Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
67 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: tedavi başlangıç

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rica ederim...
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kremi yapan arkadaşlar ketoral kremle karıştırıp yapıyorlar.önce dianeyi toz haline getir sonra varsa elinde elseve ile toz halindeki dianeye 1-2 ml sıvı ekleyerek(duruma gore)macun kıvamına getir. Daha sonra ketoral kremle iyice karıştır. Benim bildigim böyle. Eksik bilgilerim varsa arkadaşlar tamlayacaklardir.
    bu ketoral kremi komple döküp mü karıştırıyorsunuz başka bir kapta. nasıl saklıyorsunuz

3 aydır miracle losyon kullanıyorum.(1 kutu aldactone, 1 kutu diane, 1 dekort ampül)

Şakaklarda çok ufak tüyler oluyor ama büyümüyor, ön kısımlarda ise hiç küçük tüy dahil(var olan saç aralarında) yok.

Tedaviyi çoşturmam lazım.

Ketoral kreme geçeceğim ek tedavi. Ketoral azalderm tretin diane karıştırıp mı yapsam daha etkili olur. Bu ön bölgede sonuç alan varsa yardımcı olabilir mi

yardımcı olacak yok mu ?

Valla su sakaklar ıcın gercektende ayrı iyi bi tedavi şart benim sakaklarda aldı basını gidiyor krem mi losyon mu artık ne gerekiyorsa iyi bir tedavi şart

ketoral krem tam ne işe yarar ?
    azalderm krem ne işe yarar etkisi nedir ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı akrepkral06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 aydır miracle losyon kullanıyorum.(1 kutu aldactone, 1 kutu diane, 1 dekort ampül)

Şakaklarda çok ufak tüyler oluyor ama büyümüyor, ön kısımlarda ise hiç küçük tüy dahil(var olan saç aralarında) yok.

Tedaviyi çoşturmam lazım.

Ketoral kreme geçeceğim ek tedavi. Ketoral azalderm tretin diane karıştırıp mı yapsam daha etkili olur. Bu ön bölgede sonuç alan varsa yardımcı olabilir mi
    Ben yaptım hocam bu tedaviyi tretin krem hariç imzamda mevcut,miracle losyonun krem hali yani gözlemlerimi anlatacak olursam favorilerin üst kısımları yüzlerce sarı tüy var ama maalesef şakaklar ve saçın ön bölgesinde sarı tüy dahil hiç bir hareket yok,bu arada min-dut kullandığımı da belirteyim,bakalım araştırmaya devam...
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

http://img503.yukle.tc/image.php?id=406fotograf_5.JP

Yukle.TC | Resim | Resim Galerisi | Resimler | Resim Yükle

son durumum. yaş 32. sizce bu saçlar ilerde gidici mi ? dökülme genetik mi ? yorumlarınızı rica ediyorum

http://img503.yukle.tc/image.php?id=406fotograf_5.JP

Yukle.TC | Resim | Resim Galerisi | Resimler | Resim Yükle

son durumum. yaş 32. sizce bu saçlar ilerde gidici mi ? dökülme genetik mi ? yorumlarınızı rica ediyorum

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon