Sayfa 10/17 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
168 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Topikal Soğan Sarmısak Suyu 9 Aylık Sonuç

SaçımınDoktoru Üyesi
    Koku olayi nsl?agir kokusu var mi?malum ha valar sicak koku sinmesin deriye falan

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu karisimi nerde muhafaza edeceksin ve bu şise bitene kadar kullanacakmisn?etkenler bozulmaz mi?kac gun dayanir bozulmadan bilgin var mi?
    Kullanım şekline göre değişir. Günde 3 ml kullansan 1 ay gider. Buzdolabında saklayacam koku olayi hiç yok gibi kullandıkça biraz daha sarımsak ekleyebilirim 3 dis koymuştum
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de bu losyona başlamak istiyorum baya ilgimi çekti açıkcası.

Yer
    İstanbul
    Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 gündür cell losyonum bitmişti bende bayrama kadar kullanmak için sarımsak soğan olayını bi denemek için şöyle birşey hazırladım ;
    Soğan ve sarımsağı videodaki adam gibi robotta çektim biraz elma sirkesi ekledim ve suzdum 50-60 ml civarı oldu elma sirkesi kokuyu bastırmış bi görüntü vardı.
    Üzerine
    10 ml Hint yağı
    15 ml zeytinyağı ekledim
    koku problemi olmamasina rağmen birazda gül yağı ekledim cell şişesine hazırlanmıştım şişenin %90 i doldu.
    İlk kullanımı gerçekleştirdim düzenli devam edicem gelişmeleri buraya yazarım gerçi şuan kullandığım 2 losyon var ama direk sarımsağın ve soğanın faydası olmayacak gelişmeler. Bu arada annemde kaşlarına uygulayacak onunda gelişmelerini yazarım.

Bir güncelleme yapayım uygulamak isteyenler için.Yağ miktarı sanki çok oldu gibi ve saçda uzun süre kurumuyor emilim konusundada şüphelerim var.Sarımsak ve soğan oranını bugün artırdım ilk koydugum kadar sarımsak ve soğan kadar( 3 iri diş sarımsak ve 3 küçük soğan bol sulu) bir yemek kaşığı elma sirkesi ekleyip robotta çektim.Eski karışımımdan zaten bir miktar kullanmış olduğum için eksileni tamamladım artanıda ufak bir kavanozda dolaba koydum azaldıkça ekleyeceğim.Toplam 10-15ml arası yağ yeterli arkadaşlar.Şuan hala koku olayı yok. Son olarak ilk defa hafif yanma hissi oldu bu iyiye işaret olarak yoruyorum çünkü daha önce sanki hiç emilmiyor gibi geliyordu . Birde zeytinyağından dolapda baya yoğunlaşıyor birkaç gün dışarda saklayıp deneyeceğim.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ender60, teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Bu losyonu bende denemek istiyorum. Sizin ki de genetik dökülme mi? Eğer genetik dökülmeye iyi gelirse çok iyi olur bizim için. Not: Seni takibe alıyorum bizi bilgilendirmeyi unutma.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben sarımsak kürü uygulamıştım.ama dayanamadım bıraktım malesef.
    sarımsağı havanda dövüyordum ,e vitamını ampulu sıktığım badem yağı ile karıştırıyordum .
    sonra bunu kafaya yediriyordum ardından başımı tülbent ile kapatıyordum.20-25 dk sonra saçımı yıkıyordum.. bu işlemi uygularken yanma olayını hissediyordum
    .bu işlemı gece uyguluyordum ,özellikle kafayı tülbent ile kapatmak sarımsağın kokusunun yayılmasını engelliyor.işlem bittikten sonra banyoya reklamı dönen markanın oda kokusu spreyini skıyordum sabaha kadar koku kalmıyordu.saçımıda karanfi kürünü l işlem biitkten sonra ve sabah ykıyordum herhangi bir koku problemı ile karşılaşmadım.
    ...
    şimdi ise benım saçların androgentık dokulmedıği için saçlarımı gürleştirmek amacıyla haftada en az 3-4 kere bu işlemi uygulama kararı aldım .

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben bu losyonu biraz denemdim kokudan duramadım.adama yazdım kokuyu naptın diye soda ve sirke dene kokuya yazdı.

Yer
    İstanbul
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ender60, teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Bu losyonu bende denemek istiyorum. Sizin ki de genetik dökülme mi? Eğer genetik dökülmeye iyi gelirse çok iyi olur bizim için. Not: Seni takibe alıyorum bizi bilgilendirmeyi unutma.
    Genetik önceleri vertexle başladı şimdilerde önlerdende baya götürdü Ama benim tedavim hayli karışık direk bu losyonun başarı diyecek bir sonuç beklemeyin.Sadece losyonun en optimum kullanışı için size yardımcı olabilirim.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kardeşim geç bu araştırmaları. inanmıyorum hiçbirine doğal yiyin güzel beslenin gerisi fasa fiso

Bende inanmıyorum. Dünya'da nüfus sorunu var, nüfus azaltılmalı diyen ve bu projeye milyarlarca $$€€€ bağış yapanların bir propagandası olabilir bu....

Bill Gates milyarlarca $$ bağışladı bu projeye...

Burası yeri değil ama, ben yinede çok önemli olduğunu düşündüğüm için paylaşıyorum, mutlaka okuyun.

GATES & ROCKEFELLER & NÜFUS KONTROLÜ – Dünyayı Aşılama

http://www.edebiyatgazetesi.com/2014...nyayi-asilama/

Şunu yemeyin, bunu yemeyin.... Kırmızı et yemeyin, tereyağ yemeyin çok zararlıdır vs. hastayım bu haberlere

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu adamın yaptığı losyonu 1 ay önce 15 gün kullandım çok hafif bir dökülmem vardı sonra şehir değiştirdiğimden dolayı 15 gün ara verip tekrar kullanmaya başladım dökülme biraz arttı ve genelde dökülenler kalın saçları oluyor bunu benden başka yaşayan varmı acaba başta döküyormu bu losyon ?
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Sayfa 10/17 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon