haftada 5-6 duş alıyorsanız önerdiğiniz bir şampuan kombini var mı?

Yeni Üye
    Alıntı Loreng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar çoğumuz spora gidiyoruz veya terliyoruz vsvs.. hergün duş alanlar var. Hergün duş alanlar için hangi şampuanla yıkanmalıyız. Sadece su ile yıkadığımızda saçlarımız uzun olduğu için yağlı kötü bir görüntü oluşturuyor. Ben head and shoulders clinical strenght (kepek için) olan şampuanını hergün kullanıyorum fakat eczacıya sorduğumda hergün bu şampuanı kullanma haftada 3 iyidir dedi.

Herhangi bir şampuan öneriniz var mı? Tekin acarda veya büyük kozmetik firmalarında çok çeşit var ama güvenemiyorum satış sorumlularına sonuçta ticareti düşüneceklerdir.

Haftada 5-6 duş alıyorsanız önerdiğiniz bir şampuan kombini var mı?

Merhaba bende hergün düş alıyorum ve hergün şampuan kullanıyorum HC Şampuan adi ama yinede bilmiyorum ya yazarlımı zararlımı valla dostum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende her gün duş alıyorum ve mor kutu prozniç şampuan kullanıyoreum fena değil memnunum.Bu arada her güğn duş almak birazda olsa zararlıymış.Vucutta belli oranda yahğ oluşması gerekiyormuş ama her gün banyo ve dusta bu yag olusumuna engel oluyormus dıye bıseyler okumustum.Ama bende alıskanlık oldu her gun alıyorum
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben prozinc plus kullanıyorum ama yaglandırmayı gecıktıren şampuan bulamadım 4senedır şampuan degıstırıyorum yaglanmayı 2gune cıkaran sampuan gormedım daha hayatımda kullanıp yaglanmada sonuc alan warsa yorum atabılır arkadaşlar
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Forumda Revivogen Şampuan iyi diyorlardı ya bilmiyorum

Yeni Üye
    Arkadaşlar seboreik dermatitim vardı head and shoulders clinical strength i 5aydır kullanıyorum tamamen geçti hastalığım head and shoulders saçımı sanki döküyor gibime geliyor bu yüzden şampuan değişticeğim HC Şampuan kullanıyorum demiş birisi hergün yıkadığımız için içinde sls ve paraben içermemesi lazım yves rocher in şampuanları hakkında bilgisi olan var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    head shoulder saçın ebesine atlar.bildğin yer temizleme maddesi gibi egzamaya iyi gelir ama saçı çalıya dönderir.claer mentollü favorim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    şampuandan pek bişey bekleme bence sacını iyi temizleyip hacim vermesine ve yaglanmasını duzenlemsıne bak bence düzenli beslenmene dıkkat et derım ?
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YVES ROCHER şampuanları iyi oluyor günlük yıkama için. İçeriği diğerleri gibi çok katkı maddesi içermiyor çünkü
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yeni Üye
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    head shoulder saçın ebesine atlar.bildğin yer temizleme maddesi gibi egzamaya iyi gelir ama saçı çalıya dönderir.claer mentollü favorim.
    Evet 5 aydır kullanıyorum egzamaya süper geldi ama duşta bile sanki saçım dökülüyor bu yüzden 5.aydan sonra değiştirmeyi düşünüyorum.

Beslenmeye dikkat ediyorum profesyonel sporcu oldugum ıcın gunluk 100gr minimum protein alırım hormonlarımı etkileyecek herhangi bir doping de kullanmıyorum ama yinede sanki dökülmeler baslıyor

Anl bey yves rocherin sitesinde saç dökülmesine karşı şampuanın açıklamasında haftada 2 veya 3 kez yıkayın diyor araştırdım ama günlük kullanım şampuanı bulamadım bildiğiniz bir şampuan var mı yves rocherin günlük kullanımı için

Sayfa 1/6 123 ... SonSon