Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce almış olduğum pak daruo marka minoxidil elime ulaştı ve ilk izlenimlerimi aktarmak istedim. Ürün ambalaj kartonu içerisinde geliyor ve karton biraz ince ama sektör standartlarına uygun. Baskılar ve renklendirme düzgün. Kullanımda da hemen kurumuyor bunu vurgulamak istedim. Bu bende kötü bir durum değil ve emilimin uzun süre devam etmesi için avantajlı bile olabilir. Ürün üzerinde üretim ve son kullanım tarihleri var ve bunu anlamanız kolay olmayacak çünkü bildiğimiz takvimlerin hiç birini kullanmıyorlar. Kullandıkları takvim İran üretimi olması nedeniyle celali takvimi ve araştırma sonunda içinde bulunduğumuz yılın celali takviminde 893 yılında olduğumuzu öğrenmemle birlikte son tüketim tarihine tedirgin bir dönüş ve bakış hamlesiyle 894 olduğunu görerek mutlu oldum.

Ambalaj içerisinden çıkan plastik ürün şişesi son derece kaliteli. Dış karton amlajda yazan tarihin aynısı şişede de yazıyor. Ürün uygulama aparatı bile şirket logolu muhafaza poşeti içerinden çıkıyor. Ayrıca kapağı açıp içerisine baktığınızda bir şirket baskısı görüyorsunuz. Bunlar ürünün orjinalliği açısından pek bir şüphe uyandırmadı bende ve İran şartlarında oldukça güzel bir ürün ortaya koyduklarını düşündürttü bana. İçerisinden çıkan renkli baskı prıspektüs bile çok kaliteli ve açıklayıcı. Bizim DG pharma yöneticilerini kısa bir eğitime göndermeli bile hatta oraya.... Ürünün kalite kontrolü için kendimi kurban etmeye karar verdim. Sol el işaret ve orta parmak alt boğumlarını forte ve p.d. İle hergün uygulama ile 1 ay boyunca kıl gelişimlerini kontrol edip buraya resminide ekleyeceğim. Şimdilik anlatacaklarım bu kadar resimleri ekliyorum alta daha görüşmek üzere.....

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 427
Büyüklüğü:  226.6 KB (Kilobyte)
ID:	445. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 390
Büyüklüğü:  225.7 KB (Kilobyte)
ID:	446 Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 392
Büyüklüğü:  121.2 KB (Kilobyte)
ID:	447

Görüntüleme: 371
Büyüklüğü:  218.9 KB (Kilobyte)
ID:	451Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 363
Büyüklüğü:  222.0 KB (Kilobyte)
ID:	452

Görüntüleme: 369
Büyüklüğü:  216.2 KB (Kilobyte)
ID:	448Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 364
Büyüklüğü:  216.2 KB (Kilobyte)
ID:	449 Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 370
Büyüklüğü:  226.1 KB (Kilobyte)
ID:	450
Hocam ne oldu test. Buradan aldığımız minoxil forte gibi etkilimi. Siz nereden aldınız tanesi kaç TL te geliyor.