Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Pak Daruo Kullanıcı İnceleme

Pak Daruo Kullanıcı İnceleme

Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce almış olduğum pak daruo marka minoxidil elime ulaştı ve ilk izlenimlerimi aktarmak istedim. Ürün ambalaj kartonu içerisinde geliyor ve karton biraz ince ama sektör standartlarına uygun. Baskılar ve renklendirme düzgün. Kullanımda da hemen kurumuyor bunu vurgulamak istedim. Bu bende kötü bir durum değil ve emilimin uzun süre devam etmesi için avantajlı bile olabilir. Ürün üzerinde üretim ve son kullanım tarihleri var ve bunu anlamanız kolay olmayacak çünkü bildiğimiz takvimlerin hiç birini kullanmıyorlar. Kullandıkları takvim İran üretimi olması nedeniyle celali takvimi ve araştırma sonunda içinde bulunduğumuz yılın celali takviminde 893 yılında olduğumuzu öğrenmemle birlikte son tüketim tarihine tedirgin bir dönüş ve bakış hamlesiyle 894 olduğunu görerek mutlu oldum.

Ambalaj içerisinden çıkan plastik ürün şişesi son derece kaliteli. Dış karton amlajda yazan tarihin aynısı şişede de yazıyor. Ürün uygulama aparatı bile şirket logolu muhafaza poşeti içerinden çıkıyor. Ayrıca kapağı açıp içerisine baktığınızda bir şirket baskısı görüyorsunuz. Bunlar ürünün orjinalliği açısından pek bir şüphe uyandırmadı bende ve İran şartlarında oldukça güzel bir ürün ortaya koyduklarını düşündürttü bana. İçerisinden çıkan renkli baskı prıspektüs bile çok kaliteli ve açıklayıcı. Bizim DG pharma yöneticilerini kısa bir eğitime göndermeli bile hatta oraya.... Ürünün kalite kontrolü için kendimi kurban etmeye karar verdim. Sol el işaret ve orta parmak alt boğumlarını forte ve p.d. İle hergün uygulama ile 1 ay boyunca kıl gelişimlerini kontrol edip buraya resminide ekleyeceğim. Şimdilik anlatacaklarım bu kadar resimleri ekliyorum alta daha görüşmek üzere.....

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 427
Büyüklüğü:  226.6 KB (Kilobyte)
ID:	445. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 390
Büyüklüğü:  225.7 KB (Kilobyte)
ID:	446 Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 392
Büyüklüğü:  121.2 KB (Kilobyte)
ID:	447

Görüntüleme: 371
Büyüklüğü:  218.9 KB (Kilobyte)
ID:	451Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 363
Büyüklüğü:  222.0 KB (Kilobyte)
ID:	452

Görüntüleme: 369
Büyüklüğü:  216.2 KB (Kilobyte)
ID:	448Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 364
Büyüklüğü:  216.2 KB (Kilobyte)
ID:	449 Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 370
Büyüklüğü:  226.1 KB (Kilobyte)
ID:	450

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1- ÜRÜN KUTUSUNUN İÇİNDE MUTLAKA ARAPÇA MÜHÜR OLMALIDIR
    2- ÜRÜNDE LOT NOSU YAZMALIDIR (PARTİ NO)
    3 - ÜRETİM TARİHİ YAZMALIDIR İRAN TAKVİMİ ÖRNEK (1388)-(2009)
    4 - SON KULLANMA TARİHİ ÖRNEK (1390)-(2011)
    5 - ÜRÜN VE KUTUDAKİ BARKOD NOSUNUN AYNI OLMASINA DİKKAT EDİN
    6 - ÜRÜN KAPAĞININ ALTINDA MUTLAKA PAK-DAROU AMBLEMİ OLMALIDIR (BASKI)
    7 - TÜP'LERİN ÜZERİNDE İKİ TARAFLI MUTLAKA PAK-DAROU YAZMALIDIR
    8 - KESİNLİKLE KUTUNUN KAPAĞI KİLİTLİ OLMASI GEREKİR YANİ AÇILMAMIŞ OLMASI GEREK
    9 - RESİMLERDE GÖZÜKTÜĞÜ GİBİ ÜRÜNÜN ORJİNAL KOLİSİNDE BİLE ÜRÜNÜN BİLGİLERİ YER ALIR

Orjinallik konusunda bunları buldum.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kac yerde imzalarda gormustum sabahlari farkli bir marka aksamlari farkli bir marka minoxidil kullananlar dikkatimi cekmisti neden boyle kullandigini sormadim ama tahminime gore vucudun ilaca bagisikligini azaltmak olabilir diye dusundum sizce ?

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yani sunu demek istiyorum arkadaslar mesela arak minoxilin icinde ketakonazol var yani icerik farkli markalarla kullanip saci minoxa alismasini gecistirebilirmiyiz boyle bir taktikle?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani sunu demek istiyorum arkadaslar mesela arak minoxilin icinde ketakonazol var yani icerik farkli markalarla kullanip saci minoxa alismasini gecistirebilirmiyiz boyle bir taktikle?
    Marka olayını çok bilmiyorum; fakat sabahları foam minoxil akşamları ise losyon şeklinde minoxil kullanmak yaygın.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Miracle hocam ben bundan 1 hafta öncesine kadar minoxil forte üreticisi DG pharmaya mail attım adamlar zahmet edipde bir cevap bile vermemişler.mnoxilin köpük formuyla ilgili..

Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antiandrojenle kullanıldığında minox döngüsü oluşmuyor olulan geri dönüş görülmedi benim bildiğim ketakonazol bir antiandrojen olarak bu dediğiniz duruma engel olabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    kutunun altinda 8 94 yaziyor birde 38 92 simdi bu hangi takvim rumi mi gunumuze nasil ceviricez netten bulamadim hangisi ay hangisi yil.son aldigim kutularda araya 8 94 u katmis tam hangi aya denk geliyo yani normal 8. Ay falanmi.bilgisi olan .geri yollicam cunku

Alıntı eco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kutunun altinda 8 94 yaziyor birde 38 92 simdi bu hangi takvim rumi mi gunumuze nasil ceviricez netten bulamadim hangisi ay hangisi yil.son aldigim kutularda araya 8 94 u katmis tam hangi aya denk geliyo yani normal 8. Ay falanmi.bilgisi olan .geri yollicam cunku
    incelemede belittim biz iran takviminde 893 yılındayız. Sizin ürün 892 de üretilmiş ve 8. ay 894 e kadar 1 yıl daha süresi var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    tmm tesekkur edrm

Sayfa 1/4 123 ... SonSon