Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
168 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Topikal Soğan Sarmısak Suyu 9 Aylık Sonuç

Sözlerim geneldir var bir kaç kişi doğal tedavi ile bilimsel tedavi yarıştıran gereksiz çekişmelere sahne olsun istemiyorum biraz objektif ve büyük resime bakılsın her şey kimyadır ister bitkiden elde edilsin ister sentezlensin burada doğal etkenleride mekanizması ile ortaya koyan biziz soyada ki östrojenle dianede ki östrojeninde benzer etki ve yan etkilere sahip olduğunu da nane ya da saw palmetto ile finasterid kadar yan etki görenlerinde olduğunuda belirten biziz sadece kendi ismimizle paketlenen otu çöpü hoş hatun sunucular önünde besmele hadis eşliğinde pazarlamıyoruz bu mecra ne emeklerle kuruldu şimdi kalkıp duygu okşayan konservatif ya da aşırı materyalist holigan söylemlerle ayrışma siyaset vb yapılmasına göz yumulamaz. Ayrıca kastamonu sarmısağı en az normal sarmısak kadar kokar.
    Konu Miracle tarafından (28.05.2016 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yani duyduğum birşeyi sizlere bilgi amacıyla aktarmak istedim.Değerlendirmesini kullanacak olanlar yapar dedim. Kötü etmişim demekki.Kusura bakmayın kırdıysam.
    İmzamı sıfırladım.

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Sarımsağın kokusunu dert edenler için sarımsak kapsülleri varmış aynı etkiyi verirmi bilmem dipnot olarak geçelim
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kafasına soğan ve sarımsak sürecek birileri yoktur sanırım burada. Ayrıca garantisi de yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vallahi eğer evdekiler bir şey demezse deneyeceğim bunu bu aralar işe yarar bir şeye benziyor. Yakı otu ile beraber güzel bir destek tedavi olabilir.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıkama haşlama süzme vs yapmayın o etki çiğ halde elde edilir her şey kellerin karşısında lanetliyiz ulen kaçış yok
    Hocam dünden beri aklımda; neden haşlanarak etkeni ayrıştıramıyoruz? Soğan, sarmısak, sonuçta bitki. ve bir karanfilden, yeşil çaydan, ısırgandan ne farkı var. Bu bitkileri nihayetinde kaynatıp kullandığımız düşünülürse?
    Minox(sabah-akşam)
    Loreal Serioxyl -Gün aşırı

Bitkisel yağ karışımları (haftada 2/3 kez)
    Dermarol kullanımı (her gün)

B12+ Xpecia + Biotin (günde birer tablet)

şampuan: Fiyto sarmısak özlü, ve 3d men, dönüşümlü.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kazablanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam dünden beri aklımda; neden haşlanarak etkeni ayrıştıramıyoruz? Soğan, sarmısak, sonuçta bitki. ve bir karanfilden, yeşil çaydan, ısırgandan ne farkı var. Bu bitkileri nihayetinde kaynatıp kullandığımız düşünülürse?
    Sarımsağın etken maddeleri çiğden çiğneyerek tüketilir ya da ezilerek suyu çıkartılarak kullanılırsa fayda sağlıyor hocam maalesef böyle de hassas bir bitki.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Bu kadar bariz sonuç vermiş bir formülün üstüne neden kimse düşmüyor üstelik çok da ucuz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Alıntı realicty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar bariz sonuç vermiş bir formülün üstüne neden kimse düşmüyor üstelik çok da ucuz.
    kokusundan çekiniyor herkes

Merhaba arkadaslar... Forumun sıkı bir takipcisi olarak ennihayetinde siteye uye olup yazi yazabildim. Bu kür benim dikkatimi çekti. Gercekten fevkalade bir başarı elde etmiş. Bu kür uzerinde forumda cok az duruluyor. Ingilizcesi olan bir arkadasa videoyu izlettim. Farkli bir aksani oldugunu ve geceden losyonu kafasina yedirip sabahleyin yikadigini soyledi. Ben 2 kere bu kuru uyguladim. Ciddi derecede mide bulandirici bir kokusu var. 3 saat tuttum ama. Bu kokuyu azaltabilecegimiz bir formul var midir sizce...

Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon