Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sac tedavisi ne baslamak istiyorum kisa zamanda

SaçımınDoktoru Üyesi

sac tedavisi ne baslamak istiyorum kisa zamanda

herkese mrb foruma yeni uye oldum.yasim 26 .kisaca bahsetmek istiyorum.2009 yilinda sac dokulmesi baslamisti(belki 2008 de basladi insanin ilgilenmedigi olaylar dikkatini cekmiyor)asiri bi dokulme oldu.hicbir tedavi ilac vs inanmiyordum surek devam etti 2011 sonlarinda artik kel duruma gelmistim.sonra 2012 haziran aylarinda minoxla tanistim.bir sure kullandiktan sonra eskiden sac ekimi forum sitesi vardi bilen bilir ordan sac ekimi icin arastirmalara koyuldum.bircok hocayla yuzyuze gorusme imkanim oldu bazilari ekim olur dedi bazilari olmaz ben ekmem ekerim diyenlerede itibar etme dediler.neyse proscar basladim minoxdan bir ay sonra 1/4 hergun +minox(gunde birkere yatmadan krem falan yok zaten bilmiyodum.taki gecen sene 2013 temmuz da max seviyeye ulastim.uzun sure gormeyenler sana ne oldu sacmi ektirdin toppikmi var vs.sonra ekim ayinda saclarima resmen fon cektiriyodum.seyrekti tabi ama eskiye gore cok iyidi.sonra minox u aklima gelince suruyodum .proscar ida taki banyoda goguslerimin buyudugunu gorene kadar.hemen kestim.butun yan etkilerini yasadim. 5 6 ay hic kullanmadim ikisinide.saclarim cok gitti.eski halime dondum sayilir ozellikle on ort ve sakaklar bayagi gitti .son 2 aydir sadece minox kullaniyorum .arastirirken bu siteyi buldum.guzel bi site ayni dertten muzdarip insanlarin birbirlerine yardim etmesi beni acikcasi duygulandirdi.cok ilgili alakali bir site olduguna inaniyorum.kuruculara ve uye arkadaslara cok tsk ediyorum.yakin zamanda miracle losyon ve minox(dut)kullanmayi dusunuyorum kisaca son cirpinislarim artik.denemek zorundayim cunku finans beni cok etkiledi uzun uzun yazmay gerwk yok okudugunuz icin tsk.fazla uzattim.foto atmayi ogrenince yuklicem sonra tedaciye baslicam herkese bol sacli gunlerResmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-08-31-0046.jpg
Görüntüleme: 88
Büyüklüğü:  208.2 KB (Kilobyte)
ID:	481Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-09-09-0078.jpg
Görüntüleme: 84
Büyüklüğü:  217.4 KB (Kilobyte)
ID:	482Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-09-07-0077.jpg
Görüntüleme: 83
Büyüklüğü:  212.9 KB (Kilobyte)
ID:	483Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-08-31-0045.jpg
Görüntüleme: 81
Büyüklüğü:  198.3 KB (Kilobyte)
ID:	484
    Konu eco tarafından (10.09.2014 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: minox suruluyken

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba hosgeldin forumdaki tedavi yontemlerini disiplinli bir sekilde kullan farki goreceksin sana ek tedavileride oneriyorum dogal dhtler(siyah uzum kabak cekirdegi yesilcay ) gibi simdiden basarilar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    tsk ederim.kardesim bisey sorucam yesilcay yani bildigimiz cay degilmi bugun aldimda bergamot aromali yesil cay diyor bilmemek kotu hic icmedim hep siyah

SaçımınDoktoru Üyesi
    suan yaptimda icicem sen yazinca dikkatimi cekti

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cercilerde satilan yesil caylar tamamen yesil ve dogal ondan kullanirsan daha etkili olur bu bergamotlu hazir paket caylar islem gormus ozelligi bozulmus sadece renk ve tat veren caylar.

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şef dermaroller kullanmanıda öneririm, etkisini fazlasıyla görürsün

SaçımınDoktoru Üyesi
    tamam tsk ederim .dermaroller dusunuyorum.ama nerden alicam bilmiyorum ankarada yasiyorum illaki biyerde vardir netten alma taraftari.degilim.simdilik

SaçımınDoktoru Üyesi
    tmm dostum.eyv .sagolasin

Hoşgeldin. Eski haline getirirsin umarım saçlarını. Bu büyük bir olasılık belirteyim moral amacıyla ve elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    tsk ederim ondan hic suphem yok gercekten

Sayfa 1/2 12 SonSon